Voda v piatych dverách

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
evo02
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: sob dub 17, 2010 9:00

Příspěvek od evo02 »

voda zateká cez okno na piatych dverách.
takto by to mali opravova? "odborníci" vo fiate:
nieviem kde mám ulo?i? súbor tak na rapidsem na fórum sa asi nedá

http://rapidshare.com/files/405126429/grande_voda.doc[/quote][/code]
rado2711
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: stř zář 16, 2009 20:16

Příspěvek od rado2711 »

Takze problem bol v zle zalepenom skle :? Uz netecie z dveri nic. No nastal novy problem ktory vznikol tak, ze sklo vyrezali a znovu nalepili no poskodili ohrev skla ( dva pasiky), v ramci zaruky mi objednaju nove sklo a vymenia. Otazka znie: preplatia mi aj foliu na skle?alebo to uz je moj problem? Auto som samozrejme kupoval bez folii
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

rado2711 píše:Takze problem bol v zle zalepenom skle :? Uz netecie z dveri nic. No nastal novy problem ktory vznikol tak, ze sklo vyrezali a znovu nalepili no poskodili ohrev skla ( dva pasiky), v ramci zaruky mi objednaju nove sklo a vymenia. Otazka znie: preplatia mi aj foliu na skle?alebo to uz je moj problem? Auto som samozrejme kupoval bez folii
podla mna ako sa dohodnes ale najskor nie
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
rado2711
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: stř zář 16, 2009 20:16

Příspěvek od rado2711 »

Sakra myslel som si :? Ale nebyt servisu tak sa nic menit nemusi :evil:
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

po dazdi tam mam aj ja vodu ... neriesim...
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

rado2711 píše:No nastal novy problem ktory vznikol tak, ze sklo vyrezali a znovu nalepili no poskodili ohrev skla ( dva pasiky), v ramci zaruky mi objednaju nove sklo a vymenia. Otazka znie: preplatia mi aj foliu na skle?
Já bych úhradu folie po servisu po?adoval, proto?e se původně nejednalo o výměnu skla a ono ti způspbili svým neopatrným jednáním ?kodu
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... rozhodně proplatit :!:
Obrázek
Miso Grande 1.3jtd azur
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 02, 2011 1:41

Příspěvek od Miso Grande 1.3jtd azur »

Skuste si zalepit silikonom tretie brzdove svetlo,odkedy som to spravil mam pokoj :D
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

reklamace

Příspěvek od Mellow »

Reklamoval jsem zatékání do 5. dveří u svého dealera Fiat v Liberci.
Provedena výměna těsnící gumy u stěrače. (?)
Výsledek: Zatékání nevyře?eno.
Uplatním znovu reklamaci v rámci garanční prohlídky.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

1 tecie to tam cez okno ktore je prilepene co by som ani nahodou nedaval opravovat lebo to este viac dojebu alebo nieco okolo poskodia!
2 tecie tam cez znak FIAT
3 tecie tam cez brzdove svetlo.
4 tecie tam cez gumu pri stieraci

naco to furt riesite? nechapem 3 roky mam punto a ani raz som sa s tou vodou neoblial. a aj tak vytecie ked neikde pojdete.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Petr
Návštěvník
Příspěvky: 96
Registrován: čtv dub 26, 2007 15:05
Bydliště: Praha

Re: reklamace

Příspěvek od Petr »

Mellow píše:Reklamoval jsem zatékání do 5. dveří u svého dealera Fiat v Liberci.
Provedena výměna těsnící gumy u stěrače. (?)
Výsledek: Zatékání nevyře?eno.
Uplatním znovu reklamaci v rámci garanční prohlídky.
Mně tam teklo lemem, který je dokola pátých dveří. Z výroby je zatmelena pouze spodní hrana. Po otevření pátých dveří zkontroluj lem hlavně ve v?ech koutech (na horní hraně a bočních zalomeních), určitě tam bude? mít díry vedoucí do dveřní dutiny. V servisu se k ře?ení problému měli jak lační k sraní, tak jsem to vyře?il sám tmelem Soudal fix all crystal (cena asi 300,- za kartu?i), je transparentní, určený na tmelení karoserií (mimo jiné). Mám jistotu, ?e je to udělané pořádně, od zatmelení není ve dveřích ani kapka vody, předtím v?dy při vytrvalej?ím de?ti alespoň půl litru. Tmelil jsem po celé délce lemu (nejen v koutech), tam kde není tmeleno ji? z výroby, to znamená obě boční hrany a horní hranu dveří. Pokud se ti extrémně neklepou ruce, tak je to přijatelné i esteticky, průhledná tmelová housenka je vidět pouze po otevření pátých dveří.
GP 1.2 Dynamic 2007 (?edá Revival, 5 dv.)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: reklamace

Příspěvek od Jarouš »

Petr píše:
Mellow píše:Reklamoval jsem zatékání do 5. dveří u svého dealera Fiat v Liberci.
Provedena výměna těsnící gumy u stěrače. (?)
Výsledek: Zatékání nevyře?eno.
Uplatním znovu reklamaci v rámci garanční prohlídky.
Mně tam teklo lemem, který je dokola pátých dveří. Z výroby je zatmelena pouze spodní hrana. Po otevření pátých dveří zkontroluj lem hlavně ve v?ech koutech (na horní hraně a bočních zalomeních), určitě tam bude? mít díry vedoucí do dveřní dutiny. V servisu se k ře?ení problému měli jak lační k sraní, tak jsem to vyře?il sám tmelem Soudal fix all crystal (cena asi 300,- za kartu?i), je transparentní, určený na tmelení karoserií (mimo jiné). Mám jistotu, ?e je to udělané pořádně, od zatmelení není ve dveřích ani kapka vody, předtím v?dy při vytrvalej?ím de?ti alespoň půl litru.
Přesně tak. Vyře?il jsem to naprosto stejně, od té doby je ve dveřích sucho. U? jsem to tu taky několikrát psal, to je v 90-ti% v?ech případů ta příčina zatékání do pátých dveří :idea: :!:

1. Pokud zatéká přes 3. brzdové světlo - voda kape na plato :!:
2. Znakem Fiat do dveří neteče, to je kravina. Znak mají upevěný v?ichni
stejně
3. Průchodku hřídlele zadního stěrače dopuručuji zatmelit po obvodu, jak prochází sklem. Klidně na to stačí chemopren. Nicméně pronikání vody do dveří přes toto místo je spí? nevýznamné a? teoretické.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: reklamace

Příspěvek od 1nekros1 »

Jarou? píše:
Petr píše:
Mellow píše:Reklamoval jsem zatékání do 5. dveří u svého dealera Fiat v Liberci.
Provedena výměna těsnící gumy u stěrače. (?)
Výsledek: Zatékání nevyře?eno.
Uplatním znovu reklamaci v rámci garanční prohlídky.
Mně tam teklo lemem, který je dokola pátých dveří. Z výroby je zatmelena pouze spodní hrana. Po otevření pátých dveří zkontroluj lem hlavně ve v?ech koutech (na horní hraně a bočních zalomeních), určitě tam bude? mít díry vedoucí do dveřní dutiny. V servisu se k ře?ení problému měli jak lační k sraní, tak jsem to vyře?il sám tmelem Soudal fix all crystal (cena asi 300,- za kartu?i), je transparentní, určený na tmelení karoserií (mimo jiné). Mám jistotu, ?e je to udělané pořádně, od zatmelení není ve dveřích ani kapka vody, předtím v?dy při vytrvalej?ím de?ti alespoň půl litru.
Přesně tak. Vyře?il jsem to naprosto stejně, od té doby je ve dveřích sucho. U? jsem to tu taky několikrát psal, to je v 90-ti% v?ech případů ta příčina zatékání do pátých dveří :idea: :!:

1. Pokud zatéká přes 3. brzdové světlo - voda kape na plato :!:
2. Znakem Fiat do dveří neteče, to je kravina. Znak mají upevěný v?ichni
stejně
3. Průchodku hřídlele zadního stěrače dopuručuji zatmelit po obvodu, jak prochází sklem. Klidně na to stačí chemopren. Nicméně pronikání vody do dveří přes toto místo je spí? nevýznamné a? teoretické.
jarousek odporucam ti dat dole plato a sadnut do kufra !!! a polievat auto.mne tam tece cez tu gumu na stieraci a cez ten znak fiatu. lebo som v tom aute sedel a kukal na to.ale mi to je jedno ....
a inak na kazdy lem falcovaci na aute sa nanasa lepidlo az potom sa falcuje nekedy sa akurat stane ze tam to lepidlo lepicka neda :-) alebo ho da zle.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: reklamace

Příspěvek od Jarouš »

1nekros1 píše:
Jarou? píše:
Petr píše: Mně tam teklo lemem, který je dokola pátých dveří. Z výroby je zatmelena pouze spodní hrana. Po otevření pátých dveří zkontroluj lem hlavně ve v?ech koutech (na horní hraně a bočních zalomeních), určitě tam bude? mít díry vedoucí do dveřní dutiny. V servisu se k ře?ení problému měli jak lační k sraní, tak jsem to vyře?il sám tmelem Soudal fix all crystal (cena asi 300,- za kartu?i), je transparentní, určený na tmelení karoserií (mimo jiné). Mám jistotu, ?e je to udělané pořádně, od zatmelení není ve dveřích ani kapka vody, předtím v?dy při vytrvalej?ím de?ti alespoň půl litru.
Přesně tak. Vyře?il jsem to naprosto stejně, od té doby je ve dveřích sucho. U? jsem to tu taky několikrát psal, to je v 90-ti% v?ech případů ta příčina zatékání do pátých dveří :idea: :!:

1. Pokud zatéká přes 3. brzdové světlo - voda kape na plato :!:
2. Znakem Fiat do dveří neteče, to je kravina. Znak mají upevěný v?ichni
stejně
3. Průchodku hřídlele zadního stěrače dopuručuji zatmelit po obvodu, jak prochází sklem. Klidně na to stačí chemopren. Nicméně pronikání vody do dveří přes toto místo je spí? nevýznamné a? teoretické.
jarousek odporucam ti dat dole plato a sadnut do kufra !!! a polievat auto.mne tam tece cez tu gumu na stieraci a cez ten znak fiatu. lebo som v tom aute sedel a kukal na to.ale mi to je jedno ....
a inak na kazdy lem falcovaci na aute sa nanasa lepidlo az potom sa falcuje nekedy sa akurat stane ze tam to lepidlo lepicka neda :-) alebo ho da zle.
Tak v kufru jsem neseděl, to je fakt :D Nicméně, mrkni se na to falcování pořádně, teče to v místech, kde záhyb není, tam kde jou zlomy a rohy dveří. Jedná se o boční strany dveří.

Jak jsem psal, kolem stěrače jsem to měl zalepeno jako první, ale voda z kufu po de?ti kapala pořád stejně. Pak jsem zatmelil ty záhyby a od té doby mám klid a ze dveří ani kapka. jestli něco prosákne kolem znaku, tak to bude pár kapek. Nebo ?e bych měl to ?těstí a znak mi jako jednomu z mála těsnil? :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Timo
Návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: ned bře 06, 2011 16:30
Bydliště: Snina

Příspěvek od Timo »

Asi o probleme zatekania do piatych dveri vyrobca nevie. Mam ten isty problem v Evo r.v. 2010. Voda vyteka len na pravej strane cez spunt dorazu. Zaujimave je ze voda nevytecie cez otvory na to urcene na spodku dveri.
Fiat Punto EVO RACING 1,4 Multiair 105 krásnych červených koníkov
Odpovědět