Nezavisle kurenie

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

tirosk
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: sob říj 25, 2008 12:25
Bydliště: Pre?ov, SR

Příspěvek od tirosk »

Jarou? píše:
Du?an píše:Má vůbec v na?ich klimatických podmínkách nezávislé topení ře?it ? :idea:
Osobně si myslím, ?e ne. Jsou to vyhozené prachy. To, ?e dýzly blbě topí, je v?eobecně známý fakt, který se nezměnil ani postupem let. Proto je vět?ina naf?áků vy??ích tříd vybavována standartně elektrickým přídavným topením, které má za úkol překlenout tu dobu, ne? se motor zahřeje. A u vět?iny aut ni??í třídy a malých vozů jde tento prvek dokoupit. Ani pro GP to není zase taková ?upa a je dohromady s topenýma sedačkama. Tudy měla vést cesta kupujích, kteří mají rádi naftu i teplo :-) Nějaký dobastli buff nemá v těchto zeměpisných ?ířkách reálné opodstatnění.

....?e bych měl poslední slovo??? :lol: 8)

mas pravdu , kazdemu kto kupuje uplne nove auto vrelo odporucam to pomocne topenie a aj tie sedacky su super . Tych par tisic stoji za to.
TIez som rozmyslal nad novy a tam by som ho urcite dal no velmi vyhodna cena rocneho auta rozhodla.
Grande Punto 1.3 MultiJet 16v 75k Dynamic, čierna met. , 5dv., rok vyroby 2007
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

S přídavným topením to je celkem pohoda a sedačky hřejí během pár sekund,chtěl jsem se v zimě rozmazlit,tak jsem to udělal a teď v těchto chladných dnech si to u?ívám,ale stejně u? se tě?ím na léto a teploučko :D
Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

A co pou?ít klimu? Ta přece podle potřeby nejen chladí, ale i topí, si myslím. Jo, byla tu řeč i o termostatu a mů?u říct, ?e ?patný termostat má na teplotu topení taky velký vliv. Vím, o čem mluvím, sám jsem to za?il, by? jen na "obyčejném" JTD Puntu, tak?e sorry.
tirosk
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: sob říj 25, 2008 12:25
Bydliště: Pre?ov, SR

Příspěvek od tirosk »

dony píše:S přídavným topením to je celkem pohoda a sedačky hřejí během pár sekund,chtěl jsem se v zimě rozmazlit,tak jsem to udělal a teď v těchto chladných dnech si to u?ívám,ale stejně u? se tě?ím na léto a teploučko :D
Ako si to urobil? Azda si si to nejak dodatočne namontoval topenie aj vyhrievanie sedačiek? Ked tak napis co a ako. Ja som si zatial kupil vyhrievaciu podlozku aspon na tie nejhorsie mrazy.
Grande Punto 1.3 MultiJet 16v 75k Dynamic, čierna met. , 5dv., rok vyroby 2007
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

ono sa to da doobjednat do vybavicky.... aj ja to planujem je to dobra vec a predavaju aj vyhrievane potahy keby si chcel
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
tirosk
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: sob říj 25, 2008 12:25
Bydliště: Pre?ov, SR

Příspěvek od tirosk »

1nekros1 píše:ono sa to da doobjednat do vybavicky.... aj ja to planujem je to dobra vec a predavaju aj vyhrievane potahy keby si chcel
Ako je to s tym doobjednanim. Neplati to len ked si vyberas nove auto? Mne v servise povedali ze sa to dodatocne montovat neda a lebo by museli prerpbit kompletne kurenie a to by stalo okolo 30 000.- sk. Tolko nie som ochotny investovat. Keby to bolo tak do 5000 sk, tak nech to para tlaci dam si to. A tie vyhrievane potahy moze b yt dobra vec, Ked dudes mat vybrané daj vediet.
Grande Punto 1.3 MultiJet 16v 75k Dynamic, čierna met. , 5dv., rok vyroby 2007
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Látková vyhřívaná sedadla pova?uji za zbytečný přepych. Jiné by to bylo u ko?ených, tam je to asi nutnost.
(Kdy? mi je zima, tak si prdnu a je mi teploučko :D )
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět