GPS navigace

Vše okolo doplňků, úprav, tuningu

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

gurisson
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: čtv dub 19, 2007 20:54
Bydliště: HK

Příspěvek od gurisson »

Ja muzu vrele doporucit TOM TOM ONE osobne ho mam a nemuzu si ho vynachvalit fakt parada zatim nesklamal :) jedinou vec co bych vytknul jsou mapy slovenska ale to neni GPS ale prave mapama ale mekde jsem slysel ze by tedka mela bejt aktualizace ktera je uz lepsi a jeste jedna vec ja jsem s ni jel do Budapesi a NAPROSTO v pohode dokonce me dovedla i pred cislo popisne :) takze madarslo polsko NP ale to SK je bida to je pravda :)
1.4 16V Starjet 95 koni
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

A čo tak MIO A701 + igo Europe 2006 software?? Je to spojenie mobilu, PDA a navigácie.....
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
dall
Štamgast
Příspěvky: 421
Registrován: pon čer 18, 2007 13:38
Bydliště: Staré Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall »

já si před pár dny pořídil Garmin Nuvi 350 a mů?u jen doporučit, hlavně ovládání je velmi intuitivní a jednoduché
Martas
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pon čer 11, 2007 21:49
Bydliště: Havířov

Příspěvek od Martas »

Doporučuji Mio C 720 .Mám jí 14 dní a zatím spokojenost.Snad jen ty Avi soubory nějak přeborně nepřehrává.Foto z něj není ?patné.Navigace 1-!Cena 11100. :wink:
Márty
VIP uživatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv čer 28, 2007 9:39
Bydliště: sever na?í země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Márty »

Mám FSC Pocket LOOX N560 s vestavěným GPS modulem a navigační software iGO 2006 Plus. Nemohu si stě?ovat. Navigaci jsem vyzkou?el jak v ČR/SK, tak i v Rakousku. Doporučuji!

Obrázek
FSC Pocket LOOX N560


Obrázek
iGO 2006 Plus


Obrázek
iGO 2006 Plus
Obrázek Grande Punto, 5dv., 1.4 77k, Dynamic (New Orleans Blue), Obrázek5.8l/100km
http://www.grandepunto.tym.cz
gurisson
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: čtv dub 19, 2007 20:54
Bydliště: HK

Příspěvek od gurisson »

Kdyz tak na to koukam docela dost lidi tady ma PDA s modulem jen tak se zeptam nemate problemy s padani aplikaci ??
1.4 16V Starjet 95 koni
Márty
VIP uživatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv čer 28, 2007 9:39
Bydliště: sever na?í země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Márty »

gurisson píše:Kdyz tak na to koukam docela dost lidi tady ma PDA s modulem jen tak se zeptam nemate problemy s padani aplikaci ??
Vůbec ne. Pokud si své PDA udr?í? v čistotě (?ádné přehr?le zbytečných prográmků pochybné existence), tak nebude? mít problém. Aspoň já ho nemám. Jediné co se děje skoro u ka?dého je přehřívání baterie při navigaci. A není divu...PDA je za oknem, kde do něj pere slunce. Ov?em není to problém, proto?e kdy? se přehřívá, pouze automaticky odpojí nabíjení a nechá baterii vychladnout.
Obrázek Grande Punto, 5dv., 1.4 77k, Dynamic (New Orleans Blue), Obrázek5.8l/100km
http://www.grandepunto.tym.cz
Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Příspěvek od Ravic »

Dnes jsem si pořídil: mio c520 s mapovým pokrytím celé Evropy (34 zemí). Hned jsem ji vyzkou?el a zatím spokojenost. Má přijímač RDS-TMC, Bluetooth. Připojil jsem ji krásně k telefonu, mů?u si pou?tět MP3. Ovládání je velice jednoduché, do návodu jsem se nemusel vůbec dívat. Jen co mi vadí je hrozný hlas Jana.
Více o této navigaci:
http://navigovat.mobilmania.cz/Bleskovk ... ARI=113289
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

..
Naposledy upravil(a) gawry dne pon črc 30, 2007 18:34, celkem upraveno 1 x.
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

A kolik Tě stála, poněvad? se mi také zamlouvá, ten ?irokoúhlý displej asi nemá chybu, co?
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Příspěvek od Ravic »

Dnes začala akce v Makru za 11 423 Kč.
Hned si ji kupovali dal?í zákazníci. Myslím, ?e vzhledem k její výbavě a ceně je to momentálně nejlep?í koupě. Garmin je taky dobrý, ale drahý. Za 3 týdny jedu do Německa do Brém tak ji hned prubnu.
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Ravic píše:Dnes jsem si pořídil: mio c520 s mapovým pokrytím celé Evropy (34 zemí). Hned jsem ji vyzkou?el a zatím spokojenost. Má přijímač RDS-TMC, Bluetooth. Připojil jsem ji krásně k telefonu, mů?u si pou?tět MP3. Ovládání je velice jednoduché, do návodu jsem se nemusel vůbec dívat. Jen co mi vadí je hrozný hlas Jana.
Více o této navigaci:
http://navigovat.mobilmania.cz/Bleskovk ... ARI=113289
..na Mio jsou na webu aktualizace, do firemních c710 máme sta?enou nějakou paní, pana Jana jsem raději ztlumoval :lol:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Cakam na http://navigovat.mobilmania.cz/testynav ... ARI=113365

Az bude v predaji, hadam coskoro, lacnejsia je 250tka
[su to sice low endy, nemaju RDS a Bluetooth] ale zaklad je dobre pokrytie a support

100% Slovensko a zapadna europa jedine Garmin
Nechcem nieco co ma pokrytie 40% Slovenska ako Mio ci Tom
chatnoir
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 11, 2007 14:50
Bydliště: Praha

Příspěvek od chatnoir »

Márty píše:
gurisson píše:Kdyz tak na to koukam docela dost lidi tady ma PDA s modulem jen tak se zeptam nemate problemy s padani aplikaci ??
Vůbec ne. Pokud si své PDA udr?í? v čistotě (?ádné přehr?le zbytečných prográmků pochybné existence), tak nebude? mít problém. Aspoň já ho nemám. Jediné co se děje skoro u ka?dého je přehřívání baterie při navigaci. A není divu...PDA je za oknem, kde do něj pere slunce. Ov?em není to problém, proto?e kdy? se přehřívá, pouze automaticky odpojí nabíjení a nechá baterii vychladnout.
Sám pou?ívám navigaci v PDA (iPAQ 6910) a mohu jen doporučit dr?ák od broditu (www.brodit.se) kde bez vrtání máte napevno instalováno PDA např. u výdechu klimatizace a díky tomu mu pustím chladný vzduch a baterie je během chvíle ochlazena i za čelním sklem na sluníčku...takto pou?ívám ve slu?ebním voze a nyní ji? mám tento dr?ák objednán i do GP, které vlastníme ji? necelý měsíc (prostě jsem nový ??astný majitel tohoto vozu) :D
GP 1.2 5D Dynamic
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Nokia 6120 + Nokia GPS Bluetooth modul + Tomtom 6.02

Příspěvek od matus »

Tak dnes som vyskú?al túto kombináciu a poviem vám, ?e Ko?ice to má zmapované dobre. V piatok idem domov tak?e vyskú?am ako sa to bude správa? v "zapadákove" :P .
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
Odpovědět