Měření rychlosti a častá místa dopravních hlídek

sekce na pokec o čemkoli a k odreagování se...

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Měření rychlosti a častá místa dopravních hlídek

Příspěvek od Tommy »

Tak tu zakládám toto, snad zajímavé téma. Předem podotýkám, ?e tato diskuze není určenak hanění a nadávání na policisty(takové příspěvky budou ihned a bez varování smazány), ale bude slou?it pouze pro informaci ostatním u?ivatelům fóra, kde mají přibrzdit, či, kde si mají dát pozor na vy??í výskyt policistů.
Naposledy upravil(a) Tommy dne úte říj 28, 2008 15:45, celkem upraveno 1 x.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

Info ZLÍN a okolní vesnice. Nebudu se rozepisovat o konkrétních místech ale dá se říct, ?e celý Zlín a okolí je pro?pikován kamerami kontrolujícími průjezdy na červenou, průjezdovým měřením rychlosti a častými hlídkami skoro v?ude.

Tak?e v?em co pojedou do Zlína radím, rad?i jezděte předpisově, místní určitě znají úseky, kde hlídky nebývají a kde není oko big brothera ale rozepisovat se s tím tady by vy?lo na román. Stejně takových míst na hlavních tazích moc není. Rad?i ve Zlíně jezděte předpisově.

Jinak, já mám za posledních pět let ?těstí, jednou je?tě před bodovým systémem mě zastavili na trase Zádveřice - Luhačovice ... 70 km/h v obci - 2000 Kč pokuta (s Puntem) a podruhé (s Octávií) za rychlost 150 km/h na rychlostní silnici někde za Olomócem. Byli tam 4 pruhy, tvářilo se to jako dálnice ale platila tam 90 tka. Chtěl jsem se schovat za kamion ale policajt mě vyhmátl (zastavil kvůli mě i ten kamion) a pěkně mě osolil ...
GP 3d 1,2 Dynamic
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Za Prahu bych dal asi toto:

Kód: Vybrat vše

http://doprava.praha-mesto.cz/(jgm5rzfcvams0s55cez3yb55)/files/=48187/BEZ+POPISK%c5%ae+-+PL%c3%81NOVAN%c3%81+M%c3%8dSTA+M%c4%9a%c5%98EN%c3%8d+RYCHLOSTI+RADAROVOU+oto%c4%8den%c3%a9.pdf

http://doprava.praha-mesto.cz/(m1gybtys5ufmzz550ezeo2ug)/default.aspx?ido=7901&sh=-74891013

http://doprava.praha-mesto.cz/(jgm5rzfcvams0s55cez3yb55)/files/=48189/final-vycet-radary-100B.pdf

Bohu?el to mají v ne??astném tvaru a fórum to nebere jako odkaz. Rad?i se o tomto nebudu něják roz?iřovat, poněvad? bych to musel hned a bez varování smazat :lol: Jinak mě nechytili je?tě vůbec, ale to je tím, ?e jsem řidič začátečník. :>
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

Trebic: Ul. Marie Majerove

vesnice na Vysocine: Dlouha Brtnice
Vladislav
Okrisky - konec vesnice u benzinove pumpy

vesnice na stare prazske: Radostin ( driv tam byli casto, ted je tam na pevno radar a fotak )
Kamen

To je Top, co znam, kde pravidelne jezdim..:)))
Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

Vy, co jste byli v Bystřici, tak mezi Bystřicí a Nýdkem nepřetr?ité měření - na?e obce toti? iniciativně zakoupily radar a na?i strá?ci pořádku ho vesele testují na nás na slu?ných řidičích :oops:
naposledy minulý týden - rychlost 65 km/h v obci 1000Kč na místě a dva bodíky . . . a jedeme dál...
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic Magnetico Blu
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

V leto?ním roce se na Mladoboleslavsku v obcích "rozrostly" světelné informační tabule - radary, které řidiče informují o jejich skutečné rychlosti. U některých jsem si v?iml nainstalovaných kamer.
Předpokládám, ?e se jedná zároveň o stacionární radary, které z nás chtějí tahat peníze, nebo ne?

Info pro průjezd Mělníkem:
Neznám to z vlastní zku?enosti, ale kdo byste případně projí?děl Mělníkem, pozor na vlečkové přejezdy. U jednoho z nich (pokud jich tam je více) je nainstalovaný stacionární radar a měří rychlost nad 30 km/h :!: Na zaplacení prý (samozřejmě) stojí fronta hří?níků.
Navíc je to od města pěkná sviňárna, proto?e je na té vlečce u silnice brána, která je po vět?inu času zavřená, tudí? ?ádný lokotraktor jet nemů?e.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

V?echov u Tábora, směr Tábor
Ve v?ední dny občasný výskyt maskovaného příslu?níka s přenosným radarem uvnitř zastávky linkových autobusů při výjezdu z obce. Asi 15m před cedulí konec obce..bez komentáře. Pak to chytaj do sítí před odbočkou na Tábor.

141 Temelín-Vodňany, mezi obcemi Chvale?ovice Číčenice směr Vodňany v jakési prům.zóně kde je sní?ená rychlost
Obdobný scénář jako ve V?echově.

Kačerov, zastávky autobusů směr Krč
Vjezd do tohoto místa=sebevra?dě. Hlídka městské policie je tam ve dne v noci s rukou na klíčku v zapalování.. :lol:
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Zatím se mi to vyhejbá tak doufam ?e je?tě hodně dlouho bude :wink:
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Nedělat moc velkou paseku, jednou za rok za 8 litrů na ?kolení a udr?ovat konto v rozumných mezích :lol: :lol: :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jirka píše:Zatím se mi to vyhejbá tak doufam ?e je?tě hodně dlouho bude :wink:
Asi před rokem a půl jsem se také chlubil, ?e se mi placení pokut vyhýbá, a do týdne mi při?la obálečka :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Du?an píše:
Jirka píše:Zatím se mi to vyhejbá tak doufam ?e je?tě hodně dlouho bude :wink:
Asi před rokem a půl jsem se také chlubil, ?e se mi placení pokut vyhýbá, a do týdne mi při?la obálečka :D
Nestra? snad ne :ehm
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Tak já platil za ?patné parkování na leti?ti, ?mejdi, člověk jede do práce a je?tě toto :x
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Odpovědět