Zatmavení oken - protisluneční fólie

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Colin píše:Nebo ?e by to u tebe bylo stářím :) (to měl být jen vtip, tak snad se nebude? zlobit).
Přesně to jsem tam zapomněl dopsat :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Du?an píše:
Colin píše:Nebo ?e by to u tebe bylo stářím :) (to měl být jen vtip, tak snad se nebude? zlobit).
Přesně to jsem tam zapomněl dopsat :D
Koupí? dozadu pi pi pi pi pípák a mů?e? jezdit s fóliema s 0% propustností :) Jinak moje Lumar u? mám víc jak 2 roky a pořád jsou OK, ?ádný odlepování nebo tak něco. A dal?í podstatná (alespon pro mě) věc je, ?e auto s fóliema vypadá tak nějak líp, více Sportivo. :)
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

nejen ze vypada tuningove ale je i ochranna cast lepsi jednou sem na filce rozbijel okno s foliema a mel sem teda co delat muzu rict...navic neni dovnitr videt a kdys jedu tak name aspon lidi neziraj jak do vikladni skrine nebo mozna ziraj ale nevidej a to me hreje u srdce...jinak je pravda ze vecer s foliema je trosku hur videt ale to si oko po tejdnu zvykne a zaostruje jako kdyby tam nebyly... :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Colin píše: Koupí? dozadu pi pi pi pi pípák a mů?e? jezdit s fóliema s 0% propustností
Také jsem byl přímým účastníkem, kdy kámo? spoléhal na pípáky a narval to do sloupu
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Du?an píše:
Colin píše: Koupí? dozadu pi pi pi pi pípák a mů?e? jezdit s fóliema s 0% propustností
Také jsem byl přímým účastníkem, kdy kámo? spoléhal na pípáky a narval to do sloupu
se trefil primo mezi pipaky jo? :D to by melo stejne zaznamenat ne?...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Myslím, ?e je zbytečné diskutovat co komu pípáky hlásily nebo nehlásily. Zkrátka pokud dá? dozadu černotu a předek tak, aby nebyly problémy s fízlama (kutta33 promine ten slang :lol: ) tak to auto vypadá jak u?itková verze. Proto je lep?í volit zadeks men?ím zatmavením, a? není přehod moc znatelný.

Samozřejmě, ?e celé auto černé jak cigánský bavorák vypadá dost cool, ale kdo s tím nechce jezdit jen kolem komína, tak se při první cestě mimo republiku asi dost prohne za pokuty. :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

.bany píše:se trefil primo mezi pipaky jo? :D to by melo stejne zaznamenat ne?...
Nezaznamenalo :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Jarou? píše:Myslím, ?e je zbytečné diskutovat co komu pípáky hlásily nebo nehlásily. Zkrátka pokud dá? dozadu černotu a předek tak, aby nebyly problémy s fízlama (kutta33 promine ten slang :lol: ) tak to auto vypadá jak u?itková verze. Proto je lep?í volit zadeks men?ím zatmavením, a? není přehod moc znatelný.

Samozřejmě, ?e celé auto černé jak cigánský bavorák vypadá dost cool, ale kdo s tím nechce jezdit jen kolem komína, tak se při první cestě mimo republiku asi dost prohne za pokuty. :wink:
asi zalezi kdo ma jaky stesti 3x chorvatsko a pokazdy ok musis umet rychle stahovat okenka :lol: ikdys u nas sem to uz neukecal... nu
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

.bany píše:
Jarou? píše:Myslím, ?e je zbytečné diskutovat co komu pípáky hlásily nebo nehlásily. Zkrátka pokud dá? dozadu černotu a předek tak, aby nebyly problémy s fízlama (kutta33 promine ten slang :lol: ) tak to auto vypadá jak u?itková verze. Proto je lep?í volit zadeks men?ím zatmavením, a? není přehod moc znatelný.

Samozřejmě, ?e celé auto černé jak cigánský bavorák vypadá dost cool, ale kdo s tím nechce jezdit jen kolem komína, tak se při první cestě mimo republiku asi dost prohne za pokuty. :wink:
asi zalezi kdo ma jaky stesti 3x chorvatsko a pokazdy ok musis umet rychle stahovat okenka :lol: ikdys u nas sem to uz neukecal... nu
Jak neukecal? Tys měl ty přední boční bez atestu :?:
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

jj na orabzovim jo ale mel sem je stazeny a kdys me zastavily chtely abych je vytah nahoru tak sem je vytah do pulky a oni jestli si znich delam srandu tak sem je vytah az nahoru a rikaly ze sice mam karticku s homologaci ale ze nejsou blby a ze to mam za kilo teda... :D
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Tak za kilo by je nechal, ale jinak bych nic nezaplatil, kdyby to bylo víc. Mezi sklem a fólii mám nalepenej atest, kartu taky mám, tak a? nepruděj :)

To by si tak na mě mohli zkusti fíci jedni :) Na bráchau to taky nedávno zkou?eli, ?e má na octávii mračítka, tak prej pří?tě pokuta, jestli to nesundá. Jen?e on ty mračítka má od Milotecu s atestem a i papíry na to má, ?e to je schválený ministerstvem dopravy k provozu na pozemních komunikací.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

tak to je vyzivanejpokud nekdo ma ty prachy nato tak to chce kupovat vsechno znacku s atestem jinak pak uz to zato prudeni nestoji...uz nam nejni 18 A NEMAME SKUDKY ale tak pak uz zalezi na koho narazis a jakou mas vyridilku....
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

presne tak :D
Fiat Grande Punto 1.2 - Dynamic,cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Skoda120 tuning
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

3dv.

Příspěvek od Mellow »

jestli to dobře chápu, v základu jsou skla tónovaná, u třídveřového GP zadní okna trochu tmav?í

přesto tam dáváte fólie?
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Re: 3dv.

Příspěvek od .bany »

Mellow píše:jestli to dobře chápu, v základu jsou skla tónovaná, u třídveřového GP zadní okna trochu tmav?í

přesto tam dáváte fólie?
nevim jak u obic ale u sportu sou zadni a zadni bocni zatmaveny origo,ale to je tak 50% folie,jinak doplatek zane chteli 2500kc nevim jak ted ale jelikoz jsem chtel auto nepruhledny do zadu se dali znovas polivicni propustnosti a vepredu s propusnosti mensi a jeto za 3500kc a vyzyvanej tet nejni dovnitr videt :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Odpovědět