Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Re: Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Příspěvek od MV »

U Brava to je "normálka", že se rosí zadní světla, ale u GP ne. Tak třeba si popletl auto :mrgreen:
S převzetí jinou firmou se u Vás obměnilo personální obsazení? Já jsem u Imofy (centrála v Praze) spokojený, zrovna v pátek tam byl bravouš na servisce.
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Re: Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Příspěvek od J.B. »

Ano-personál se změnil..Taky jsem tam byl dřív spokojen.Servisoval jsem tam minulé GPčko.
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Tatranec
Návštěvník
Příspěvky: 81
Registrován: pát črc 20, 2012 22:29
Bydliště: Tatry

Re: Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Příspěvek od Tatranec »

[quote="J.B."]Tak se musím podělit o dnešní zkušenost.V Jičíně převzala servis společnost IMOFA.Dnes jsem tam zajel s tím, že se mi rosí zadní světla.Vysvětlení-normální jev.....Odvětil jsem že takové vysvětlení stojí za prd.Pán odvětil že VYSÍRÁM-doslova.Pak odmítl sdělit své jméno a kontakt na nadřízeného.už jsem v kontaktu s vedením společnosti a podávám stížnost.Ale jisté je to, že tam už neutratím ani pětikorunu, pokud tam ten chlapec bude.....Hezký víkend J.B.[/quote]


Zdravím,
aj mne sa občas rosia zadné lampy na Punte 2012 (lampy z sú Eva, teda priehľadný plexi-kryt).
Reklamoval som to v Chedose vo Svite, kde mám dobré skúsenosti so servisom.
Technik najprv povedal, že sa na to pozrú, rozoberú atď . Potom sa šiel poradiť (asi telefonicky) a pozeral do nejakého servisného manuálu. Napokon mi vysvetlil, že je to normálny jav. Nuž, neviem...
Stáva sa to, keď je vonku chladno (asi tak do +8°C) a na lampy svieti slnko, takže vznikne skleníkový efekt. Na MKI ani MK II som nič podobné nepostrehol, vraj preto, že cez nepriehľadný červený kryt paru nevidieť. Ale keď som občas menil žiarovky na starom Punte, po vode ani stopy.
Aj tak sa mi to nezdá: v 21. storočí je problém vyrobiť kus dutého plastu tak, aby bol vodotesný ?!
V lete to otvorím a skúsim nájsť, "kde nechal tesař díru". Možno pomôže silikón. Uvidím, napíšem.

Tatranec, P 2012
Italian cars are exciting!
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Příspěvek od 1nekros1 »

Urcite to rosit nema!!!
Ak chces aby sa ti to nerosilo tak sprav malilinku max 3mm dierku niekde v najnizsom bode svetla a uz to nebude rosit.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Tatranec
Návštěvník
Příspěvky: 81
Registrován: pát črc 20, 2012 22:29
Bydliště: Tatry

Re: Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Příspěvek od Tatranec »

Díky za radu!

A vieš, že ma napadlo to isté?
Dám lampu dole a niekde zvnútra (kam nestrieka voda v umyvárke) vyvŕtam v najnižšom bode dierku, možno postačí 2 mm. Nech kondenzát vyteká.

Aj tlmič (zadný diel výfuku) na novších verziách MK II má naspodku dierku.
Keď mi vymenili starý (bez dierky) za nový, myslel som si, že niekde výfuk netesní - trošku to počuť, keď sú otvorené dvere a stojíš na voľnobehu.

Tatranec, P 2012
Italian cars are exciting!
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Příspěvek od Zdenda »

Vrtání direk do zadních světel je již z dob Stila. :)
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Příspěvek od Jarouš »

GP mám 7 let a nikdy se mi lampy nerosily. Na Stilu to taky neznám. Jediné, co se mi kdy na Puntu zarosilo, tak byly přední mlhovky. Po správném nasazení krytu pro výměnu žárovky vše OK.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Příspěvek od 1nekros1 »

ani mne jarousek ale nekedy ta polska guma alebo pena netesni okolo tych konektorov alebo kolom dokola to neni dobre utesnene. no co uz ne vsetky su 100percent sak polsko :-)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
FAHN
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: pon říj 06, 2014 20:28

Re: Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Příspěvek od FAHN »

Zdravím všechny majitele GP okolo Pardubic. Dnes mi rok od koupi z Německa poprvé kleknul Fiátek....alternátor se poroučel. :(
Pro ty, kteří nechtějí do Pardubek do Fiatu, dávám doporučení na Autocentrum MatesAuto Nový Dvůr u Heřm. Městce. Dělají hlavně Alfy, ale s Fiatem si poradí. Jsou solidní, rychlí a mají dobrý ceny :)
Odpovědět