Čištění skel

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
lukasbc
kolemjdoucí
Příspěvky: 47
Registrován: pon říj 06, 2008 19:06

Čištění skel

Příspěvek od lukasbc »

Zdarec, prosím o radu.Dneska jsem pulíroval autí a v?e OK a? na okna. Pou?il jsem nějakou oken (Cilit nebo Mr.Muscle čico) a furt se to ma?e a ma?e.U? jsem si myslel ?e to je OK a kouknu na to zevnitř :shock: a málem mě jeblo :!: Při určitém úhlu pohledu jsou vidět ?mouhy a prostě jsem na hranici infarktu :evil: Navíc mám na okně nějaké "čiré" ?upance - asi míza a ta taky nejde moc dobře dolů.
Tedy co pou?íváte na či?tění oken - já uva?uju je?tě o tech.benzínu,jinak fakt nevím-jsem ochotný investovat aj 2 stokoruny do něčeho co bude 100% dobré,ale nevím co - lépe řečeno vím ?e normální okena je k hovenu....
Díky za tipy, du si dát pivisko a? to rozdýchám.. :)
Velký Pun?a 1,2 Dynamic
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Povím ti svůj příběh.. Po koupi auta na oknech i po dokonalém vycídění jakoby mapy.. Poté se mi dostal do rukou jakýsi anti-rain prostředek který se nechá zaschnout a okno pak nasucho vyle?tí? (zůstane jakýsi mastný film). Nádhera, lesklé, bez map...nad?ení utichlo po prvním spu?tění stěračů které na mastném okně pískaly jak banda nena?ranejch svi??ů.. Asi měsíc jsem se toho xindlu zbavoval. Teď u? ?ádné mapy nepozoruji, časem zmizely...asi to bylo standardně z výroby... :D
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

a tak ja raain off pouzivam na inom aute a v pohode, teraz si ma zaskocil, ze co to vobec pouzit na punto..
ale inak mne to stiera tak akoby tam boli storocne stierace, tiez musim s tym oknom nieco vymysliet
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Hlavni je pri cisteni oken mit cisty hadr ktery dobre saje. Pak by nemel byt problem to umit cimkolim podobnemu okene. Ja s tim vicemene problem nemam. Auto umyju cele samponem vcetne skel oplachnu a pak myju skla jakymkoliv cisticem ktery je k tomu urcen.
Obrázek
lukasbc
kolemjdoucí
Příspěvky: 47
Registrován: pon říj 06, 2008 19:06

Příspěvek od lukasbc »

Nojo no právě. Jediné co se mi osvědčilo byl tekutý stěrač ve spreji.Nechal se to zaschnout a pak se to rzle?tilo.Okno bylo fakt supr a stěrače fachaly výborně.Jenom?e ten sprej teď nikde nemů?u sehnat.TY mazy se dělají asi od té mízy-připadámi to,ajkoby ta "okena" to jen lehce rozpustila a tím se to pak rozmázne po okně a nejde utřít.Jde to ale vidět jen při určitém úhlu pohledu.TAk?e pokud má někdo je?tě nějaký fígl,sem s ním!
Díky
Velký Pun?a 1,2 Dynamic
mikkes1
Návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: sob bře 08, 2008 10:11
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od mikkes1 »

Skú?ali ste u? vybra? čelne sklo??...to určite pomô?e :lol:
Grande Punto 1,2 5D dynamic,
fólie 05, audio JBL,
plán na rok 2011: nové kolesá 16", zní?enie 30/30, vytlmenie.
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

já dostal od Wurtáčka spe?l věc na či?tění okenn od Wurthu stříkne? nechá? působit a poté setře? vlhkou houbičkou a opláýchne? vodou a perfekt!!!lesk jako zrdcadlo...ono někdy to chce umýt okna i ztevnitř.. já taky le?til ?mouhu která nezmizela ne? jsem si uvědomil ?e je zevnitř :lol: a jinak... okenou to jde taky výborně!!! jen mít správný hadřík!!
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Odpovědět