Klíč od GP

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Příspěvek od tkupilik »

Ahoj, auto me stalo 14 dni bez baterky a klice se nesmazali, takze tu by problem byt nemel. Muzes skusit low cost reseni, u cinana si koupis prazdnej klic za par kacek (~200 -300 penez v prepoctu s postou) a nechas si ho jen vybrousit. S takovym klicem jde pak auto aspon otevrit ale nenastartujes (zabouchnute klice, nemusi se to otvirat kamenem).
GP 1.4 Tjet
bisto89
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: úte pro 11, 2012 12:47

vystrelovaci kluc

Příspěvek od bisto89 »

Caute chllapi prosim vas nemenili ste niekto puzdro na vystrelovaci kluc ? Ak ano kde alebo odkial ste objednavali puzdro pretoze to co prislo mne ma trosku inu konstrukciu zvnutra aj ked z vonku je na nerozoznanie od povodneho a po vymene mi nefunguje ovladanie odomukania/zamykania z kluca neviete mi poradit kde hladat pricinu?
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: vystrelovaci kluc

Příspěvek od 1nekros1 »

bisto89 píše:Caute chllapi prosim vas nemenili ste niekto puzdro na vystrelovaci kluc ? Ak ano kde alebo odkial ste objednavali puzdro pretoze to co prislo mne ma trosku inu konstrukciu zvnutra aj ked z vonku je na nerozoznanie od povodneho a po vymene mi nefunguje ovladanie odomukania/zamykania z kluca neviete mi poradit kde hladat pricinu?
napriklad

http://www.ebay.com/itm/FIAT-GRANDE-PUN ... 20ed4aaef0

a hned tam mas upozornenie
PLEASE NOTE THERE IS 2 TYPES OF THIS KEY WHICH LOOKS VERY SIMILAR FROM OUTSIDE, MAKE SURE YOU OPEN YOUR KEY AND LOOK INSIDE BEFORE PURCHASING.
takze to vrat spet a nech ti posle spravny. treba citat.
ked nevies po anglicky tak to kupuj s niekym kto vie.
bud rad ze su len 2 ked objednavam napriklad na citroen tak tam maju az 5 variacii :-)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Odpovědět