Facelift GP - Punto EVO, Punto ...

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

me nesedi ty mlhovky jak jsou tak vysoko (pokud to nejsou teda svetla pro denni sviceni)
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Mlhovky jsou ve spodni mrizce.
Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Teddy86 píše:No nevypada to spatne az na umisteni znaku Fiat.
Mi se to naopak ?patné nezdá. Jenom si vzpomeň, ?e kdo si z kluků tady upravoval čumák přestříkáním a optickým spojením obou grilů, se zároveň zbavoval znaku FIAT v horním grilu. Ted jsou (snad) oba grily černé, tak?e i to spojení bude jednodu??í. Připadá mi, ?e faceliftovaný "čumák" víc trčí dopředu na způsob Maseratti, ne? současné GP. Asi bych se ale přikláněl k původnímu umístění mlhovek, zdá se mi, ?e to bylo pěkněj?í!
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

To je pravda ale tak stacilo vymenit mrizku za mrizku bez znaku ktera se da normalne koupit a ted kdyby nekde chtel dat znak pryc tak to byde muset zakytovat lakovat atd. Ted to je o dost jednoduzsi.
Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Teddy86 píše:To je pravda ale tak stacilo vymenit mrizku za mrizku bez znaku ktera se da normalne koupit a ted kdyby nekde chtel dat znak pryc tak to byde muset zakytovat lakovat atd. Ted to je o dost jednoduzsi.
To Ti dávám sice taky za pravdu, ale já bych se za znak nestyděl, a? tam hrdě trčí vstříc v?em VW!
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

JardaK. píše:
Teddy86 píše:To je pravda ale tak stacilo vymenit mrizku za mrizku bez znaku ktera se da normalne koupit a ted kdyby nekde chtel dat znak pryc tak to byde muset zakytovat lakovat atd. Ted to je o dost jednoduzsi.
To Ti dávám sice taky za pravdu, ale já bych se za znak nestyděl, a? tam hrdě trčí vstříc v?em VW!
Ja se samozrejmne taky nestydim ze mam Fiat. Naopak vsem rikam jak jsem spokojen a tak. Jde o to ze treba mi osobne se libi mrizka beze znaku.
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kriss píše:ty mlhovky by nemely ani smysl kdyby byli tak blizko u sebe...
Proč by to nemělo smysl?
Ty mlhovky ve spodním grilu jsou stejné jako u pětistovky a ?e jsou více u středu - nevadí, dnes u? stejně nesmí? podle vyhlá?ky jezdit s mlhovkami a pouze zapnutými obrysovkami
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

k prednej maske - pre mna je stale zahada tych "dennych svetiel". aj ked holandania sa snazili o retus mozneho vyzoru, tie reflektory su az prilis daleko od seba, aby boli v mriezke. skor ide o "olamanie nepriatela" ;)
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

nal píše:k prednej maske - pre mna je stale zahada tych "dennych svetiel". aj ked holandania sa snazili o retus mozneho vyzoru, tie reflektory su az prilis daleko od seba, aby boli v mriezke. skor ide o "olamanie nepriatela" ;)
Nale, má? pravdu a i já jsem podlehl představě ztvárněné na fotce z holandského fóra, i kdy? se přitom jedná s největ?í pravděpodobností o fotomontá?. Nechejme to tak, v září uvidíme finální podobu ve Frankfurtu, do té doby to budou jenom spekulace!
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Tak pánové a fotky finále jsou tu, udělali z toho auto se zcela jiným charakterem, to nahrává tomu, ?e GP nechají ve výrobě dál soubě?ně jako levněj?í variantu, jak jsem někde četl.
Za mně, Evo se mi líbí, je to takový dravěj?í, chybí samo kvalitní fotka celku, ale úpravy mi nepřijdou o?klivé. Interér je parádní (na fotce je navíc automat :-D ).



Obrázek

Obrázek

Obrázek
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

No tak ten predek se mi nelibi. :? Zadni svetla jsou zajimave a az je uvidim nazivo mozna si je objednam a prehodim. Jinak interier je taky zajimavy.
Naposledy upravil(a) Teddy86 dne úte črc 28, 2009 10:56, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Teddy86 píše:No tak ten predek se mi nelibi. :? Zadni svetla jsou zajimave a az je uvidim nazivo mozna si je objednam a prehodim. Jinak interier vypada zajimave.
Naprostý souhlas Teddy! Současný čumák je na GP to nejpěkněj?í z celého auta, tím novým jsem hóóódně zklamaný!
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

čumák mi něčím připomíná fiat palio :X
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Ty zadní světla se mi taky líbí, ?e bych začal ?etřit na nový :) Ale ?tvou mě, ?e nejsou schopný udělat přední s čočkama rrr
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Přijde mi to dost překombinované, ale mo?ná to je ze zvyku ze starého čumáčku.
Ka?dopádně ta horní mří?ka u kapoty nic moc
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět