Blikající celkové počítadlo kilometrů

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

a hlavne "autorizovaný" :lol:
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

A FIAT!!!! :lol:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Blondak
kolemjdoucí
Příspěvky: 46
Registrován: úte kvě 15, 2007 10:49
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Blondak »

Mám stejný problém, Stalo se mi to při odpojení baterky. V servise jsem byl. Bylo mi řečeno, ?e je odhlá?ená palubní deska. Musí se prý přehrát soft. No hlavní problém je asi ten, ?e se musí najít správná dobrá verze upgradu. Měl jsem auto v servisu osm hodin, pravda kilometry pořád blikají, ale servis si neúčtoval nic. V návaznosti na tento problém nefunguje blue and me a stím spojené přehrávání hudby z usb flasky.
GP 1.4 16V StarJet Sport
shiver
Návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: sob říj 25, 2008 22:09
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shiver »

Zdar, tohle blikání mě to taky dělalo a samo to odeznělo. Začalo to asi při 113 000 a zhruba po dvou dnech byl klid. Ptal jsem se na to ve Fiatu a prý se to stává často. Chyba je buď v samotné elektronice nebo se v tom někdo ??oural (stočení kilometrů).
Vůbec jsem to neře?il a jezdil a jak říkám samo to odeznělo.

Při debatě o přístrojovce se mě stávají sem tam různé kravinky. Například z ničeho nic vylítne ručička tachometru zhruba ke 140 km/h a spadne zpět na reálnou rychlost nebo vyskočí ručka otáčkoměru :D Stává se to jednou za del?í čas to ale spí? v zimních měsících kdy je vět?í vlhkost, přes léto je to v pohodě.

Ale neře?ím to, leju naftu a jezdím :D :D
Naposledy upravil(a) shiver dne čtv zář 24, 2009 19:23, celkem upraveno 1 x.
www.shiver.blog.cz Aktuálně Fiat GP 1.3 MultiJet 95CV-230Nm Chip. Arancio Capriccioso Metallizzato + ko?ený paket, loketku a el. bederní opěrku. Doporučuji :-)
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Ty létající ručičky tacho a otačkoměru mi to taky dělalo a stačilo vyčistit ukostření na karoserii (je pod baterkou)a ukostření na převodovce, je to zepředu a bývá to dost zaoxidovaný .
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... tak stočením kiláků to není,mám auto od začátku,ale u? asi třikrát mě také blikaly kiláky,v?dy to například po půl dni zmizelo. :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Blikanie pristzrojovky je zapricinene aspon v mojom pripade tym ze Blu and me zablokuje cast siete can bus a tym blika pocet KM po odpojeni a naslednom pripojeni blu and me sa problem odstranil skuste a vsak mate blu and me tym co to blika :-D
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

dony píše:... tak stočením kiláků to není,mám auto od začátku,ale u? asi třikrát mě také blikaly kiláky,v?dy to například po půl dni zmizelo. :arrow:
mě to počítadlo taky občas bliká, tak?e to bude by design :-D
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Juro
kolemjdoucí
Příspěvky: 47
Registrován: pon led 21, 2008 15:48
Bydliště: Momentalne Praha

Příspěvek od Juro »

Tu je nejake dalsie info (je to sice stilo, ale problem rovnaky):
http://www.fiatforum.com/stilo/74343-tw ... umber.html

Pise sa tam aj o odpojeni baterky - na niekolko hodin (tusim to ale nepomohlo)
GP 1.2 Dynamic 5D (2007), Bolero Red
Banaho
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: úte zář 22, 2009 17:16
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Banaho »

Díky v?em za tipy..nic sice zatím nepomohlo, ale jak zde také padlo, třeba se to vyře?í samo:) Nechávám své GP blikat:) alespoň, ?e to není nijak ru?ivé.
Blondak
kolemjdoucí
Příspěvky: 46
Registrován: úte kvě 15, 2007 10:49
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Blondak »

Banaho: U? to má? vyře?ené? Já mám stále ten samý problém kilometry blikají a blue and me nejede... Měl jsem auto opět v servise, servisák říkal, ?e zkusí opět přehrát soft, jen?e prý je na to potřebná nějaká stará flashka..tak mi auto odvezli do prostejova. Bohuzel ani tohle nepomohlo. Nebo pomohlo, ale chyba se znovu nacetla. Tak?e prý problém bude v samotném dílu, který dodává microsoft ( cena nejakých 13 000) co? je mi trosku zahadou kdyz cena porizovaci do 1,4 racing( sport u? jsem nena?el v ceníku je nejakych 6 tisíc!) Nic mene mi pripada pristup servisu v Prerove korektni, tak jsem zvedavy jak to pujde dal.
GP 1.4 16V StarJet Sport
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

mě problikly celkové km asi 3x nevím čím to je ale blůmí mám úplně vyměněné, tak?e tím to asi nebude

pro Blondak blůmí mi měnili po 2 měsících proto?e úplně zamrzlo a ne?el ani nahrát nový soft... prostě vůbec nic...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

taky se mi to včera stalo-počitadlo km blikalo-po vypnutí a zapnutí klíčku zase ok.stávalo se mi to i u pandy...blue and mííí nemám.
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Kolacok
Štamgast
Příspěvky: 271
Registrován: stř led 13, 2010 12:58
Bydliště: Vychod SVK, Michalovce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kolacok »

Tiez sa mi to stalo, po polroku zatial len raz pred cca tyzdnom. Nastartoval som, preklikaval palubak a pozeram, ze km si blikaju, tak som si to preklikol dalej a neriesil.
Prestalo to blikat samo od seba uz pocas jazdy.

Myslel som najprv, ze to je servisny interval, lebo na Shade to blika, ked sa blizi, asi 1500km predtym.
Vtedy bolo na palubaku cca 83100km, tzn daleko od servisu.

B&M nemam.
Puntik 5D MultiJet 1.3 75k Active 2006, biely, 306000km
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

nemusi to byt blumimom sposobene staci ked mate na can buse chybu a to moze byt sposobene hocicim nepr teraz ked prsi stale sa mi stale zapinali same od seba hmlovky a potom blikalie tieto kilometre a popozeral som niektore konektory a skoro v kazdom bola voda tak som to utrel zalepil a uz neblika a ani sa nezapinaju hmlovky same od seba
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Odpovědět