Závady a řešení problémů

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Egoone píše:
lolek píše:
Egoone píše:ahojte, odisla my bateria na GP a nevidel som tu ziadnu temu o bateriach tak to davam sem, hadam to nebude vadit. Vedeli by ste mi niekto prosim Vas odporucit nejaku dobru bateriu? ja sa v tom moc nevyznam tak by som si nechal poradit od niekoho skusenejsieho :) Dakujem
ahoj, před 2 měsícema sem ře?il to stejný, no a dal jsem tam Varta Silver 61ah ( http://www.baterieonline.cz/baterieonli ... -12V-61Ah/ ) ... mo?ná by stačila i men?í, ale rozhodně bych pořídil Vartu, v?eobecně je známo, ?e jsou to kvalitní baterie :)
a sedi dobre v aute? lebo ked porovnavam rozmery tak oproti originalnej je dlhsia o 4 centimentre cca. Inak tie Varty mi odporucal teraz aj kamarat elektrikar, ale asi zoberem tu slabsiu variantu :)
sedí tam uplně přesně :)
Egoone
kolemjdoucí
Příspěvky: 18
Registrován: ned úno 27, 2011 13:13
Bydliště: Nitra

Příspěvek od Egoone »

dakujem za info :)
GP 1.3 MultiJet 75PS Dynamic 5dv. Blu Suggestivo
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

Jak tady psal HONZA stalo se mi to samé..
Při nastartování se mi zapla mlhovka a re?im City - vypnout se to normálně dalo, ale mám strach ?e to je předzvěst něčeho vá?něj?ího..je tu někdo s tím stejným problémem? 1,2 120 000 Km.
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Mne sa to stavalo obcas na cervenom a niekto tu uz pisal ze to je vlhkost v neakom konektore
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
bisto89
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: úte pro 11, 2012 12:47

Demontáž zadného znaku

Příspěvek od bisto89 »

Zdravím vás chlapi prosím vas ako demontujem zo zadnych piatych dverí znak fiat treba rozoberat vnutro kufra alebo nie ? dakujem
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady a řešení problémů

Příspěvek od 1nekros1 »

1srobik na tapacir vyklapnut cely tapacir a potom 2 matky na znaku odskrutkovat
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady a řešení problémů

Příspěvek od Zdenda »

Zadní znak je jenom přilepenej :) nic rozdělávat nemusíš 8)
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Jana M.
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 26, 2015 19:59

Re: Závady a řešení problémů

Příspěvek od Jana M. »

Dobrý den,
prosím o radu,včera jsem nenastartovala auto. Fiat Grande Punto rok výroby 12/2005 1,2 benzín najeto 284tisíc km.
Světla,centrál vše šlo. Když jsem chtěla nastartovat šel nějaký zvuk ze startéru po dalším pokusu už nešel žádný zvuk. Baterka v pořádku.Auto jsme roztáhli a funguje v pořádku,akorát se nesmí vypnout motor.
Když jsem otočila klíčkem a chtěla nastartovat tak mi ručička teploty vody šla do červeného a potom spadla zase do modrého. Po roztažení sítí diagnostika motoru ta svítí už cca rok.V servisu nebyli schopný to opravit a zjistit proč to tak je. Takže diagnostika motoru svítí cca 3 roky. Vždy po nějaký době zhasne pak se zase rozsvítí atd.Akorát mi řekli,že došlo ke špatnému zážehu na 2 válci,proto ta chyba,ale čím to je nám neřekli.Vyměnili se svíčky,startovací kabely apod.
Čím myslíte,že by to mohlo být,že nejde nastartovat?
Děkuji za rady.
Odpovědět