Vrzanie interieru

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

naco sa rozculujes proste to riadne premaz a je to aj na jednom punte mi to robilo a odstranene namazanim a aj na druhom punte mi to robilo a odstranene premazanim.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Mark L. píše:No super, tak diky za informaci. Takze jsem mel pravdu a tem smejdum to tam omlatim o hlavu.
nemusis im to omlatit o hlavu... :( staci ked odlepis tu pasku a na miesto nej tam das vazelinu... :lol: :lol: :lol:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Mark L.
kolemjdoucí
Příspěvky: 11
Registrován: čtv úno 19, 2009 7:18

Příspěvek od Mark L. »

Chlapy, vy jste asi necetli muj prispevek celej. Mne nejde o vrzani ale o klepani, spis bouchani. A to prece neporesim promazanim. Navic auto je v zaruce. Nejsem netechnickej typ, ale problemy by mel resit nekdo jinej.
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Mark L. píše:Chlapy, vy jste asi necetli muj prispevek celej. Mne nejde o vrzani ale o klepani, spis bouchani. A to prece neporesim promazanim. Navic auto je v zaruce. Nejsem netechnickej typ, ale problemy by mel resit nekdo jinej.
ja som si ho precital cely 8) tiez som si myslel,ze ten zvuk musi byt nieco ine a nie ulozenie zamkov...ale cital som to tu,viacerym chalanom to pomohlo,tak som aj ja skusil premazat a mam pokoj :wink: uz nic nerzga,neklepe...ty si pisal,ze ako ti tam nalepili tie pasky,ze bolo tcho...tak ich daj dole a namasti to miesto vazelinkov,nic tym nepokazis...na to nemusis byt technicky tip... :lol:
a ak sa ti to nechce robit,tak chod do servisu :arrow:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Mark L.
kolemjdoucí
Příspěvky: 11
Registrován: čtv úno 19, 2009 7:18

Příspěvek od Mark L. »

mosto píše:ja som si ho precital cely 8) tiez som si myslel,ze ten zvuk musi byt nieco ine a nie ulozenie zamkov...ale cital som to tu,viacerym chalanom to pomohlo,tak som aj ja skusil premazat a mam pokoj :wink: uz nic nerzga,neklepe...ty si pisal,ze ako ti tam nalepili tie pasky,ze bolo tcho...tak ich daj dole a namasti to miesto vazelinkov,nic tym nepokazis...na to nemusis byt technicky tip... :lol:
a ak sa ti to nechce robit,tak chod do servisu :arrow:
Uzasny. Pokud namazu vazelinou to misto kde je ta paska, tak prvni co se stane bude, ze budu mit zezadu na bunde mastnej flek a otec (je to jeho auto) znicnej kabat :roll:. Pokud by slo o promazani mechanismu zamku, kde se treba ta zapadka nevraci uplne na doraz a pak to klepe, tak to pochopim, ale namatlat vazelinu na ten trmen ... Tuhle radu proti klepani neberu, promin.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Tím pádem zbývá jediná rada - :arrow: autorizovaný servis Fiat :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... mě jak něco jen tro?ku vrzne,ihned mířím do servisu a nev?ímám si jejich trapných reakcí,jako "pán je přecitlivělý zákazník" mě zajímá jen odstranění vady :evil:
Obrázek
Pietro
Návštěvník
Příspěvky: 71
Registrován: pon kvě 12, 2008 21:01
Bydliště: Kralupy

Příspěvek od Pietro »

Mě to klepalo taky, kdy? jsem promazal byl chvíli pokoj, ale pak to začalo znovu. Byl jsem s tím v servisu a nějak to dotáhli. Sice jdou tro?ku víc ty dveře zthuha, ale u? to neklepe :-)
1.2 3D, Dynamic, červená exotica
AlVyb
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: úte čer 09, 2009 19:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlVyb »

Ahoj, setkal se nekdy nekdo s tim ze mu rezonuje ten plast na palubce kterej ofukuje predni sklo? Je to ta dlouha lista hned pod sklem (a na ni je ten čudlík)... dneska sem na to koukal a nevim co s tim. na nekterych mistech to jakoby odstava a na nekterch to drzi u palubky rezonuje mi to zhruba za volantem.. (kdyz to pridrzim rrukou je klid.. nebo sem pod to narval papir ale chctel bych nejaky rozumny reseni jestli se to da oddelat a necim podlepit nebo nevim...) stve me to..

Dela to bud za jizdy po kostkach nekdy i normalne.. Hlavne kdyz sou tepla.. asi se ty plasty krouti..

Stejne mam pocit ze za to muze muj subwoofer ten to rozvrzal :-) rusi to i poslech hudby.. pomoc
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

AlVyb píše:Ahoj, setkal se nekdy nekdo s tim ze mu rezonuje ten plast na palubce kterej ofukuje predni sklo? Je to ta dlouha lista hned pod sklem (a na ni je ten čudlík)... dneska sem na to koukal a nevim co s tim. na nekterych mistech to jakoby odstava a na nekterch to drzi u palubky rezonuje mi to zhruba za volantem.. (kdyz to pridrzim rrukou je klid.. nebo sem pod to narval papir ale chctel bych nejaky rozumny reseni jestli se to da oddelat a necim podlepit nebo nevim...) stve me to..

Dela to bud za jizdy po kostkach nekdy i normalne.. Hlavne kdyz sou tepla.. asi se ty plasty krouti..

Stejne mam pocit ze za to muze muj subwoofer ten to rozvrzal :-) rusi to i poslech hudby.. pomoc
uz niekde sa to tu riesilo ze obcas vyskocil niekomu ten plast len uz neviem presne viem ze pod nim su take latkove pasky aby to nevrzgalo.ale rozobrate som to este nemal
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

AlVyb píše:Dela to bud za jizdy po kostkach nekdy i normalne.. Hlavne kdyz sou tepla.. asi se ty plasty krouti.
Zajímavé, mně to někdy vr?e kdy? je zima :x
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

ja som mal problem s buchanim-klepanim-vrzanim od B stlpika na vodicovej strane tiez, tak som sa zapocuval ze co a ako, a na vine bol zle usadeny tapacir zadnych dveri, jeden ten plastovy cuddlik ktorym je tapac nacvaknuty do dveri bol ohnuty a nebol v tej diere vo dverach, a pri prejazdoch vacsich nerovnosti to teda riadne sralo uz vodica :-)
takze vyriesene,
inak taky isty problem som mal aj s zle nasadenym tapacom 5dveri, ale na to som prisiel hned po dovezeni auta domov
proste to flakaju vsetko
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
Kolacok
Štamgast
Příspěvky: 271
Registrován: stř led 13, 2010 12:58
Bydliště: Vychod SVK, Michalovce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kolacok »

Mne vrzga semtam len plast na Astlpiku, ked idem po nasich kvalitnych cestach 101vej triedy so zmrvenou vrstvou asfaltu, pripadne v terene.

Najnovsie mi zacala vrzgat zadna lavica, lebo som ju uz asi 3x dvihal v poslednej dobe a nejak si nechce sadnut, ako sa patri :)

Skoro vsetky plasty som potlmil kvoli hudbe, tam je ticho ako v hrobe.
Tlmenim sa znizilo vrzganie, hlavne vsak celkovy hluk zvonku, odhadom mozno o 10dB.
Puntik 5D MultiJet 1.3 75k Active 2006, biely, 306000km
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Kolacok píše:Mne vrzga semtam len plast na Astlpiku, ked idem po nasich kvalitnych cestach 101vej triedy so zmrvenou vrstvou asfaltu, pripadne v terene.

Najnovsie mi zacala vrzgat zadna lavica, lebo som ju uz asi 3x dvihal v poslednej dobe a nejak si nechce sadnut, ako sa patri :)

Skoro vsetky plasty som potlmil kvoli hudbe, tam je ticho ako v hrobe.
Tlmenim sa znizilo vrzganie, hlavne vsak celkovy hluk zvonku, odhadom mozno o 10dB.
..10 dB? :D nezapomeň, ?e funkce vyjadřující útlum hluku má logaritmickou závislost a vnímané zlep?ení o 100% je útlum tak 3-4 dB :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Kolacok
Štamgast
Příspěvky: 271
Registrován: stř led 13, 2010 12:58
Bydliště: Vychod SVK, Michalovce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kolacok »

Nene, 3dB je velmi malo, dajme tomu o 1000% lepsie, ked uz ratame logaritmicky :)

Rozdiel je znacny, nad 2000ot a s dorbou naftou nepocut, ze je to ropak. Ci 60 alebo 130 na tachaci, vnutri sa da rozpravat bez zvysovania hlasu.
Puntik 5D MultiJet 1.3 75k Active 2006, biely, 306000km
Odpovědět