Bezpečnostní pásy

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Banaho
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: úte zář 22, 2009 17:16
Bydliště: Slaný

Bezpečnostní pásy

Příspěvek od Banaho »

Mám Pun?u dovezeného z Německa a v?imnul jsem si, ?e vzadu chybí 5. pás, podle českýho návodu tam má být normálně 3-bodový, ale já tam nemám ani 2-bodový.
Máte někdo podobnou zku?enost? Nemů?e to být tím, ?e by 3D Pun?a v Německu mohl být pouze 4 místný?
GP 3D 1,4 8V ?edá Chemical
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

no a v technicaku je napsany co?bud ho moch nekdo vyhodit nebo je to to verze N1 ta je jen 4mistna
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Banaho
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: úte zář 22, 2009 17:16
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Banaho »

.bany píše:no a v technicaku je napsany co?bud ho moch nekdo vyhodit nebo je to to verze N1 ta je jen 4mistna
V českým techničáku mám ?e je normálně 5-ti místný a německý bohu?el nemám.
GP 3D 1,4 8V ?edá Chemical
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

taky mám 3D z neměcka a bohu?el bylo v techničáku 4.místný a pás taky chybí. Ikdy? při přepisu mi to zase zapsali jako 5.místný tak nevím jak by se k tomu postavili při kontrole pří?lu?níci :)
GP 1,4 16V SPORT
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Macek píše:taky mám 3D z neměcka a bohu?el bylo v techničáku 4.místný a pás taky chybí. Ikdy? při přepisu mi to zase zapsali jako 5.místný tak nevím jak by se k tomu postavili při kontrole pří?lu?níci :)
Jak by se k tomu postavili - přece podle toho co má? v techničáku. Ov?em chybějící pás by tě?ko tolerovali ...
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

Jeliko? musí být ka?dá osoba ve vozidle připoutaná tak asi zále?í počet míst na počtu pásů.Ale ve Fiatu se dá přidělat ten 5tý.
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
gp
kolemjdoucí
Příspěvky: 10
Registrován: pon lis 02, 2009 15:46
Bydliště: Karlovarsko

Příspěvek od gp »

Na Cinquecentu mi nedali evidenční kontrolu, proto?e v TP bylo 5 míst a v autě jen 4 pásy. 2 dny jsem nespal, auto otočil vzhůru nohama a nakonec pátý pás na?el, byl důmyslně skryt pod podlahou zavazadlového prostoru, ?e ho ne?lo vy??ourat. A? pak mi dali evidenčku, jinak se se mnou nikdo nebavil. :!:
GP 1,2 Active 5D, červená Ska
Fabia II 1,6 TDI 77kW Combi Elegance, Bílá
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

gp: tak to bych jel rovnou jinam, taková buzerace kdy? mají kontrolovat jen čísla :roll:
jinak staré ?kodovky taky nemají vzadu pásy a ?ádnou výjimku nemají ne?
GP 1,4 16V SPORT
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Macek píše:gp: tak to bych jel rovnou jinam, taková buzerace kdy? mají kontrolovat jen čísla :roll:
jinak staré ?kodovky taky nemají vzadu pásy a ?ádnou výjimku nemají ne?
... :lol: jaké jen čísla??? Kontrolují soulad provedení vozidla s údaji ve velkém TP...

Co se týče starých aut, tak tam výjimka samozřejmě existuje. Prostě v době kdy se vyráběly, byly homologovány jako 5-ti místné a bez pásů vzadu. :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

gp píše:Na Cinquecentu mi nedali evidenční kontrolu, proto?e v TP bylo 5 míst a v autě jen 4 pásy. 2 dny jsem nespal, auto otočil vzhůru nohama a nakonec pátý pás na?el, byl důmyslně skryt pod podlahou zavazadlového prostoru, ?e ho ne?lo vy??ourat. A? pak mi dali evidenčku, jinak se se mnou nikdo nebavil. :!:
jj, ale u GP asi vy??ourat nepůjde :D U? proto, ?e horní ukotvení (naviják) je v opěradle....
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

tak to se divím ?e mi 3x pro?ly auta které by technickou nepro?ly kvůli toho tvého souladu. A nikdy sem nesly?el o tom ?e by je mělo zajímat něco jiného ne? VIN a č. motoru.
GP 1,4 16V SPORT
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kdy? jsem byl kdysi na evidenční kontrole, také mi kontrolovali pouze čísla - jedná se o evidenční, ne o technickou kontrolu.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Du?an píše:Kdy? jsem byl kdysi na evidenční kontrole, také mi kontrolovali pouze čísla - jedná se o evidenční, ne o technickou kontrolu.
aha, tak proto jsem asi podstupoval evidenční kontrolu při zápisu alternativního rozměru kol do TP. A proto se asi jezdí na evidenčku, kdy? chce? zapsat do TP ta?né... :?:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jarou? píše: aha, tak proto jsem asi podstupoval evidenční kontrolu při zápisu alternativního rozměru kol do TP. A proto se asi jezdí na evidenčku, kdy? chce? zapsat do TP ta?né... :?:
Kdy? tam jede?, ?e chce? zapsat něco do TP tak je to mo?né, ale ne aby mi prolejzali celé auto a kontrolovali třeba zmíněné pásy
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Du?an píše:
Jarou? píše: aha, tak proto jsem asi podstupoval evidenční kontrolu při zápisu alternativního rozměru kol do TP. A proto se asi jezdí na evidenčku, kdy? chce? zapsat do TP ta?né... :?:
Kdy? tam jede?, ?e chce? zapsat něco do TP tak je to mo?né, ale ne aby mi prolejzali celé auto a kontrolovali třeba zmíněné pásy
no kdy? na něj chce? dostat český TP, tak ho asi prolejzat budou.... :wink: Hlavně co se týče zále?itosti počtu míst k sezení vs. verze N1.

...jasně, ?e nemuvíme o svévolné, zbytečné a zdvořilostní náv?těvy evidenční prohlídky :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět