Vrzanie interieru

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Za chvilku budu mít natočeno 100k a taky nic nevr?e. :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

tak to mě vzadu v?dycky vr?e kdy? se "kří?í" karoserie :?
GP 1,4 16V SPORT
Rich
kolemjdoucí
Příspěvky: 27
Registrován: ned bře 13, 2011 18:53

Příspěvek od Rich »

Zdravím,

při jízdě po i men?ích nerovnostech se mi ozívá jakoby drnčení od někud zprostřed palubní desky - jakovy od toho "čudlu" co je snad od dálkového centrálního zamykání. Neví prosím někdo, co konkrétně by mohlo být příčinou a hlavně jak toto odstranit?? (Chvílemi si připadám jako ve ?120) :roll:
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

uz to tu par ludi riesilo ze to neni dobre docvaknute popripade odlomene aj jarousek to ma odfotene v albume
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Rich
kolemjdoucí
Příspěvky: 27
Registrován: ned bře 13, 2011 18:53

Příspěvek od Rich »

1nekros1 píše:uz to tu par ludi riesilo ze to neni dobre docvaknute popripade odlomene aj jarousek to ma odfotene v albume
Problem je tedy nespravne uchycena (docvakla) lista ofuku predniho skla?? Nezda se mi totiz ze by se mi nekde zvedala nebo nedolyhala!
Rich
kolemjdoucí
Příspěvky: 27
Registrován: ned bře 13, 2011 18:53

Příspěvek od Rich »

Rich píše:Zdravím,

při jízdě po i men?ích nerovnostech se mi ozívá jakoby drnčení od někud zprostřed palubní desky - jakovy od toho "čudlu" co je snad od dálkového centrálního zamykání. Neví prosím někdo, co konkrétně by mohlo být příčinou a hlavně jak toto odstranit?? (Chvílemi si připadám jako ve ?120) :roll:
Tak jsem dnes zjistil, ?e zvuk pravděpodobně nevychází od li?ty ofuku ale odněkud ze středového panelu, tam jak jsou výdechy ventilatoru. Kdy? na toto místo trochu přitlačím tak to přestane. Vůbec nevím, co by to mohlo být..zní to jako by někde drnčel nějáký plech nebo nedota?ený ?roubek..nebo tak :roll:
Co si vybavuju tak jsem si nechával před několika měsíci měnit ?árovku podsvícení ovladačů topení, tak jestli mi tam nemohli někde něco odfláknout nebo je mo?ný,?e to celý ?patně nasadili zpátky (mám origo rádio a celá ta středová konzole kolem na mě upřímě nepůsobý zrovna v provedení nejvy??í kvality)
Nemá někdo podobné zku?enosti a mohl by mi poradit na co případně se zaměřit a co zkontrolovat?
(Jak u? jsem psal..zvuk je to děsnej a u? mě to vá?ně dost ?tve )
Děkuji.. :cry:
Foligno
Návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: pon led 09, 2012 18:06
Bydliště: Pí??

Příspěvek od Foligno »

fiaty- v něčem nepřekonatelné, v něčem k pláči. vrzání-prý vlastnost fiatu. mně se ozývá drnčení ze dveří spolujezdce. A? se to bojím rozkuplovat a zas spojit mám strach ?e to bude je?tě hor?í- zku?enost s pátými dveřmi marei.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

vecsinou to robia zamky v tych dverach nema pomaly co drncat. jedine ze by tam bolo neco zle dotiahnute. zober vazelinu namaz zamky a prestane to. ked nie dvere rozobrat je na 5minut a nic sa pokazit neda na tom.(no mozno talent sa najde, osobne som to mal dole uz asi 10x a nic nevrzga)
drzia to 3x imbus 5 alebo 4x samorezka naspodu (3d alebo 5d verzia) vytiahnut konektor na ovladanie okien je tam take male vybranie ze kde zapacit, potom tapacir odspodu smerom hore odcvakat a potom spodok odklopit a cely tapacir vybrat smerom hore.
fakt 5minut max.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Foligno
Návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: pon led 09, 2012 18:06
Bydliště: Pí??

Příspěvek od Foligno »

Vyzkou?ím díky za radu pak dám vědět- to vrzání zní ale plastově ne kovově. A zajímavé je ?e kdy? jsem jednou jel po rozbité cestě nedělalo to kdy? norma do Ovy tak jsem se mohl zbláznit přestalo to v?dy kdy? jsem vzal madlo za jízdy a přitlačil ho k sobě dovnitř. ale imbusy i ?roubky jako takové jsem zkou?el dotahovat bylo to ok
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

nal píše:na poslednej snimke som cakal sipku tu, tam, hentam, este tamto... :)
Mě to zase vr?e někde pod předním sklem před spolujezdcem. Ale je zajímavý, ?e to vr?e hlavně kdy? je teplo. Kdy? jsem jezdil v zimě tak to nedělalo. U? jsem si myslel, ?e to přestane, ale jak se oteplilo, vr?e to znovu :(

Tak jsem přidal fotku, odkud se ozývá to vrzání a zřejmě je sly?et a? v interieru. Kdy? máčknu na světlomet, který je vidět na fotce, tak to vr?e a skřípe. A nejemom kdy? zatlačím na světlomet, ale vr?e to při tlaku na různé plasty v okolí světlometu..

Obrázek
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Kolacok
Štamgast
Příspěvky: 271
Registrován: stř led 13, 2010 12:58
Bydliště: Vychod SVK, Michalovce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kolacok »

Aj mne vrzga interier :) (momentalne 207tis.km realny najazd)

Vrzga niekde pred soferom pod oknom pri A stlpiku a netusim co to je, lebo som na palubovke postlacal vsetko a neprestalo to.
Uz som myslel, ze je to guma pod stieracmi, ale po jej podlozeni to neprestalo.
Ide mi to neskutocne na nervy (aj ked to pri ticho hrajucom radiu nepocut), lebo inak nevrzga za jazdy po beznej 'rovnej' ceste nic :lol:
Pri jazde po ceste so znicenou rozmrvenou vozovkou zacne drncat cela palubovka asi na 5-6 miestach, ked zaziva intenzivne rezonancie.

Na nerovnostiach cvirika zadna sedacka, asi nejaky pant a zrejme sa nieco rozpadlo vnutri operadla zadnej lavice, lebo tam hvizda na velkych nerovnostiach nieco dnu (pri pobuchani pocut rovnaky zvuk).

Potom uz hrka iba bordel v aute.

Na ten najazd je to vsak celkom v poriadku, lebo napr. taka octavia2 RS (65tis.km) vrzga ovela viac a pocut aj deformacie od krutenia karoserie.
Puntik 5D MultiJet 1.3 75k Active 2006, biely, 306000km
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

Kolacok píše:Aj mne vrzga interier :) (momentalne 207tis.km realny najazd)

Vrzga niekde pred soferom pod oknom pri A stlpiku a netusim co to je, lebo som na palubovke postlacal vsetko a neprestalo to.
Uz som myslel, ze je to guma pod stieracmi, ale po jej podlozeni to neprestalo.
Ide mi to neskutocne na nervy (aj ked to pri ticho hrajucom radiu nepocut), lebo inak nevrzga za jazdy po beznej 'rovnej' ceste nic :lol:
Pri jazde po ceste so znicenou rozmrvenou vozovkou zacne drncat cela palubovka asi na 5-6 miestach, ked zaziva intenzivne rezonancie.

Na nerovnostiach cvirika zadna sedacka, asi nejaky pant a zrejme sa nieco rozpadlo vnutri operadla zadnej lavice, lebo tam hvizda na velkych nerovnostiach nieco dnu (pri pobuchani pocut rovnaky zvuk).

Potom uz hrka iba bordel v aute.

Na ten najazd je to vsak celkom v poriadku, lebo napr. taka octavia2 RS (65tis.km) vrzga ovela viac a pocut aj deformacie od krutenia karoserie.
Jsem tam v?echno okolo toho světlometu vystříkal sprejem se silikonem na odstřaňování vrzání a vr?e to výrazně méně. Něco tam asi o sebě dře. Mě to dělalo u? nový.
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Kolacok píše:Aj mne vrzga interier :) (momentalne 207tis.km realny najazd)

Vrzga niekde pred soferom pod oknom pri A stlpiku a netusim co to je, lebo som na palubovke postlacal vsetko a neprestalo to.
Uz som myslel, ze je to guma pod stieracmi, ale po jej podlozeni to neprestalo.
Ide mi to neskutocne na nervy (aj ked to pri ticho hrajucom radiu nepocut), lebo inak nevrzga za jazdy po beznej 'rovnej' ceste nic :lol:
Pri jazde po ceste so znicenou rozmrvenou vozovkou zacne drncat cela palubovka asi na 5-6 miestach, ked zaziva intenzivne rezonancie.

Na nerovnostiach cvirika zadna sedacka, asi nejaky pant a zrejme sa nieco rozpadlo vnutri operadla zadnej lavice, lebo tam hvizda na velkych nerovnostiach nieco dnu (pri pobuchani pocut rovnaky zvuk).

Potom uz hrka iba bordel v aute.

Na ten najazd je to vsak celkom v poriadku, lebo napr. taka octavia2 RS (65tis.km) vrzga ovela viac a pocut aj deformacie od krutenia karoserie.
Zkus za jízdy dát ruku mezi přístrojovou desku a ten plast co je u toho malého klínového okénka vpředu.

Mě to taky vrzalo a nakonec to dělali tyhle části přístrojovky jak se o sebe dřou, nacpal jsem mezi ně kousek molitanu a je pokoj.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Kolacok
Štamgast
Příspěvky: 271
Registrován: stř led 13, 2010 12:58
Bydliště: Vychod SVK, Michalovce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kolacok »

U mna to svetlomet nebude, je to nieco velmi blizko palubovky. Este sa zohnem pod nu, ci sa tam nieco neschovava. Tahal som +pol kabel od baterie do kufra, tak ci to nerobi neplechu.
Toeroticky to moze byt guma, ktoru som dal na hranu prdnej kapoty v mieste dotyku, ale to sa mi nechce verit, ale vyskusam.

Medzi tie plasty nepomoze vopchat nic, uz som dal dole aj cely plast A stlpika a nepomaha. Ten plast mam podlepeny tlmenim, tak som myslel, ze toto bude vrgzat, ale ani to nie je ono.

Asi polepim sekundakom tu listu na ofuk okna, ta sa na hrbolatej ceste najviac ozyva :))
Puntik 5D MultiJet 1.3 75k Active 2006, biely, 306000km
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

Zkus za jízdy dát ruku mezi přístrojovou desku a ten plast co je u toho malého klínového okénka vpředu.

Mě to taky vrzalo a nakonec to dělali tyhle části přístrojovky jak se o sebe dřou, nacpal jsem mezi ně kousek molitanu a je pokoj.

Mohl bys to vyfotit?
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Odpovědět