Reklamace laku

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Kovboj
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pát črc 09, 2010 10:39
Kontaktovat uživatele:

Reklamace laku

Příspěvek od Kovboj »

Máte zku?enosti jak probíhá reklamace laku? Bohu?el se mě to bude týkat... Na stře?e u předního skla mám pár "kápanců" od nějakého krycího laku, případně by to mohlo být i nějaké lepidlo - tě?ko říct. Normálně si toho člověk nev?imne, ale včera jsem myl auto a jak byla střecha mokrá tak mě to úplně pra?tilo do očí :-(

Mů?e člověk reklamovat takový problém u jakéhokoliv Fiatu nebo musí tam kde to koupil? A nevíte jestli mám po dobu co bude auto v lakovně nárok na nějaký náhradní vůz?
FIAT Grande Punto 1,2 Dynamic - Hilly Billy. Za rok najeto přes 20000 bez jediné závady :-)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Reklamovat mů?e? v kterémkoliv značkovém servisu Fiat. Nejspí? ti to přele?tí.
Co se týká náhradního auta, tak jestli ti ho půjčí zadáčo, to nevím. Ale přele?tit by ti to stad mohli na počkání
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Kovboj
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pát črc 09, 2010 10:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kovboj »

Du?an píše:Reklamovat mů?e? v kterémkoliv značkovém servisu Fiat. Nejspí? ti to přele?tí.
No jestli to půjde jen přele?tit si nemyslím. V jednom případě jde odhadem o kapku dlouhou tak 3 mm a vysokou 1 mm, v druhém případě o úzký kápanec dlouhý asi 10 cm. Ale zku?enosti s tím nemám, pokud by to ?lo opravdu jen "přele?tit" tak by to bylo asi nejlep?í.
FIAT Grande Punto 1,2 Dynamic - Hilly Billy. Za rok najeto přes 20000 bez jediné závady :-)
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

uf, tak to je velmi neprijemne.. Ale velmi dobre viem ako sa citis. Ja mam prave teraz taky isty problem. Na streche sa mi zacina odlupovat lak. Pred necelymi dvoma tyzdnami som bol s tym v servise a dal reklamaciu. Este sa mi neozvali, lebo maju technika na dovolenke a cakaju aj na schvalenie. No sam som zvedavy ako sa to vyvinie. Cele to vyzera asi takto, kukni do mojho dennicka, su tam obrazky na tretej stranke myslim.

http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/view ... 5&start=30
mikkes1
Návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: sob bře 08, 2008 10:11
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od mikkes1 »

Ja mám tie? problém s lakom.
Na zadných (piatych) dverách po otvorení vidno na vnútornej strane bubliny na laku, pravdepodobne hrdza pod lakom, u? som volal so servisom, zajtra idem na obhliadku tak dám vedie? ako som dopadol, tak tie? spravím nejaké foto vady.
Grande Punto 1,2 5D dynamic,
fólie 05, audio JBL,
plán na rok 2011: nové kolesá 16", zní?enie 30/30, vytlmenie.
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

mikkes1 píše:Ja mám tie? problém s lakom.
Na zadných (piatych) dverách po otvorení vidno na vnútornej strane bubliny na laku, pravdepodobne hrdza pod lakom, u? som volal so servisom, zajtra idem na obhliadku tak dám vedie? ako som dopadol, tak tie? spravím nejaké foto vady.
mikkes1:

tak toto presne som si nasiel aj ja asi pred tyzdnom. Dodatocne to poriesim akonahle budem hotovy s reklamaciou supajuceho sa laku na streche. Uz ma dost stvu, garazovane auto a zevraj *****... :evil:
mikkes1
Návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: sob bře 08, 2008 10:11
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od mikkes1 »

Zajtra idem do servisu, som zvedavý čo mi na to povedia... záruka na lak 36mes. tak som moc zvedavý... a to som e?te kamo?ku nahovoril aby si kupila nové GP EVO (ide ho bra? 4.10...tak snaď som jej dobre poradil).
Grande Punto 1,2 5D dynamic,
fólie 05, audio JBL,
plán na rok 2011: nové kolesá 16", zní?enie 30/30, vytlmenie.
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

:boze drzim palce. Urcite si jej dobre poradil :mrgreen: len nech si ho sakra dobre popozera, ked ho bude preberat.
mikkes1
Návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: sob bře 08, 2008 10:11
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od mikkes1 »

Na preberanie pôjdem pravdepodobne aj ja... lebo je to predsa ?enská a menej tech. zdatná :-)...

No a práve som sa vrátil s Fiatu, bol som poda? reklamáciu na bublinky pod lakom na piatych dverách, technik spísal reklamáciu, spravil fotky a ?e sa mi vyjadria k reklamácii priamo z Fiatu. a ?e prečo som nebol na GP s karosériou? ?e to musím, a ja ?e kde to ma napísane a čo by to zmenilo na veci, nehrdzavelo to?...

A teraz POZOR.... vraj som prvý takýto prípad...tak som zvedavý ako to dopadne. Dr?te palce.
Grande Punto 1,2 5D dynamic,
fólie 05, audio JBL,
plán na rok 2011: nové kolesá 16", zní?enie 30/30, vytlmenie.
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

to si bol tu v BA niekde v servise? Dost by ma to zaujimalo ako tam pochodis, lebo podla popisu to vyzera na to iste co aj ja som si nasiel na 5tych dverach. Nedas sem nejake fotky? Tak sa mi zda, ze tu ale niekto uz o tomto pisal, ze mal takyto problem, len si uz vazne nepamatam kto, len viem, ze to bolo cervene Punto.
mikkes1
Návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: sob bře 08, 2008 10:11
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od mikkes1 »

Bol som na Ro?ňavskej v BA vo Fiate, foto bude neskôr. Ja som tie? moc zvedavý ako to dopadne, a či mi to uznajú vôbec. A ak mi to uznajú som zvedavý ako sa to bude rie?i?, či opravou alebo výmenou, ja by som bol za výmenu.
Grande Punto 1,2 5D dynamic,
fólie 05, audio JBL,
plán na rok 2011: nové kolesá 16", zní?enie 30/30, vytlmenie.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

mikkes1 píše: A ak mi to uznajú som zvedavý ako sa to bude rie?i?, či opravou alebo výmenou, ja by som bol za výmenu.
:D Co bys chtěl měnit? Max. ti to opraví.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

chces si z toho dat spravit kabriolet???? hahahahaaa.. vymena... hahaha to je LOL :lol:
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Koroze na zadních pátých dveřích se u? tady ře?ila nejsi určitě první.
Opravu v?dy ře?ili přestříkánim jenom spodní hrany dveří.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
mikkes1
Návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: sob bře 08, 2008 10:11
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od mikkes1 »

Igor píše:chces si z toho dat spravit kabriolet???? hahahahaaa.. vymena... hahaha to je LOL :lol:
HA HA HA :lol:

Doprial by som ti môj problém, ako by si sa ty naň díval,, s nadhžadom?
Mne je jedno ako to vyrie?ia, len nech to vyrie?ia.... či opravou alebo výmenou. To u? nechám na nich. Robím v podobnej oblasti ako vedúci servisu tak viem ?e musia vadu odstráni? keď je reklamácia uznaná, či ju odstránia opravou alebo výmenou to nechám na Fiat.
Grande Punto 1,2 5D dynamic,
fólie 05, audio JBL,
plán na rok 2011: nové kolesá 16", zní?enie 30/30, vytlmenie.
Odpovědět