Nákup na leasing

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Nákup na leasing

Příspěvek od JardaK. »

Help! Má někdo zku?enost s leasingem? Já byl minulý týden v AF Centru v Ostravě a tam mi zkalkulovali, ?e bych při pořizovací ceně GP 376.900 Kč a měsíční splátce 5.723 bez pojistek přeplatil za 60 měsíců leasingu při 30% akontaci (113.070 Kč) auto oproti ceně při platbě v hotovosti o 79.550 Kč, co? se mi, sorry, zdá dost. Je i levněj?í leasing a poradí mi někdo, ne? vyrazím do Fiatu v Českém Tě?íně nebo Havířově?
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

Pokud ohledně tohoto potřebuje? radu, tak mě kontaktuj SZ :wink:
GP Sport 1,9 JeToDiesel
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já jsem raději volil úvěr.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Já jsem té? volil úvěr. 4 roky a auto přeplatím o cca 60.000 t?ím. Měsíční splátka i s poji?těním okolo 6000,- Tak?e 130.000 je dost. Nebyl to náhodou GE?
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

ja preplatim o 130 000 kc :-)
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Davids píše:ja preplatim o 130 000 kc :-)
Davide & spol. dík, vidím, ?e moc vybírat nejde, je to +- u v?ech podobné. Stejně je?tě skočím aspoň do toho Tě?ína, kdybych platil třeba i jen o 200 Kč/měs. méně, tak to stojí za to.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já jsem volil úvěr, jeliko? jsem od začátku v TP jako vlastník vozidla.
Navíc při jakékoliv ?kodní události (i odcizení) jedná poji??ovna s Tebou. Úvěr jsem měl od GMAC, který mi nabídli přímo v prodejně Fiat

V případě leasingu je vlastníkem leasingová společnost a po jeho splacení musí? udělat přepis z leasingovky na sebe. V době, kdy jsem GP kupoval vy?el úvěr výhodněji.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Leasing je zabiják ten úvěr bývá výhodněj?í, ale nejlep?í je za hotové ,já jsem to tak aspon ře?il, dokud jsem neměl na nové tak jsem svoje staré udr?oval v provozu.
Ale je my jasné ?e ka?dý to tak ře?it nemů?e.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

no ja mám auto na leasing-ČSOB (kvôli nakladom do podnikania) a za 4 roky preplatím 44tis Skk, tak?e ja som spokojny. Bolo to sice pred 2,5 rokom a neviem ako leasing stojí teraz.
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

já na 4 roky.... platím devítku měsíčně a přeplatím cca 70tisíc.. kybych si odečetl pojistku apod nejsou to tak hrozné sumy
leasingovka credium af centrum ostrava
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

benja píše:já na 4 roky.... platím devítku měsíčně a přeplatím cca 70tisíc.. kybych si odečetl pojistku apod nejsou to tak hrozné sumy
leasingovka credium af centrum ostrava
. V?ak mi nabídli tu samou leasingovou společnost a je to vlastně to samé. Já to měl vypočítané při splátkách na 5 let. A úvěr není výhodněj?í, proto?e kdy? do toho započítá? je?tě povinné a havarijní, které je součástí leasingu, tak je dra??í, ne? ten leasing.
Pajan
kolemjdoucí
Příspěvky: 40
Registrován: čtv bře 27, 2008 16:14
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajan »

Ahoj chlapi, nemíchejte jabka s hru?kama. Odečtěte havarijní a zákonné poji?tění od celkové částky. A hned víte kolik přeplatíte. Leasing nebo úvěr to u? je ná vás. Kdysi byly rozdíly znatelné(např.u úvěru- techničák byl doma, nemusel si havarijně poji??ovat a jiné). Teď u? je to pro normálního člověka téměř toto?né. V současnosti je úvěr lep?í snad jen v tom, ?e jste zapsáni v TP jako majitelé jak psal někdo vý?e. Nechte si u prodejce spočítat v?echny varianty které vám nabídnou, potom oslovte jiné peně?ní ústavy. A pak u? se stačí rozhodnout. :lol:
GP 1.2 DYNAMIC 5dv. Modrá New Orleans, int.modrý inox. (Borůvka)
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Pajan píše:Ahoj chlapi, nemíchejte jabka s hru?kama. Odečtěte havarijní a zákonné poji?tění od celkové částky. A hned víte kolik přeplatíte. Leasing nebo úvěr to u? je ná vás. Kdysi byly rozdíly znatelné(např.u úvěru- techničák byl doma, nemusel si havarijně poji??ovat a jiné). Teď u? je to pro normálního člověka téměř toto?né. V současnosti je úvěr lep?í snad jen v tom, ?e jste zapsáni v TP jako majitelé jak psal někdo vý?e. Nechte si u prodejce spočítat v?echny varianty které vám nabídnou, potom oslovte jiné peně?ní ústavy. A pak u? se stačí rozhodnout. :lol:
Má? ty trubo recht! Přesně to chci udělat, ale rad tady na fóru si moc cením!
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

kdy? sem byl tedkom s kámo?em mrknout na nové GP tak mu byl hned doporučený úvěr kvůli důvodům zde ji? napsaných a navíc tam je prý mo?nost ho po pár letech splatit najednou bez dal?ího navý?ení a havarijní jde zru?it po nějakých 3letech (nám to nabízela i s poji?těním jako u leasingu), celkově ten úvěr vypadal lépe
GP 1,4 16V SPORT
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

neviem ako u vas v cechach ale u nas na SK co asi velky rozdiel nebude som na lizing mal pri cene auta 464000sk preplatit 68000sk a teraz nebudem volit lizing pretoze uz viem aka to je ostara ked nahodou mate totalku ako ja radsej zvolim uver a pri nom preplatim teraz pri cene auta 414000sk iba neakych 45000sk + si sam sebe panom nie lizingovka.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Odpovědět