Trojblik

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Kolacok píše:
Tommy píše:Akurat som zriesil vymenu ziarovky vzadu v blinkri za LED.
Kto to chce, musi kupit AMBER LED - oranzovu, s bielou to bude blikat na zltozeleno :) To ostre svetlo LED sa mi viac paci a blika okamzite bez oneskorenia.
Měnil jsi ?árovku v blinkru za LEDku? Tak?e teď je interval blikání rychlej?í a má? na palubovce hlá?ku o poru?e osvětlení, ?e?
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Davidian píše:Maly update, dnes som sa konecne dopracoval k tomu, ze som namontoval trojblik blinkra, pre tych, co nevedia taku malu ciernu skrinku, ktora sluzi na to, aby po tuknuti do packy blinkra smerovka zablikala automaticky este 2x resp. 3x(da sa nastavit) namiesto povodneho 1x. Zapaja sa to jednoducho, 12V+- a na kazdu vetvu blinkrov jeden kabel. Jediny nedostatok alebo nezvyk je, ze ked uz blika 2 a 3 raz, ukazovatel smeru na palubovke uz neblika, iba pri tuknuti do packy. Ale snad si zvyknem.
V sobotu idem nalepit foliu na prednu kapotu, som zvedavy ako to bude vyzerat. Potom hodim foto, snad sa mi pomozete rozhodnut, ci to tam nechat, alebo dat prec.
A uz letne prehodene nejaky ten patek, tak sa tesim..
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Pepo
kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: stř pro 26, 2018 12:02

Re: Trojblik

Příspěvek od Pepo »

Po dlhšej dobe obnovujem diskusiu. Ak dobre chápem, tak moje GP by mohlo mať aj trojblik (tripling) a dá sa to urobiť úpravou v riadiacej jednotke a nemusím nič domontovávať a dokupovať?
Odpovědět