Budiky - výměna

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

byt tebou pockam, jak ty rikas... prece jenom zaruka je zaruka a zasahovat do ni se moc nevyplaci... jinak si myslim, ze moc lidi tu tohle auto ze stejnych duvodu nejak moc neupravovala, spis doplnky, kola a podobne...
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

netwalker píše:tak ja jsem upravoval trosek cele auto.... lestene svody, otevrene sani, sportovni svicky, sportovni vyfuk, rezonator, no a pri tom jsem vymenil budiky, rozebral celou palubku a prestrikal sed na stribro... Jinak narazniky, prahy, kridla...nic takovyho... Jen na prdeli, kdyz jsem sloupal napisy bravo, SX a podobne, prisel napis ze stribrnych pismenek..:))) HATATITLA. To auto taky melo v zakladu 76 kw, uznavam, ze to neni nic extra, ale ja jsem to dostal az 85kw... mereno na brzde.... Jinak takova blbost, co moc nepomaha byly kolecka..:))) Borbet Design A...:))) To jsem musel..:))) Jen poklicky se stirem Abarthu mi nekdo stipnul..:((
Mne zase prijde jako blbost delat takovy mnozstvi uprav aby clovek dostal 85kw ze 76kw.. protoze to stejne porad nepojede. nechapes budiky a resis napisy na kufru :) btw. nemas foto te kary?
WEXTN
Návštěvník
Příspěvky: 146
Registrován: ned říj 28, 2007 15:27
Bydliště: Fren?tát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

chlapi tak sem z nudy ty budiky vytahl uz vim jak na ne akorat nevim co to udela kdyz odpojim konektor s privodem,ale asi nic
1,4 Dynamic 5D oran?ova
Obrázek
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

rad?i bych před tím vytáhl pojistky, nebo odpojil baterku, pokd bys pojistrky neviděl! Jinak zkus to vyfotit, jak to vypadá, mě tam toti? pořád něco drnčí (respektive rezonuje od mototru, přesně při 2500ot +/-100.) Zatím to nemám kde rozebrat a v tom mraze se mi do toho nechce :?
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
WEXTN
Návštěvník
Příspěvky: 146
Registrován: ned říj 28, 2007 15:27
Bydliště: Fren?tát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

no pri rozebirani sem udelal par foto jen mobilem,ale nic moc extra....treba ti tam taky nedali jednu gumovou podlozku pod budiky jak mi
1,4 Dynamic 5D oran?ova
Obrázek
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

to wext
jo, ja vim, ze to pak jede stejne mizerne, ale zase lip nez seriovka a navic jsem mel hodne volneho casu a trochu financi...:))) Jinak foto mam...akorat na jinem pocitaci, az se k nemu dostanu, ukazu...)))
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

WEXTN píše:no pri rozebirani sem udelal par foto jen mobilem,ale nic moc extra....treba ti tam taky nedali jednu gumovou podlozku pod budiky jak mi
Tak mi ty fotky po?li mailem, pokud se Ti je nechce dát sem, díky! No jinak ono to začlo a? letos s příchodem zimy, pokud je palubka ledová, a? se zahřeje je to o něco lep?í...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
WEXTN
Návštěvník
Příspěvky: 146
Registrován: ned říj 28, 2007 15:27
Bydliště: Fren?tát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

2 netwalker: podle me nezalzi az tak na samotnem vykonu ale na pomeru vykon/vaha a taky na zprevodovani :oops:
1,4 Dynamic 5D oran?ova
Obrázek
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
WEXTN
Návštěvník
Příspěvky: 146
Registrován: ned říj 28, 2007 15:27
Bydliště: Fren?tát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

polepy sou krasna vec ale kdo nezkousel sundat rucicky budiku nevi co to je za piplacku je pak usadit zpet.Resil sem to uz na prvnim punto ale nakonec sem to vzdal a vsichni co sundali rucicky uz netrefili puvodni polohu a ukazuje to jinak
1,4 Dynamic 5D oran?ova
Obrázek
Odpovědět