Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jde o to, jestli počítají třeba oba brzdové kotouče jako 2 díly, apod.
Potom by se vyplatilo třeba koupit do zásoby více různých dílů, které budou určitě do budoucna potřeba :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

no a hlavne aj ked kupim 8 veci a dostanem na ne zlavu 50% a je cena +- taka ista ako ked si to kupim inde a nie vo fiate aj bez zlavy...
prisla mi teraz ponuka na garancku po prvom roku a ceny tam su na zaplakanie, vsetky diely su raz tak drahe ako si viem zohnat cez web (olej, filltre a pod..)
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

milos79 píše:no a hlavne aj ked kupim 8 veci a dostanem na ne zlavu 50% a je cena +- taka ista ako ked si to kupim inde a nie vo fiate aj bez zlavy...
prisla mi teraz ponuka na garancku po prvom roku a ceny tam su na zaplakanie, vsetky diely su raz tak drahe ako si viem zohnat cez web (olej, filltre a pod..)
¨
To má? pravdu - slavné originální díly
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

a to som si pozeral a hladal schvalne take znacky co tam fiat dava, takze ziadne ine nahrady, dalsia vec je ta ze napr olej miponukaju castrol namiesto selenie a pod ...
(ja viem ze na znacke moc nezalezi ak to splna vsetky ti ich ccertifikaty, ale ...)

samozrejme nakoniec upozornenie, ze ak prinesiem neoriginalne diely stracam zaruku :-)

dalsia vec, v servisnej knizke som nasiel ohladom vymeny peloveho filtra ze bud 30t km ako interval alebo kazdych 24 mesiacov... nie nie, servis odporuca kazdy rok !!
je to na zaplakanie, resp iba sa nad tym pousmejem
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

ano, to aj mne vraveli s tymi origos dielmi.. no co, dva roky vydrzim :) odporucia ti cokolvek ak na tom zarobia...
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

no, ked to tak pocitam tak prvy rok okolo 150-180? a druhy rok zase to iste + si vymyslia nejaku blbovinku, tak to mame na novom funkcnom aute za dva roky najmenejk 10t resp 330? v riti...
tolko nedavam ani do jazdeneho a menim tam vse jak sa ma
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

ale aj tak si myslim, ze ked sa o auto staras, tak Ti to to autko oplati 8) Ja mam svoje auto rad, nie ako niektori, co ho povazuju iba za premiestnovadlo... Jasne, da sa usetrit napr tym, ze nakupis lacnejsie diely z internetu, to beriem... ale zase kolko? 50 EUR?
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

milos79 píše: ...dalsia vec, v servisnej knizke som nasiel ohladom vymeny peloveho filtra ze bud 30t km ako interval alebo kazdych 24 mesiacov... nie nie, servis odporuca kazdy rok !!
je to na zaplakanie, resp iba sa nad tym pousmejem
:-) no nevím, ale já měním pylový filtr ka?dý rok a vyplatí se to.

1. skládaný papírový filtr je na ho.vno. Po obvodu netěsní a polovic bordelu proletí dovnitř. Navíc se tam blbě cpe a vět?inou se zdeformuje a fouká to pak bokem.

2. Já pou?ívám italského ORIONa s rámečkem a naprostá spokojenost - po obvodu těsní a velmi dobře se mění.

3. toto je rozdíl mezi novým a pou?itým - 1 rok/ 23 500 km :wink:

Obrázek

Já bych to tam 2 roky hnít teda nenechal :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Jarou? píše:
milos79 píše: ...dalsia vec, v servisnej knizke som nasiel ohladom vymeny peloveho filtra ze bud 30t km ako interval alebo kazdych 24 mesiacov... nie nie, servis odporuca kazdy rok !!
je to na zaplakanie, resp iba sa nad tym pousmejem
:-) no nevím, ale já měním pylový filtr ka?dý rok a vyplatí se to.

1. skládaný papírový filtr je na ho.vno. Po obvodu netěsní a polovic bordelu proletí dovnitř. Navíc se tam blbě cpe a vět?inou se zdeformuje a fouká to pak bokem.

2. Já pou?ívám italského ORIONa s rámečkem a naprostá spokojenost - po obvodu těsní a velmi dobře se mění.

3. toto je rozdíl mezi novým a pou?itým - 1 rok/ 23 500 km :wink:

Obrázek

Já bych to tam 2 roky hnít teda nenechal :D
presne ako vravis, menit kazdy rok treba. ma skoro vystrelo, ked som bol v stredu s kolegom v servise s jeho audinkou na dezinfikacii klimy a vytiahli pelovy filter... Zevraj mu zacala klima smrdet. Sa nedivim, ked tam mal stary zasmradlaveny plesnivy skoro trojrocny pelovy filter po skoro 50tis kilometroch. Normalne pavuciny okolo... ale inak sa o to auto stara prikladne :) ako aj ja 8) asi mu le 'uslo'. PS: Do Italskeho auta italsky filter, SPRAVNE :wink:
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

jako vymenit si ho vymenim aj sam a aj po roku, a kupim za 400-600, a ne za 1200 + 500 praca ..
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
Kovboj
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pát črc 09, 2010 10:39
Kontaktovat uživatele:

Srovnání Hradec Králové - Pardubice

Příspěvek od Kovboj »

Mohl bych poprosit jestli někdo máte osobní zku?enost se servisem v Pardubicích v Autocentrum Barth a Regio auto Hradec Králové? Máte s některým z těchto servisů lep?í zku?enost (kvalita práce, cena, rychlost) ne? s druhým nebo jsou zcela na stejné úrovni?

Podle zatím uvedených příspěvků mám pocit ?e oba mají dobrou pověst, ale přímé srovnání jsem tady nena?el... Díky za pomoc.
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Jarou? píše:
milos79 píše: ...dalsia vec, v servisnej knizke som nasiel ohladom vymeny peloveho filtra ze bud 30t km ako interval alebo kazdych 24 mesiacov... nie nie, servis odporuca kazdy rok !!
je to na zaplakanie, resp iba sa nad tym pousmejem
:-) no nevím, ale já měním pylový filtr ka?dý rok a vyplatí se to.

1. skládaný papírový filtr je na ho.vno. Po obvodu netěsní a polovic bordelu proletí dovnitř. Navíc se tam blbě cpe a vět?inou se zdeformuje a fouká to pak bokem.

2. Já pou?ívám italského ORIONa s rámečkem a naprostá spokojenost - po obvodu těsní a velmi dobře se mění.

3. toto je rozdíl mezi novým a pou?itým - 1 rok/ 23 500 km :wink:

Obrázek

Já bych to tam 2 roky hnít teda nenechal :D
Jarou?i dej sem odkaz kde ty filtry jdou objednat, dík.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Beru je přes kámo?e, ten je nakupuje od ?tangla. Nákup za 528,-
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... to kovboj - regio je v pohodě,bartha neznam,je nový,ov?em jeho předchůdce nesahal co se týká servisu ani po kotníky (příklad,u? jsem tu psal jak mi v pardubicích nepomohli a hlavně mi řekli,?e jsem přecitlivělý zákazník :-)))) ,tak jsem jel do regia a tam problém po del?í době,ov?em bez keců vyře?ili,taky celkem dobře poslouchají,co jim zákazník říká a sna?í se vyjít vstříc)
... třeba u? v barthu nedělaj takový buzny,no nevím,já bych jel do hradce :wink:
Obrázek
Daveedek
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 02, 2010 17:03

Jaký servis

Příspěvek od Daveedek »

Dobrý den
chtěl bych se na Vás, zku?eněj?í obrátit s radou na výběr kvalitního servisu v Praze ( kdyz bude P-4 nebo 10 tak super), původně jsem servisoval v Průhonicích v pyramidě, ale teďka po záruce, bych chtěl někam jinam.aby mě tam neokrádali a ani "neničili auto" nekvalitními díly. děkuji
Odpovědět