Voda v aute

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Voda v aute

Příspěvek od popo »

Zdravím Vás pánové,
u? dávnej?ie som tu písal o tom ?e mám vodu v aute. Konkretne som hovoril o tom ?e mám koberec plný vody. Vtedy tu padlo zopár návrhov čím by to mohlo by?. Pravdu povediac vyskú?al som v?etky mo?né aj nemo?né príčiny prekontrolova? sám. ?ial bez nejakého výsledku. U? mi to raz aj vyschlo, ale voda sa v aute objavila znovu. Tak?e som nav?tívil servis a nechal im tam auto na dlh?iu dobu. Tá dlh?ia doba je u? tý?deň.
Po troch dnoch čo tam auto bolo mi volali ?e vyhodili celý interiér aby zistili odkial tam tá voda leze. A zistenie? nezvarený kúsok plechu o druhý plech v dl?ke asi 10-15cm v oblasti pod čelným oknom pre ?oférom. Pred spolujazdcom je tu?ím pelový filter, tak?e tam jeto v poriadku. Bolo to pri odtokovej diere v karosérii. Vplivom väč?ieho návalu vody na tento kanál, sa dvihla hladina a voda mi pretekala priamo do intriéru pod koberec. Ktorý mi samozrejme museli objedna? nový, lebo starý by aj po vysu?ení smrdel jak mrtvola. Tak?e auto stojí v servise rozobraté ( jak pripravené na navarenie ochranného rámu a ?portové sedačky) a čaká sa na nový koberec do interiéru, ktorý samozrejme není k zohnaniu, tak?e musel by? zadaný do výroby. Akurát dneska som si bol pre náhradné auto - Fiat Ideu som dostal a verím ?e aspon do sviatkov mi to spravia.
Poviem Vám, čakal som v?eličo, ale aby chýbal kus zvaru medzi plechmi, tak to ma dos? prekvapilo.
Na??astie je to v?etko rie?ené v rámci záruky, tak?e som spokojný, ?e ma to nebude stá? ani korunu.
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

tak to je masakr...asi selhal stroj nebo italskej svarec, hlavne ze uz to je v poradku...ale doufam, ze tohle me nepotka
Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

Při sváru asi selhal stroj, člověk selhal při kontrole.
A? ti dobře dopadne. :wink:
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic Magnetico Blu
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

no je mi to divný, toto dělá stroj, tak?e myslím, ?e asi nebude? jedinný kousek. Ale je to opravdu harakiri, to bych té? nečekal.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

..tak to je hustý :shock:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

ale aspon sa ti to uz pohlo tym spravnym smerom a uz si v stadiu riesenia problemu a budes mat auto zvnutra ako nove :D
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

no to je teda smola, sice neviem o com presne o jakych zvaroch hovoris ale v servise sa pochlapili
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

Robo1.2 píše:no to je teda smola, sice neviem o com presne o jakych zvaroch hovoris ale v servise sa pochlapili
to je v poho, ja som tie? netu?il kým som to nevidel v servise, kde mi to technik priamo ukazat. Pokial to v servise neodstroja tak to be?ne není viditelné. Akurát ma ?tve ?e som to aspon mobilom nenafotil :-(
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

je otazka jak a kdy to delaji...pokud to opravdu dela stroj, pak me napada jedina moznost...meneni cepicek u svarecich stroju, coz se napr. u nas dela kazdych 12 hodin, no a jedno auto jim asi projelo...a zrovna tvoje...
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

Tak?e výsledok:
po dvoch tý?dňoch som si bol pre hotové auto - konečne.
Technik mi hovoril ?e taliani ani neboli schopný stanovai? presný termín dodávky nového koberca, ?e v rozmedzí 0,5 roka a? rok. Tak boli nútený zobra? nové GP, vyhádza? celý interiér, vybra? koberec a da? mi ho do auta. Vraj maju problém s dodávatelom - taliani. Technik mi dalej hovoril ?e si u?ili, lebo ?e importér sa na nich z vysoka vyka?lal, lebo ?e im povedal ?e nech si tu reklamaciu rie?ia ako chcú, a ?e náhradné auto je importér schopný hradi? max 7 dní. Dokonca sa na tu moju podivnú reklamáciu do?iel kuknú? reklamačný technik a? z Prahy.
Na??astie u? mám auto doma a zatial to vyzerá, ?e to zmákli celkom v pohode, čo sa týka roboty. Síce som zo servisu odchádzal asi na 5x, lebo furt sa mi niečo nepáčilo - tu kontrolka svietila, tam plast nelícoval a pod. Ale nakoniec som spokojný. Auto mi e?te dôkladne umyli, nale?tili, jak z vonka, tak aj z vnútra. Tak?e servisu v BA u Valú?ka dávam 2-.
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Zamčeno