Blow off ventil

Vše okolo doplňků, úprav, tuningu

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Blow off ventil

Příspěvek od Jarouš »

jestli je pojištěné, tak to nikoho nezajímá, komu patří a kdo s ním jezdí. Jediný v nevýhodě je majitel, za tím chodí flastry za přestupky a pak Ty, pokud to budeš chtít prodat dál.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Viktor
Návštěvník
Příspěvky: 94
Registrován: ned led 12, 2014 18:04

Re: Blow off ventil

Příspěvek od Viktor »

Přestupky nedělám jsem vzorný řidič :X jen využívám díry v zákoně.Povinné ručení platím to je nutné.
Pokud půjdu auto přepisovat ..když normálně sepiši novou smlouvu z bývalím majitelem o prodeji tak je to ok ne? To zjistit nejde ne? :>
Fiat Grande Punto 1.9 JDT verze sport 96kw.../bude se chipovat./160hp.
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off ventil

Příspěvek od Zdenda »

Nepochopím proč sis auto nepřepsal na sebe :( Může se stát že bývalý majitel něco nezaplatí ,naběhne na něj exekutor a máš po ptákách :) V dnešní době to je hned.
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Blow off ventil

Příspěvek od Dušan »

Navíc se divím tomu předcházejícímu majiteli, že tě k přepisu nehoní. Já bych si to auto na sobě napsané nenechal

Ale to je v tomto tématu off
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Muzikant
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 20, 2020 21:56

Re: Blow off ventil

Příspěvek od Muzikant »

Dušan píše: sob zář 13, 2014 16:03 Navíc se divím tomu předcházejícímu majiteli, že tě k přepisu nehoní. Já bych si to auto na sobě napsané nenechal

Ale to je v tomto tématu off
u nás to bylo ok plná moc a pohoda ,ještě mi zaplatil přepis 750kč ale už vim proč to auto je prostě trochu v nepořádku :/
Odpovědět