Koupě GP

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
marofofo
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 21, 2010 10:45
Bydliště: Ostrava-Vý?kovice

Koupě GP

Příspěvek od marofofo »

Ahoj V?ichni.
Mám takové dilama zda do toho jít:

http://www.aaaauto.cz/cz/fiat-grande-pu ... model=1495

Grande Punto chci,ale na nové nemám,zamlouvá se mi tohle v AAA.
Chci se vlastně zeptat jestli má někdo zku?enost s tímhle bazarem a co říkáte na to auto,vím ?e z obrázku se vyčíst moc nedá,ale věřím ?e jsou tady profíci.
Zatím díky a mějte se.
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Obecne v AAA jsou k...y. Ja bych od nich nechtel ani gumicku do steracu. Nevim spis bych asi hledal jinde i kdyz to auto nemuze za to kde ho prodavaji. Nicmene nevim jestli jsi procital toto forum abys pak vedel do ceho jdes, jake meli prvni serie GP problemy atd. Timto te nechci od koupe GPcka odrazovat ale jen upozornit abyses pak nedivil co s tim autem je nebo bylo. Odbornici v bazarech jsou vezmes vseci stejni reknou co chces slyset a jen at si auto od nich koupis tim spis v AAA. Ja osobne jsem tam prodaval sve predchozi auto dali mi za nej 85,000,-Kc a za 14dni ho prodali asi za 110,000,-Kc. Bylo u nej napsane v jak dobrem je stavu pritom bylo 2x bourane, prevodovka zrala na generalku a kupa dalsich veci. Takze asi tak. AAA bych se vyhl velkym obloukem. Jinak ti preju at si GP vyberes a jsi s nim maximalne spokojen. 8)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kotas
Štamgast
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 06, 2010 17:04
Bydliště: Leština
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kotas »

Před Vánocema09 jsem kupoval moje GP - ve Fiatě doporučili modely s červeným znakem nebo nové.

Ka?dopádně, pokud ti (vám) nejde o výbavu, jde najít pár kousků za slu?né ceny z roku 09...

viz:
http://fiat.sbazar.cz/fiat-grande-punto ... 41199.html

http://auto.bazos.cz/inzerat/5426415/%3 ... ahejte.php

http://auto.bazos.cz/inzerat/5211803/FI ... koupCR.php
GP 1.2 Dynamic LPG

Obrázek
ex-Mazda 323F BG 1.6 16V-prodáno
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Já bych Ti taky jenom poradil, aby ses AAA vyhnul velkým obloukem, na rozdíl od Teddyho bych tam nekoupil ani gumku do ventilku, nato? gumku do stěračů, to je u? nadměrné riziko! Je?tě jinak - pokud u nich nemíní? uplatňovat ?ádnou případnou reklamaci, tak tam auto kup, pokud by mělo GP nějaký problém, nic s nimi nevyře?í?, od chvíle koupě auta u? jsi pro ně jenom hov..no, se kterým se nemíní bavit. Článků na NETu o tomto bazaru v případě potřeby najde? dost.
marofofo
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 21, 2010 10:45
Bydliště: Ostrava-Vý?kovice

Příspěvek od marofofo »

Máte pravdu,raději se jim vyhnu.
Peter TT
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: pát úno 19, 2010 17:47
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Peter TT »

no ja by som sa osobne tiez vyhol AAA ale zacnem takto: raz som tam siel davat auto do vykupu ponukali super cenu tak som neodolal...auto malo prveho majitela nas nikdy burane a technik sa nas snazil prehovorit ze je burane behal tam s meracom hrubky laku a potom mi povedal cenu o 50 tisic nizsiu ...no skoro som mu prij.bal....a druha skusenost davali sme do AAA na diskont auta s firmy co boli ozaj poctive servisovane tak sa tam da obcas najst aj nieco dobre... ale uspech maju len preto lebo neznalost kupcov aut je este strasne velka a vela sa ich da nalakat na radio zadarmo bohuzial...
maty
Návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: pát srp 03, 2007 8:03
Bydliště: ji?ní čechy

Příspěvek od maty »

rad bych koupil pro man?elku Pandu,nebo Fiorino,nebo Gr.Punto s nul.navý?ením leasingu-dá se to někde sehnat,jake mate zku?enosti s prodejci-jakou slevu jste nejvic z nich dostali?a hlavně jakym zpusobem :)
I Love Italians Cars//Made in Italy//Made in Fiat

Grande Punto 5d.Dynamic-Sole.black color.aircondition.
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

maty píše:rad bych koupil pro man?elku Pandu,nebo Fiorino,nebo Gr.Punto s nul.navý?ením leasingu-dá se to někde sehnat,jake mate zku?enosti s prodejci-jakou slevu jste nejvic z nich dostali?a hlavně jakym zpusobem :)
Já mám objednané Bravo, ?rotační bonus mám 25.000 a přes ČSOB leasing budu mít auto s nulovým navý?ením - domluveno v prodejně Fiat v Havířově, ale ČSOB je určitě i u Vás, tak?e si cenu mů?e? sní?it, pokud si zajde? (do ČSOB) leasing domluvit individuálně.
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Ja jsem taky dostal slevu tusim 8000,-Kc aniz bych se po ni pidil. Taktez Havirov.
Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Teddy86 píše:Ja jsem taky dostal slevu tusim 8000,-Kc aniz bych se po ni pidil. Taktez Havirov.
Havířov je v tom směru asi opravdu dobrý. Jen ten termín čekání na nové auto (2 - 3 měsíce) je ?ílený, ov?em to asi není problém jen Havířova, ale v?eobecně! Pří?tí pátek mám jeden měsíc za sebou, tak?e zbývá čekat je?tě 1 - 2 měsíce. Kur...váááááá, chlapi, já se tak tě?ím!
wenca
Štamgast
Příspěvky: 345
Registrován: sob pro 29, 2007 12:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od wenca »

Taky Havířov .
nějaká sleva taky byla + povinná výbava + gum koberečky

8)
spokojenost
Grande Punto 5D 1,2 Dynamic - New Orleans blue
romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romisek.capuska »

spousta lidí pěje na AAA spoustu ?píny..... já tam v roce 1999 kupoval Cromu r.v.1994 a slou?ila bez problémů 4 roky, ne? jsem jí otočil přes střechu :( Loni jsem tam přítelkyni koupil Fabii a dodnes s ní nebyl problém .... Ale asi vá?ně zále?í kus od kusu, tak?e jsem rád, ?e koupě byly OK. GP mohu také s klidným svědomím doporučit. Kdy? tvrdí?, ?e na nové nemá?, není to v?dy pravda. Já kupoval GP v akci s klimou a dal?í výbavou zdarma za 153k na leasing. Ano, přeplatím, ale jednak to je daň za leasing, jednak bych nikdy nedosáhl na takovouto cenu při platbě v hotovosti... je potřeba si spočíta, kolik člověk celkem zaplatí a kolik zaplatí v hotovosti....

počítej se mnou: platil jsem akontaci 91k, měsíční spátka se v?ím v?udy je 4100,- na 36 měsíců. celkem tedy 238600,-. Mám v ceně u? jak povinné ručení, tak havarijní poji?tění po celé tři roky.

Stejné auto v hotovosti by mne vy?lo na 198000,- ( v listopadu 09, kdy jsem GP kupoval, k tomu připočítej povinné ručení na tři roky dejme tomu cca 10000,- , havarijní pojistka se pohybuje od 5 do 12 tisíc na rok, celkem tedy mezi 15 - 36 tisíc, vezměmě průměr 25 tisís na tři roky. suma sumárum 233000,-

Tak?e při koupi v hotovosti bych u?etři 5600,-kč.... no comment.... a to je?tě nepočítám, ?e jsem k leasingu dostal zimní pneu zdarma :)

Jde o můj názor a nikomu ho nevnucuji :)
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

no při skoropoloviční akontaci se není čemu divit,ale raděj mám velké tépé u sebe :lol: netě?ilo by mě mít de facto cizí auto.. 8)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

off Ja platim za pojistku (povinne ruceni, havarijko, proti kradezi) rocne 12000,-Kc.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kotas
Štamgast
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 06, 2010 17:04
Bydliště: Leština
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kotas »

Teddy86 píše:off Ja platim za pojistku (povinne ruceni, havarijko, proti kradezi) rocne 12000,-Kc.
10700 u ČP
GP 1.2 Dynamic LPG

Obrázek
ex-Mazda 323F BG 1.6 16V-prodáno
Odpovědět