Zadní LED světla

Vše okolo doplňků, úprav, tuningu

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
tomkobr
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 18, 2015 12:12

Zadní LED světla

Příspěvek od tomkobr »

Zdravim GPčkáři, jsem tu nový a nikde jsem tu nenašel nějaké informace ohledně ledkových světel výrobců Tunig-Tec apod.. Co jsem koukal, jen všichni dávali světla z Eva, snad jsem nepřehlédl žádné vlákno a admin mi to nezamkne a nesmaže :). Během konce týdne mi má dorazit sada zadních led světel a hodily by se mi vaše zkušenosti, případně kdo má ta světla na autě atd. Pravděpodobně totiž budou blbnout kvůli té hloupé kontrolce napětí (prasklé žárovky) a já nevím, jak to přesně vyřešit. Někde píšou rezonátory, ale přijde mi divné, abych měl u každého světla třeba 2, prostě nějaké odpory. Berounský servis specializovaný na elektro úpravy mi řekl, že toto nedělají a nikomu se rýpat v elektrice Fiatu prostě nechce. Psal jsem i do Kladna ke Smažíkovi, zatím bez reakce. Nejsem elektřikář, sám si to určitě nepoladím. Jsem ochotnej za někym z vás, kdo ta světla má v pořádku a bez hlášek na příštrojovce, dojet a zaplatit vám za bezproblémové zprovoznění. Díky

Fiat Grande Punto, 1.4 T-jet, 88kw, 2007
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní LED světla

Příspěvek od Zdenda »

Zadní ledková světla ti žádnou hlašku nehodí (mimo světel z Eva :( které navíc mají i jinou zásuvku) Je to v pohodě klidně je přehoď,manželka je má na autě zhruba 4 roky.Klidně doraž kdybys měl problém si je přehodit :D
Obrázek
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
tomkobr
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 18, 2015 12:12

Re: Zadní LED světla

Příspěvek od tomkobr »

No, pred chvili jsem zjistil, ze asi jsem zbytecne vyplasenej blbec :-D. Na jine strance, nez jsem svetla koupil, je uvedeno, ze nehazi chybovou hlasku, takze by mela vymena trvat tak 15 minut. Pripadam si jak idiot, dekuji za pochopeni :-D. Kazdopadne se mi i tvuj koment hodi, alespon muzu pocitat s tim, ze to fakt bude brnkacka :-)
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní LED světla

Příspěvek od Zdenda »

V pohodě od toho je toto forum :)
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
tomkobr
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 18, 2015 12:12

Re: Zadní LED světla

Příspěvek od tomkobr »

Hele tak přepojený a přidělaný světla mám, ale ony nesvítí jakoby ty tři pruhy uprostřed?

http://www.auto-doplnky.com/files/_640x ... ldfi03.jpg

Když rozsvítím světla komplet (parkovačky + tlumený), tak svítí ty ledky úplně dole, při brzdě se zesílej, normálka. Ale ty tři pruhy nic, to je tam jen na okrasu?
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Zadní LED světla

Příspěvek od Jarouš »

jestli jsou to pořád ty samé šmejdy, s kterýma už tu spousta lidí experimentovala, tak nesvítí nebo svítí tak zdechle, že to není vidět. Diody jsou tam totiž jen pro brzdové světlo společně s koncovým, blinkr je normál žárovka a prostředek, pokud si pamatuju, tak taky.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Studynka
Návštěvník
Příspěvky: 132
Registrován: stř bře 09, 2011 20:05
Bydliště: Dolni Dunajovice

Re: Zadní LED světla

Příspěvek od Studynka »

Tyhle světla mám a nemůžu si stěžovat. Svítí perfektně :twisted: ani zadní mlhovku nemusím používat :D A co se týká těch třech pruhů ano jsou pouze na okrasu.

P.S. do těch pruhů žárovka jde dát a svítí to neustále.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Zadní LED světla

Příspěvek od Jarouš »

Jasně, že svítí neustále, je to druhé koncové, jako na origo světlech. Jenže není skoro vidět. :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní LED světla

Příspěvek od Zdenda »

Jarouši už 4 roky svítí úplně normálně :) Zato Evácký docela chcípou :)
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
tomkobr
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 18, 2015 12:12

Re: Zadní LED světla

Příspěvek od tomkobr »

Jako ono jde o prd, ale cekal jsem, ze to bude taky svítit prave. Zkusim omrknout zarovky, treba ruply prepravou a jinak to hold svítit teda nebude. Trochu zklamani, ale ledky dole sviti skvele, alespon tak.
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní LED světla

Příspěvek od Zdenda »

Do toho středu číňan žárovky nedává, aspoň já je musel dokoupit :)
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
tomkobr
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 18, 2015 12:12

Re: Zadní LED světla

Příspěvek od tomkobr »

Fakt tam nebyly :D. Když byla v žárovka v blinkru, tak nechápu, proč ne tady, bože bože. Přendal jsem tam žárovky z původních světel a to opravdu svítí slabě, ale ještě to omrknu snad večer, šajnilo mi tam teď slunce. Co by se stalo, kdyby tam byla výkonnější žárovka (žravější)? Teď tam myslím je 5W, tak dát třeba 10W, pokud je dělaj.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Zadní LED světla

Příspěvek od Jarouš »

Zdenda píše:Jarouši už 4 roky svítí úplně normálně :) Zato Evácký docela chcípou :)
? kde psali? :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět