Folie pod značku

Vše okolo doplňků, úprav, tuningu

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

fajnparty
kolemjdoucí
Příspěvky: 14
Registrován: pát zář 10, 2010 0:11
Bydliště: Zruč nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fajnparty »

... taky u? fólii ře?ím na svého krasavce. Mám objednanou imitaci karbonu, tak jsem zvědav, jak to bude vypadat :)
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

fajnparty píše:... taky u? fólii ře?ím na svého krasavce. Mám objednanou imitaci karbonu, tak jsem zvědav, jak to bude vypadat :)
koupil jsem cernou lesklou z reklamky, delala bublinky a vysledek byl k na.rani. Tak jsem to hodil do laku jako bany a je pokoj. 4 hodiny prace vcetne montaze a demontaze narazniku, jsem spokojen. Postu prace standardni, sundat naraznik, odmontovat mrizky, oblepit, zdrsnit povrch 800-1000 smirkem, odmastit, plnič, zbrousit plnič 1000 pod vodu, 2x barvu a 1x bezbarvy lak. Nechat zavadnout 24 hodin a rozle?tit.

Tímto děkuji Banymu za elektronickou asistenci :D
-------------------------------------
EX GPS 1.4 16V mandoska 2007
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

misha píše:
fajnparty píše:... taky u? fólii ře?ím na svého krasavce. Mám objednanou imitaci karbonu, tak jsem zvědav, jak to bude vypadat :)
koupil jsem cernou lesklou z reklamky, delala bublinky a vysledek byl k na.rani. Tak jsem to hodil do laku jako bany a je pokoj. 4 hodiny prace vcetne montaze a demontaze narazniku, jsem spokojen. Postu prace standardni, sundat naraznik, odmontovat mrizky, oblepit, zdrsnit povrch 800-1000 smirkem, odmastit, plnič, zbrousit plnič 1000 pod vodu, 2x barvu a 1x bezbarvy lak. Nechat zavadnout 24 hodin a rozle?tit.

Tímto děkuji Banymu za elektronickou asistenci :D
S tím lepením folie to chce trochu fígl.
Ne? začne? lepit tak plochu postříkat rozpra?ovačem s jarovou vodou, pak folii přilo?it, jde s ní lehko pohybovat.
Pak u? stačí vodu z pod folie jenom vytlačit gumovou stěrkou a ohyby nahřát fenem a má? to krásně bez bublin.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jinak Jirko, ta voda nemusí být ani jarová, stačí čistá.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Grandéčko
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: čtv srp 26, 2010 19:55
Bydliště: Hainburg

Příspěvek od Grandéčko »

Tie? som si to urobil, asi dva mesiace dozadu.
Má to taký nemecký nádych :D
Bohu?ial foto nieje, nemám doma e?te net :( , ale chvala bohu, lebo som to trocha pojebabral :D musím to nalepi? znova :oops:
Kde TDI končí, MultiJet začína
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Grandéčko píše:Tie? som si to urobil, asi dva mesiace dozadu.
Má to taký nemecký nádych :D
Bohu?ial foto nieje, nemám doma e?te net :( , ale chvala bohu, lebo som to trocha pojebabral :D musím to nalepi? znova :oops:
heej.. ked sa to naucis, tak tie folie mozes aj mne nalepit? :lol: Ale az buduci rok, nechcem sa vrtat v aute dokial je v zaruke.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Nová tvář mého gipi.
Pou?itá fólie se strukturou carbonu. Lepeno nasucho, folie je silněj?í, při lepení se ?ádné bubliny nedělaly. Horní mří?ka změní barvu na černou. ?koda, ?e na ten čumík musím zpět namontovat registrační značku - takto by to bylo mnohem hezčí.

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romisek.capuska »

Na denní svícení jsem se nechala ukecat, ale tohle fakt na svém Mrazíkovi míti nebudu, mám Fiata a ne audi :) ale proti gustu.....

Evi
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

romisek.capuska píše:.. ale proti gustu.....
Přesně tak :wink:
romisek.capuska píše:.. mám Fiata a ne audi :)
Velká maska ji? není zále?itostí Audi. Co nový Fiat Dobló ?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romisek.capuska »

Du?an píše:
romisek.capuska píše:.. ale proti gustu.....
Přesně tak :wink:
romisek.capuska píše:.. mám Fiata a ne audi :)
Velká maska ji? není zále?itostí Audi. Co nový Fiat Dobló ?
No v?ak taky jeden z důvodů, proč si polovička koupila jiného "stěhováka" a ne dobló
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

romisek.capuska píše:
Du?an píše:
romisek.capuska píše:.. ale proti gustu.....
Přesně tak :wink:
romisek.capuska píše:.. mám Fiata a ne audi :)
Velká maska ji? není zále?itostí Audi. Co nový Fiat Dobló ?
No v?ak taky jeden z důvodů, proč si polovička koupila jiného "stěhováka" a ne dobló
chces rict ze kuli velky masce ktera ti-vam pripomina styl audi ste si ho nekoupily?dobrej duvod teda... rek bych ze todle doblo vypada nejlip ze vsech teda a ten predek je monstrozni ...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Mně se tedy také to nové Dobló s velkou maskou líbí - kam se hrabe to staré.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romisek.capuska »

.bany píše:
romisek.capuska píše:
Du?an píše: Přesně tak :wink: Velká maska ji? není zále?itostí Audi. Co nový Fiat Dobló ?
No v?ak taky jeden z důvodů, proč si polovička koupila jiného "stěhováka" a ne dobló
chces rict ze kuli velky masce ktera ti-vam pripomina styl audi ste si ho nekoupily?dobrej duvod teda... rek bych ze todle doblo vypada nejlip ze vsech teda a ten predek je monstrozni ...
Psala jsem ?e to byl jeden z důvodů.... Tak?e polopatě: důvodů bylo několik. Jedním byl vzhled, který se nám zpočátku líbil ale čímdál víc se pak jeho jediněčnost ztrácela, zadruhé Romča chtěl něco, co má velký nákladový prostor který nebude hned po?krábaný a odřený ( to u dobla v osobní variantě moc nejde ), dal?í důvod byl ten, ?e po Ukrajině jezdit s novým autem není moc dobré ( nenechavé ruce místních ) a pak tam nejsou vlastně ani ?ádné silnice a tak se bál, ?e by tam nechal podovzek... asi tak.... Rozhodně ale důvod nekoupě nebyla jen maska dnes na ka?dém rohu viděná :)

Evi
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Při nejbli??í příle?itosti je?tě hodím horní mří?ku do černé barvy. Asi takto ...

Obrázek

Mj. dnes jsem viděl vystavené nové GP Actual v základní verzi, které má obě mří?ky origo černé.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Grandéčko
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: čtv srp 26, 2010 19:55
Bydliště: Hainburg

Příspěvek od Grandéčko »

Du?an píše:Při nejbli??í příle?itosti je?tě hodím horní mří?ku do černé barvy. Asi takto ...

Obrázek

Mj. dnes jsem viděl vystavené nové GP Actual v základní verzi, které má obě mří?ky origo černé.
Juuuj, bratu tú hornú mrie?ku si mal da? do matnej čiernej, lebo táto tam svieti rovnako, ako tá strieborná.
Ja som striekal sprejovým matným, dr?í to ako klie?? a krásne to splýva aj cez deň, ani nieje vydno, ?e by bola inej farby.
(grande s čiernou maskou maly tie uplne najubohej?ie výbavy :)
Kde TDI končí, MultiJet začína
Odpovědět