Chudáci vs GRANDEpunto

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Chudáci vs GRANDEpunto

Příspěvek od dony »

... tak v pátek 26.9.08 mi někdo wojel auto klíčema kolem dokola :x
... moc rád bych ho při tom nachytal,takto bohu?el musí stačit prokletí do sedmého kolena a vymyslet jak co nejlépe lak opravit :?
... jsem z toho tro?ku v .... lidi jsou opravdu zlý a co je pěkný to rádi ničí,zvlá?t,kdy? to není jejich :cry:

... nějaké návrhy na opravu laku,mě napadá jen servis ???
Obrázek
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chudáci vs GRANDEpunto

Příspěvek od Pepa B. »

dony píše:... tak v pátek 26.9.08 mi někdo wojel auto klíčema kolem dokola :x
... moc rád bych ho při tom nachytal,takto bohu?el musí stačit prokletí do sedmého kolena a vymyslet jak co nejlépe lak opravit :?
... jsem z toho tro?ku v .... lidi jsou opravdu zlý a co je pěkný to rádi ničí,zvlá?t,kdy? to není jejich :cry:

... nějaké návrhy na opravu laku,mě napadá jen servis ???
...kurvy :evil: :evil: :evil: . Zkusil bych to rozle?tit - opravná tu?ka je k ničemu, nevypadá to dobře, jediná mo?nost je pak lakovat...parchanti.....
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Hod sem foto.Lidi jsou fakt kurvy :evil:
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Uvidí? to na vlastní oči a? Tě přepadneme v Habrech
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

cítím s tebou.... sice mi ho nikdo neobjel klíčema ,ale před nějakou dobou nacouval do dveří a ujel...... pak na stodolní někdo t'uknul do narazníku.. a ted nedávno při cestě na sraz mi idiot s Avii přibral zrdcátko.... :( :( :(
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... tu avii si u? ujet nenechal,ne? :?
Obrázek
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

Vypadá to na komplet přele?tění,vidět by mělo zůstat jen minimum,tak jsem moc zvědavej :idea:
Obrázek
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

Tak mi to přele?tili,ov?em výsledkem je zlep?ení o cca 30%,čili jak mi tvrdil pan Zeman. v autocentru v Pardubicích "tohle zmizí zcela,tohle taky a tady zbyde maximálně 1-2 cm rýha" Pche !!!! 1500,- utracených za h.... a jako bonus po lehkém oschnutí střechy tam s gawrym nalézáme hluboké ?krábance po stranách střechy ze předu a? dozadu - pánové v takové chvíly by se ve mě krve nedořezal :x
Pan Zeman koukal téměř stejně vyjeveně a hned se omlouval,jako,?e to pro ně není zrovna dobrá reklama a ?e to ihned odstraní.Divím se,kde jsem v sobě vzal tolik sebeovládání asi mě podlomilo obrovské zklamání po velmi solidním přijetí v autocentru Pardubice.
Střechu celkem slu?ně rozle?tily,téměř to není vidět a pak mě pan Zeman opravdu nas...l,kdy? začal zvracet,jako?e: "stejně jak jsme mohli ty ?krábance udělat my,tak to mů?ete mít vy od nějakých větví,to nelze zjistit ... bla bla bla"
Poučení,nevěřte lidem v autocentru Pardubice ani slovo a vyhněte se jim velkým obloukem.
(malá perlička - v tomto servisu nějakému zákazníkovi opravovali jakýsi WW wozík krásný nizoučký sportovní auto a mladý technik servisu si ho párkrát za studena pěkně vychutnal,tolik vody co vystříkalo z výfuků na vzdálenosti 100 metrů,jsem je?tě neviděl.Majitel toho auta by měl určitě radost,pak dej auto do servisu :? )
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

dony píše:Tak mi to přele?tili,ov?em výsledkem je zlep?ení o cca 30%,čili jak mi tvrdil pan Zeman. v autocentru v Pardubicích "tohle zmizí zcela,tohle taky a tady zbyde maximálně 1-2 cm rýha" Pche !!!! 1500,- utracených za h.... a jako bonus po lehkém oschnutí střechy tam s gawrym nalézáme hluboké ?krábance po stranách střechy ze předu a? dozadu - pánové v takové chvíly by se ve mě krve nedořezal :x
Pan Zeman koukal téměř stejně vyjeveně a hned se omlouval,jako,?e to pro ně není zrovna dobrá reklama a ?e to ihned odstraní.Divím se,kde jsem v sobě vzal tolik sebeovládání asi mě podlomilo obrovské zklamání po velmi solidním přijetí v autocentru Pardubice.
Střechu celkem slu?ně rozle?tily,téměř to není vidět a pak mě pan Zeman opravdu nas...l,kdy? začal zvracet,jako?e: "stejně jak jsme mohli ty ?krábance udělat my,tak to mů?ete mít vy od nějakých větví,to nelze zjistit ... bla bla bla"
Poučení,nevěřte lidem v autocentru Pardubice ani slovo a vyhněte se jim velkým obloukem.
(malá perlička - v tomto servisu nějakému zákazníkovi opravovali jakýsi WW wozík krásný nizoučký sportovní auto a mladý technik servisu si ho párkrát za studena pěkně vychutnal,tolik vody co vystříkalo z výfuků na vzdálenosti 100 metrů,jsem je?tě neviděl.Majitel toho auta by měl určitě radost,pak dej auto do servisu :? )
Svatá pravda. Servisům se vyhýbat ?irokým obloukem :!:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... a jak koukal,kdy? na údajně kompletně přele?těném autu,zůstaly skoro v?echny mouchy :?: :?: :?: :?: :?:
Obrázek
Pandora
Návštěvník
Příspěvky: 123
Registrován: úte črc 15, 2008 20:32

Příspěvek od Pandora »

A já myslel, ?e Autocentrum v Pardubicích je solidní firma. :evil:
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Jo ony ty servisy vypadaji solidne vsechny do te doby dokud te nejak nesklamou. :?
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Oni vypadaj solidně v okam?iku, kdy od nich kupuje? auto :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

To je pravda ?e ty vozy při zku?ebních jízdách asi moc ne?etřej prostě se chtěj svézt, ted jak mi měnili to řízení tak jsem koukal na palubní počítač a najeli necelejch 20km to by nebylo noc divnýho ale spotřebu měli 6,9 co? jsem nikdy nedosahl ani ve městě ani při vylo?eně sportovní jízdě, tak?e na chování servisu mám svuj názor :? :?
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

ako pisete. pokial sa da, treba kupovat auto na zakazku. tam je najvacsia istota, ze auto je nove a nenicene.
ak uz predvadzacku resp. zo show roomu, tak bud to s dohodou vopred (ze po 2 mesiacoch a xxxx km ho vam daju a od zaciatku sa budu snazit davat na auto aky taky pozor), resp. s vyraznou zlavou.
mozem vam garantovat, ze na predvadzackach sa blaznia bud to sami predajcovia a servisaci (ako priklad uvediem predajcu seatu v malackach, ktory dostal cupru a servisak ju obuchal. tak predajca kupil nove plechy a predal to "ako novinku") a aj novinari (co myslite, co sa deje s tymi autami, co testuju v tv a s radostou s nimi chodia do smyku?)
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Odpovědět