Prahy

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Prahy

Příspěvek od Davids »

Koupil jsem prahy z bouraneho grandecka a bude predemnou pro mne nelehky ukol je namontovat na auto prahy nejsou lepene, ale prichyceny pomoci sroubu ze spoda 5 asi samoreznych a z boku origo prahu jsou prichyceny plastovymi koliky na zacvaknuti takze budu muset vrtat do prahu z cehoz mam trochu strach, aby s toho pak nebyl cednik :-) origo prahy by se mely asi necim vystikat napadla me montazni pena? jinak pochybuju o tom, ze mi ty prahy budou pasovat tudiz budu muset jeste asi lepit. Budu rad za kazdou radu ohledne instalace jestli uz to nekdo delal zajimalo by mne jak na to sel...diky moc.

foto prahu
http://img199.imageshack.us/img199/418/123bey.jpg
Naposledy upravil(a) Davids dne úte čer 16, 2009 18:18, celkem upraveno 1 x.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já osobně bych do prahů tedy nevrtal.
To musí jít nějak přilepit, ne? Jak tam dr?í z výroby?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Du?an píše:Já osobně bych do prahů tedy nevrtal.
To musí jít nějak přilepit, ne? Jak tam dr?í z výroby?
Prave, ze z vyroby to je asi prisroubovane protoze mi ty prahy prisly, ze jsou origo.
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Prahy

Příspěvek od lukin »

[quote="Davids"]Koupil jsem prahy z bouraneho grandecka a bude predemnou pro mne nelehky ukol je namontovat na auto prahy nejsou lepene, ale prichyceny pomoci sroubu ze spoda 5 asi samoreznych a z boku origo prahu jsou prichyceny plastovymi koliky na zacvaknuti takze budu muset vrtat do prahu z cehoz mam trochu strach, aby s toho pak nebyl cednik :-) origo prahy by se mely asi necim vystikat napadla me montazni pena? jinak pochybuju o tom, ze mi ty prahy budou pasovat tudiz budu muset jeste asi lepit. Budu rad za kazdou radu ohledne instalace jestli uz to nekdo delal zajimalo by mne jak na to sel...diky moc.

foto prahu
http://img199.imageshack.us/img199/418/123bey.jpg[/quote

Do prahu vubec vrtat nemusis a hlavne to neni moc dobrej napad?Ja je na svem puvodnim aute prilepil nejakym spesl silikonem a byl cernej,dali mi ho rovnou k tem prahum.A nejlepsi je kdyz mas nejkou garaz kde to mezi tim zapricicis aby se to nikam nehlo a nechas to do druheho dne.
Ja to potom jak si rikal vypenil montazni penou a az to zaschlo tak jsem to zahladil cernym silikonem a bomba :D
Jo a uz je asi nikdy nesundas :D
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Re: Prahy

Příspěvek od Davids »

lukin píše:
Davids píše:Koupil jsem prahy z bouraneho grandecka a bude predemnou pro mne nelehky ukol je namontovat na auto prahy nejsou lepene, ale prichyceny pomoci sroubu ze spoda 5 asi samoreznych a z boku origo prahu jsou prichyceny plastovymi koliky na zacvaknuti takze budu muset vrtat do prahu z cehoz mam trochu strach, aby s toho pak nebyl cednik :-) origo prahy by se mely asi necim vystikat napadla me montazni pena? jinak pochybuju o tom, ze mi ty prahy budou pasovat tudiz budu muset jeste asi lepit. Budu rad za kazdou radu ohledne instalace jestli uz to nekdo delal zajimalo by mne jak na to sel...diky moc.

foto prahu
http://img199.imageshack.us/img199/418/123bey.jpg[/quote

Do prahu vubec vrtat nemusis a hlavne to neni moc dobrej napad?Ja je na svem puvodnim aute prilepil nejakym spesl silikonem a byl cernej,dali mi ho rovnou k tem prahum.A nejlepsi je kdyz mas nejkou garaz kde to mezi tim zapricicis aby se to nikam nehlo a nechas to do druheho dne.
Ja to potom jak si rikal vypenil montazni penou a az to zaschlo tak jsem to zahladil cernym silikonem a bomba :D
Jo a uz je asi nikdy nesundas :D
No ja nevim co ja jsem tak slysel, tak dneska uz se prahy moc nelepi vetsinou se to primo z vyroby resi tim prisroubovanim.
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

navic si nejsem jisty jak to na te 2mm vrstve kterou ten prah prilne k origo prahu bude drzet.
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

Takhle?ty prilepeny neurves a vydrzej tam vecnost,hlavne pres zimu!!Vtech prisroubovanejch se drzi bordel,voda a ty samorezny srouby ureznou a nebo se povoli?Kamosovi jednou takhle ulit a udelalo mu to peknou paseku!!
Ale jak chces?to zalezi na tobe :D
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

lukin píše:Takhle?ty prilepeny neurves a vydrzej tam vecnost,hlavne pres zimu!!Vtech prisroubovanejch se drzi bordel,voda a ty samorezny srouby ureznou a nebo se povoli?Kamosovi jednou takhle ulit a udelalo mu to peknou paseku!!
Ale jak chces?to zalezi na tobe :D
nemuzes mi zjistit jaky silikon? mam lepidlo na polyuretanove bazi specialne na to, ale kua uz s tim v zivote nechci mit nic spolecneho. :-)
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

Davids píše:
lukin píše:Takhle?ty prilepeny neurves a vydrzej tam vecnost,hlavne pres zimu!!Vtech prisroubovanejch se drzi bordel,voda a ty samorezny srouby ureznou a nebo se povoli?Kamosovi jednou takhle ulit a udelalo mu to peknou paseku!!
Ale jak chces?to zalezi na tobe :D
nemuzes mi zjistit jaky silikon? mam lepidlo na polyuretanove bazi specialne na to, ale kua uz s tim v zivote nechci mit nic spolecneho. :-)
:D :D :D jasny pokusim se,ale neslibuju a dobre by tim drzelo i to kridlo :D
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

lukin píše:
Davids píše:
lukin píše:Takhle?ty prilepeny neurves a vydrzej tam vecnost,hlavne pres zimu!!Vtech prisroubovanejch se drzi bordel,voda a ty samorezny srouby ureznou a nebo se povoli?Kamosovi jednou takhle ulit a udelalo mu to peknou paseku!!
Ale jak chces?to zalezi na tobe :D
nemuzes mi zjistit jaky silikon? mam lepidlo na polyuretanove bazi specialne na to, ale kua uz s tim v zivote nechci mit nic spolecneho. :-)
:D :D :D jasny pokusim se,ale neslibuju a dobre by tim drzelo i to kridlo :D
to ja vim ale uz drzi tak, ze nejde dolu :-D akorat ho musim obrousit a obrousit to trosku kolem a nechat znova striknout jinak to nevidim :-(
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

Davids píše:
lukin píše:
Davids píše: nemuzes mi zjistit jaky silikon? mam lepidlo na polyuretanove bazi specialne na to, ale kua uz s tim v zivote nechci mit nic spolecneho. :-)
:D :D :D jasny pokusim se,ale neslibuju a dobre by tim drzelo i to kridlo :D
to ja vim ale uz drzi tak, ze nejde dolu :-D akorat ho musim obrousit a obrousit to trosku kolem a nechat znova striknout jinak to nevidim :-(
Tak uz jsem ho nasel :D

http://www.tuning-centrum.cz/product/12 ... -prodejne-
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

lukin píše:
Davids píše:
lukin píše: :D :D :D jasny pokusim se,ale neslibuju a dobre by tim drzelo i to kridlo :D
to ja vim ale uz drzi tak, ze nejde dolu :-D akorat ho musim obrousit a obrousit to trosku kolem a nechat znova striknout jinak to nevidim :-(
Tak uz jsem ho nasel :D

http://www.tuning-centrum.cz/product/12 ... -prodejne-
tak to bude stejna sracka jako mam doma :-/
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

cus koukal jsem na ty prahy mam je na 5 zavrtnej sroubech a z venku sou nacvakany na nejakej plastovej hajzlech jinak v prahu je nandanej ten plastovej ctverecek se zavitem,pokud bys vrtal tak kdys to hned zastriknes a zaplacas silikonem tak ti to nikdy nezrezne,vem si ze normalne treba kdys montujou defend loock tak taky vrtaj do kasle,oblemcaj to silikonem a drzi to,jinak kdys montujem treba neony,normalne vrtame a zrezli to neni,ale pokud najdes nejaky poradny lepidlo tak samozrejme lepsi nez to pokouset s vrtackou, :lol: ale to ti neporadim ktery... :?
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

hele jeste jedna vec slo by to pridelat laminatem,ale to bys pak musel brousit a strikat coz pochybuju ze by se ti chtelo...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

.bany píše:hele jeste jedna vec slo by to pridelat laminatem,ale to bys pak musel brousit a strikat coz pochybuju ze by se ti chtelo...
Včak na lepení spoilerů nějaká ta srágorka existuje, ne?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět