Garanční prohlídka po 60.000 km

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Garanční prohlídka po 60.000 km

Příspěvek od ironlionzion »

Ahoj, dlouho jsem tady nic nenapsal tak poreferuji aspoň o posledních náv?těvách v servisu ...

U? mám nalítáno něco přes 65.000 Km. Stav auta je momentálně skvělý, mohu říct ?e ?lape jako Rolexky. Nejsou problémy s pazvuky v interiéru, s vůlemi, zatékáním ani nejsou patrné nějaké výrazné známky opotřebení. snad jen ten lak u? má pár ?krábanců od myčky ale to je podle mých nároků normál a nijak mi to nevadí. Mechanicky i motorově je také v?e OK tak?e spokojenost.

Tomuto stavu ale předcházelo pár problémů:

Sviňa mikropór
Garanční prohlídka po 60.000 km toti? odhalila, ?e na hlavě motoru byl od výroby mikropór, kterým pomalu ale jistě unikala chladící kapalina. Při zbě?né prohlídce nic vidět nebylo ale po odkrytí horního plastového krytu se tam objevila hotová "krápníková jeskyně " ... Nijak to sice nevadilo provozu ale nechal jsem hlavu pro jistotu vyměnit. Na?těstí je?tě v záruce.

Vůle u ventilu
Při garančce se také projevila vůle na jednom ventilu tak?e dal?í závada. Od té doby co to dotáhli u? nesly?ím divné kovové pazvuky při startování za studena a zdá se mi, ?e i rozjezdy na jedničce jsou plynulej?í a bez vibrací.

Výměna kotoučů
Tohle je spí? moje chyba ... měl jsem měnit brzdové oblo?ení dřív. Furt jsem to odkládal a? se museli vyměnit kotouče. Cena celkem i s prací a de?tičkami kolem 4.000,- Kč

Zanesení zadních bubnových brzd
Nevím jak k tomu mohlo dojít (?e by man?elka? najede sice jen pár km za měsíc ale i to je mo?né), proto?e servisman říkal, ?e někdo musel jezdit s nedota?enou ruční brzdou. No tak to rozebrali a vyčistili. Cena kolem 500,- Kč

Tak?e asi tak pro ty koho zajímá jak na tom je GP po 60 tisících. Garančka mě komplet se v?ím v?udy včetně výměny kotoučů a dal?ích prkotin jako či?tění stála 15.000,- Kč

Musím ale pochválit nové majitele servisu FIAT ve Zlíně na Vr?avě. Mají nesrovnatelně profesionálněj?í přístup ne? na jaký jsem si předtím musel zvyknout ... Do St. Města se mi nechtělo jezdit tak jsem to ve Zlíně trpěl ... Teď jsem s přístupem spokojený, nezametají problémy pod koberec ale ře?í je ...

Ale i po del?í době jsem s autem spokojený a vrátit se v čase koupil bych stejné auto i motorově jenom rad?i 5dv. verzi (kdo to měl vědět ?e bude přírůstek do rodiny) ...
GP 3d 1,2 Dynamic
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

Slysim moc rad, ze servis na Vrsave zase zacal fungovat jak ma a dokaze se postarat o lidi, kterym jsem prodal auto.
grandak
kolemjdoucí
Příspěvky: 15
Registrován: čtv lis 22, 2007 17:26
Bydliště: zlín

Příspěvek od grandak »

Dobrá zpráva, na Vr?avu sem přestal jezdit ( ře?il sem to UH ), ale rád se vrátím, bylo to přece jenom trochu z ruky :lol: :lol: :lol:
GP 1,2 ( 65koní ) červená 5dv.
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

to iron: chlape, je paráda, ?e jsi i sobě dal vědět a také, ?e jsi stále tak spokojenej :wink: :)
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Ahoj Irone, to je dost, ?e jsi zase objevil :D. Za ty zku?enosti dík, je dobré vědět, co nás čeká :D. Takový nájezd tu má asi málo lidí.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

čau klucí to víte měl jsem teď trochu fofry tak jsem na chvíli vypadl z fóra ale u? se na vás tě?ím na dal?ích srazech, koukám ?e se tady událo pár pěkných úprav a vylep?ení ...
GP 3d 1,2 Dynamic
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

grandak píše:Dobrá zpráva, na Vr?avu sem přestal jezdit ( ře?il sem to UH ), ale rád se vrátím, bylo to přece jenom trochu z ruky :lol: :lol: :lol:
opravdu se to pozvedlo, po první jsem měl pocit, ?e to auto na garančce prohlídli pořádně a i kdy? na mě vytáhli ty vady tak jsem byl vlastně vděčný za úpřimnost a ?e se to bude ře?it a ne nad tím mávnout rukou .... ?e kdy? to jezdí tak do toho nebudeme vrtat ...
GP 3d 1,2 Dynamic
Zamčeno