Barva GP

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Je dobře, ?e do party přibude dal?í odstín :wink:[/quote]

Taky nová výbava Fredo, tady taky myslím nikdo nemá, v?ak je to taky skoro základ.
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Tak nový odstín bohu?el nepřibude. Byl jsem u dealera s tím, ?e nemíním čekat čtvrt roku na auto, navíc jak jsem zjistil, místo ?ádaného 5-dvířka objednali 3-dvéř. Slevil jsem z hnědé a v pondělí si jdu místo pro 1,2-ku ve výbavě Freddo pro Dynamica v ?edé chemical, navíc o čtverku levněj?ího. Myslím, ?e ta změna výbavy za to stojí. :lol:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

kuta33 píše:Tak nový odstín bohu?el nepřibude. Byl jsem u dealera s tím, ?e nemíním čekat čtvrt roku na auto, navíc jak jsem zjistil, místo ?ádaného 5-dvířka objednali 3-dvéř. Slevil jsem z hnědé a v pondělí si jdu místo pro 1,2-ku ve výbavě Freddo pro Dynamica v ?edé chemical, navíc o čtverku levněj?ího. Myslím, ?e ta změna výbavy za to stojí. :lol:
Nevím proč sis objednával 5-ti dvéř, kdy? se teď spokojí? s 3-mi dveřmi. To u? sis GP-čko ve 3-dvéři s vy??í výbavou mohl objednat hned napoprvé :idea:
?koda té hnědé barvy, podle mého je hezčí ne? ?edá chemical (majitelé ?edé chemical mi jistě prominou - věc mého pohledu) :wink:

Navíc to prodejce nějak nezvládl, proto?e, jak jaem koukal na fia?ácké stránky,, verzi FREDO s 5 dveřmi vůbec nenabízejí - asi jste se ?patně domluvili. Navíc 3-dvéř DYNAMIC také není v nabídce, tak nevím, co Ti vlastně chtějí dodat. Ve 3-dvéři s 1,2-jkou je pouze Racing, Activ nebo Fredo.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Původní objednávka z mojí strany byla Freddo, 5dv., barva Fago + mlhovky a boční li?ty. Na Fiat.cz bě?ně v nabídce. Místo něj dealer objednat 3 dv.
Teď beru Dynamic, 5dv., ?edá chemical.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Du?an píše:
kuta33 píše:Tak nový odstín bohu?el nepřibude. Byl jsem u dealera s tím, ?e nemíním čekat čtvrt roku na auto, navíc jak jsem zjistil, místo ?ádaného 5-dvířka objednali 3-dvéř. Slevil jsem z hnědé a v pondělí si jdu místo pro 1,2-ku ve výbavě Freddo pro Dynamica v ?edé chemical, navíc o čtverku levněj?ího. Myslím, ?e ta změna výbavy za to stojí. :lol:
...verzi FREDO s 5 dveřmi vůbec nenabízejí - asi jste se ?patně domluvili. Navíc 3-dvéř DYNAMIC také není v nabídce, tak nevím, co Ti vlastně chtějí dodat. Ve 3-dvéři s 1,2-jkou je pouze Racing, Activ nebo Fredo.
Du?ane, lépe čti :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

kuta33 píše:Původní objednávka z mojí strany byla Freddo, 5dv., barva Fago + mlhovky a boční li?ty. Na Fiat.cz bě?ně v nabídce. Místo něj dealer objednat 3 dv.
Teď beru Dynamic, 5dv., ?edá chemical.
Chachá!! Vítej do klubu! Bude se ti líbit..konečně dal?í ?edivák :D
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

To ví?, ?e se bude líbit a hlavně podle mě to bude nenáročný odstín na mytí. Do teď jsem auto max. jednou ročně a ob jeden rok navíc před technickou. :lol:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Koukal jsem na konfigurátor GP-čka.
Zůstal jsem docela zírat na příplatkovou výbavu.
Jako nejabsurdněj?í příplatkovou výbavu jsem vyhodnotil příplatek 2000 Kč za jinou barvu zrcátek :-- :-- :--
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Nebyly ty zrcátka náhodou pozlacené? :lol:
Jinak bych si rad?i koupil náhradní a nechal je přestříkat, nevy?lo by to o moc drá?.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

kuta33 píše:Nebyly ty zrcátka náhodou pozlacené? :lol:
Jinak bych si rad?i koupil náhradní a nechal je přestříkat, nevy?lo by to o moc drá?.
Předpokládám, ?e jiná barva zrcátek je my?lena jako "ne v barvě vozu" formou krytů, které se dostanou koupit jako doplněk. Mě teda absurdní nepřijde, ?e za něco takového chtějí prachy. To je přece to samé, jako ty přiblblé nalepovací pruhy. :wink:

A pokud chce někdo zrcátka v jiné barvě, tak a? jde do verze Active, nepřiplácí za "elektricky ovládaná, vyhřívaná zrcátka v barvě karoserie" 3 litry a bude mít černé zadarmo :idea: :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Barva

Příspěvek od Snoopy »

Cuzz potreboval bych trosku pomoc hledam kod barvy na GP a nejak se mi ho nepodarilo najit.nevite nekdo kod na New Orleans tmavě modrá metla.A nebo kde bych to na?el díky v?em ;)
Rich
kolemjdoucí
Příspěvky: 27
Registrován: ned bře 13, 2011 18:53

Re: Barva

Příspěvek od Rich »

Snoopy píše:Cuzz potreboval bych trosku pomoc hledam kod barvy na GP a nejak se mi ho nepodarilo najit.nevite nekdo kod na New Orleans tmavě modrá metla.A nebo kde bych to na?el díky v?em ;)
Zespodu nalepeny na kapote (alespon ja to tam mam). Mame tusim stejnou barvu a kod by mel proto byt 599/A, ale radeji se podivej :wink:
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

barva

Příspěvek od Snoopy »

Aha tak to je dobry ja tam zadnej stitek nemam byla lakovana =( takze to asi budu muset risknout to 599/A kdyby bylnekdo tak hodnej kdo ma modrou new orleans a mrknul se jestli to tak je tak bych byl vdecnej...
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Jenom podle čísla nelze určit přesný odstín barvy.
Jestli chce? něco lakovat tak k tomuto číslu bude je?tě pár pododstínů a to u? se musí porovnat fyzicky.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

barva

Příspěvek od Snoopy »

jo potrebuju prelakovat zaslepku oka na prednim narazniku zacala se nejak loupat ,tak mu dam cislo barvy a zaslepku at si poradi.doufam ze to tak nejak chytne,a jestli bude dobra tak si asi koupim spoiler 5D
Odpovědět