Trojblik

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Kovboj
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pát črc 09, 2010 10:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kovboj »

mosto píše:mne od nova robilo,ze ked sa packa vypla tak mi blikla opacna strana,ale teraz uz nemam problem...asi si to len potrebovalo sadnut a vydrat si tu svoju drahu...inak ja trojblik nemam,tak predtym mi to bliklo iba raz :wink:
Jak dlouho tak trvalo ne? si to "sedlo"? Mě to dělá taky a navíc to díky trojbliku pak blikne na druhou stranu hned 3x. Ale auto má zatím najeto jen nějakých 250 km a já nemám ponětí jestli je to normální nebo to mám reklamovat. V kři?ovatkách po městě je to dost nepříjemný problém :?
FIAT Grande Punto 1,2 Dynamic - Hilly Billy. Za rok najeto přes 20000 bez jediné závady :-)
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

Kovboj píše:
mosto píše:mne od nova robilo,ze ked sa packa vypla tak mi blikla opacna strana,ale teraz uz nemam problem...asi si to len potrebovalo sadnut a vydrat si tu svoju drahu...inak ja trojblik nemam,tak predtym mi to bliklo iba raz :wink:
Jak dlouho tak trvalo ne? si to "sedlo"? Mě to dělá taky a navíc to díky trojbliku pak blikne na druhou stranu hned 3x. Ale auto má zatím najeto jen nějakých 250 km a já nemám ponětí jestli je to normální nebo to mám reklamovat. V kři?ovatkách po městě je to dost nepříjemný problém :?
Ahojte ja u? mám 22230km a robí mi to tiez len problem je v tom ?e to robi niekedy aj pár dní a potom je klud... tak neviem a aj mne sa to nepáci hlavne v meste aby potom nejaky ujo alebo teta domna nabúral....
GP white 1,2 Racing 5d :)
Kovboj
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pát črc 09, 2010 10:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kovboj »

stofo píše:Ahojte ja u? mám 22230km a robí mi to tiez len problem je v tom ?e to robi niekedy aj pár dní a potom je klud... tak neviem a aj mne sa to nepáci hlavne v meste aby potom nejaky ujo alebo teta domna nabúral....
Zkou?el jste to někdo ře?it jako reklamaci?
FIAT Grande Punto 1,2 Dynamic - Hilly Billy. Za rok najeto přes 20000 bez jediné závady :-)
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

zda sa mi ze to tu niektory riesili uz, a bolo to odstranene "by wire" v predlzenim intervalu zopnutia v palubnom pocitaci

tiez sa budem muset odhodlat ist do servisu nech to spravia, lebo z toho moze cuhat pruser ked to spravi ked nema
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
explorer
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: pát kvě 22, 2009 23:35

Příspěvek od explorer »

Kovboj píše:
stofo píše:Ahojte ja u? mám 22230km a robí mi to tiez len problem je v tom ?e to robi niekedy aj pár dní a potom je klud... tak neviem a aj mne sa to nepáci hlavne v meste aby potom nejaky ujo alebo teta domna nabúral....
Zkou?el jste to někdo ře?it jako reklamaci?
ano, skusal. uspesne odstranene v ramci zaruky, trvalo to cca 40minut vratane ukazky a vypisovania lajstrov...
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

ano je to na záruku v pohodě práce na pár minut nejdel?í je papírování...

já jsem vypozoroval ?e to přebliknutí dělalo jen v okam?iku kdy auto bylo rozpálené od stání na sluníčku... teď u? ani ?uk
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

jí? jsem tento problém taky ře?il-viz předchozí stránky.po přehrání softu ř.j.které bylo na nic mi na záruku vyměnili páčky pod volantem.nu a kdy? je teplo závada trvá stále....u? jsem to v servisu hlásil-bude se ře?it přístí týden.
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

J.B. píše:jí? jsem tento problém taky ře?il-viz předchozí stránky.po přehrání softu ř.j.které bylo na nic mi na záruku vyměnili páčky pod volantem.nu a kdy? je teplo závada trvá stále....u? jsem to v servisu hlásil-bude se ře?it přístí týden.
no ja som bol tiez v servise som objednaný na utorok a ze oni o tomto probléme vedia a ?e mi preflashuju riadiacu jednotku a ze to bude OK tak som zvedavý - potom dám vediet ako som pochodil :wink:
GP white 1,2 Racing 5d :)
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

tak nahrání nového softu se nezdařilo-bude se ře?it s centrálou v praze.....do jiných aut jim to jde,jen mě ne... -(
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

J.B. píše:tak nahrání nového softu se nezdařilo-bude se ře?it s centrálou v praze.....do jiných aut jim to jde,jen mě ne... -(
som riadne zvedavý ako dopadnem ja :shock:
GP white 1,2 Racing 5d :)
Kolacok
Štamgast
Příspěvky: 271
Registrován: stř led 13, 2010 12:58
Bydliště: Vychod SVK, Michalovce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kolacok »

Tommy píše:To mi spí? "vadí", kdy? dávám páčku z polohy jedna do polohy dva (na trvalé blikání), tak to blikne 2x rychle za sebou, toto by mohli mít něják elektronicky o?třeno.
Toto presne mi tiez obcas robi.

3blik si spravim pridrzanim packy.

S prebliknutim na opacnu stranu som problem nikdy nemal. R.v. 9/2006

Akurat som zriesil vymenu ziarovky vzadu v blinkri za LED.
Kto to chce, musi kupit AMBER LED - oranzovu, s bielou to bude blikat na zltozeleno :) To ostre svetlo LED sa mi viac paci a blika okamzite bez oneskorenia.
Puntik 5D MultiJet 1.3 75k Active 2006, biely, 306000km
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kolacok píše: Akurat som zriesil vymenu ziarovky vzadu v blinkri za LED.
Kto to chce, musi kupit AMBER LED - oranzovu, s bielou to bude blikat na zltozeleno :)
Nějak mi nesedí ta ?lutozelená barva u bílé LED-ky. Vzadu je oran?ová baňka a načervenalý kryt. Nevidím důvod zbarvení světla do zelena - nehledě na to, ?e i ?árovka je čirá
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Kolacok
Štamgast
Příspěvky: 271
Registrován: stř led 13, 2010 12:58
Bydliště: Vychod SVK, Michalovce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kolacok »

Ten vnutorny kryt je len tolko zlty, kolko treba na scitanie jeho vlastnej farby+farby ziarovky a robi to oranzovu farbu.
Biela LED svieti lahko do modra, robi to prave tu zltozelenu, mam to vyskusane :)
Vonkajsi dekel je ciry, cerveny je len na brzdach.

S oranzovou LED moze ist ten vnutorny dekel prec, lebo to ma potom sytu oranzovu farbu, taha do cervena.
Puntik 5D MultiJet 1.3 75k Active 2006, biely, 306000km
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kolacok píše:Biela LED svieti lahko do modra, robi to prave tu zltozelenu, mam to vyskusane
Pravda, hned mi nedo?lo, ?e barva bílé ledky je trochu jiná ne? čiré ?árovky :idea:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

stofo píše:
J.B. píše:tak nahrání nového softu se nezdařilo-bude se ře?it s centrálou v praze.....do jiných aut jim to jde,jen mě ne... -(
som riadne zvedavý ako dopadnem ja :shock:
Tak dnes som bol v servise a update riadiacej jednotky sa podaril, síce prebehol s mensimi technickymi problemami ale podaril sa.

tak budem pozorne sledovat ako sa GP bude správat a či to pomoze
GP white 1,2 Racing 5d :)
Odpovědět