Reproduktory a subwoofery

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

nz, to je asi u v?ech aut na stejné brdo :)
GP 1,4 16V SPORT
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Macek píše:nz, to je asi u v?ech aut na stejné brdo :)
asi hej, ale mě spí? ?lo o to, zda tam náhodou není nějakej zádrhel u kterýho bych se zasekl a omylem třeba něco polámal :D :D znám se, tak proto sem se pro jistotu optal :)
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

jak praví?...kabelá? táhni prahem..kostru bud o uchycení pásu či sedačky.. a protáhne? to i tou průchodkou pokud jsi ?ikovný bez jakékoli manipulace s tou otravnou mří?kou a tím něčím plastovým od stěračů:D jo a spínaný plus mám tedy aspon já vyveden ze zapúalovače v kufru..nechtěl se mi zepředu tahat dal?í drotek:d..stejně jsem to zapojoval i okicovi a já u? třetí rok oukej
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

jenom jedna rychlá otázečka ... před měsícem jsem si pořídil tohle http://www.hyperelektro.cz/hobby-a-zahr ... o-sockets/ (na připojení AUXu) ale zajímá mě, zda na ty dva dal?í sinche jde připojit zesilovač a na něj subwoofer ... zbyl mi z minulého auta a tak přemý?lím, zda se dá vyu?ít i u origa radia ... pokud ne, tak se ho budu sna?it prodat ...
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

lolek píše:jenom jedna rychlá otázečka ... před měsícem jsem si pořídil tohle http://www.hyperelektro.cz/hobby-a-zahr ... o-sockets/ (na připojení AUXu) ale zajímá mě, zda na ty dva dal?í sinche jde připojit zesilovač a na něj subwoofer ... zbyl mi z minulého auta a tak přemý?lím, zda se dá vyu?ít i u origa radia ... pokud ne, tak se ho budu sna?it prodat ...
Nedá, AUX na origo rádiu umí jen VSTUP signálu z vněj?ího zdroje. Autorádio v tom okam?iku pracuje jen jako zesilovač a ekvalizér
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

Jarou? píše:
lolek píše:jenom jedna rychlá otázečka ... před měsícem jsem si pořídil tohle http://www.hyperelektro.cz/hobby-a-zahr ... o-sockets/ (na připojení AUXu) ale zajímá mě, zda na ty dva dal?í sinche jde připojit zesilovač a na něj subwoofer ... zbyl mi z minulého auta a tak přemý?lím, zda se dá vyu?ít i u origa radia ... pokud ne, tak se ho budu sna?it prodat ...
Nedá, AUX na origo rádiu umí jen VSTUP signálu z vněj?ího zdroje. Autorádio v tom okam?iku pracuje jen jako zesilovač a ekvalizér

Jarou? má prvdu a já mám takou krabičku připojenou na kabely k reprakům a zní vedou sinche + to má na sobě jestě nějaký malí ovladání.Hraje to přesto dobře :)
Fiat Grande Punto 1.2 - Dynamic,cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Skoda120 tuning
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

lukin píše:
Jarou? píše:
lolek píše:jenom jedna rychlá otázečka ... před měsícem jsem si pořídil tohle http://www.hyperelektro.cz/hobby-a-zahr ... o-sockets/ (na připojení AUXu) ale zajímá mě, zda na ty dva dal?í sinche jde připojit zesilovač a na něj subwoofer ... zbyl mi z minulého auta a tak přemý?lím, zda se dá vyu?ít i u origa radia ... pokud ne, tak se ho budu sna?it prodat ...
Nedá, AUX na origo rádiu umí jen VSTUP signálu z vněj?ího zdroje. Autorádio v tom okam?iku pracuje jen jako zesilovač a ekvalizér

Jarou? má prvdu a já mám takou krabičku připojenou na kabely k reprakům a zní vedou sinche + to má na sobě jestě nějaký malí ovladání.Hraje to přesto dobře :)
Lukin: jaká krabička? mů?e? poslat odkaz? ... jinak, to má? propojený přes káble k repru a z toho vyvedený sinchem k zesilovači?
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

lolek píše:
lukin píše:
Jarou? píše: Nedá, AUX na origo rádiu umí jen VSTUP signálu z vněj?ího zdroje. Autorádio v tom okam?iku pracuje jen jako zesilovač a ekvalizér

Jarou? má prvdu a já mám takou krabičku připojenou na kabely k reprakům a zní vedou sinche + to má na sobě jestě nějaký malí ovladání.Hraje to přesto dobře :)
Lukin: jaká krabička? mů?e? poslat odkaz? ... jinak, to má? propojený přes káble k repru a z toho vyvedený sinchem k zesilovači?
Třeba toto http://www.shop.sekin.cz/product/628-sinus_live_hl-406
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

Jarou? píše:
lolek píše:
lukin píše:
Jarou? má prvdu a já mám takou krabičku připojenou na kabely k reprakům a zní vedou sinche + to má na sobě jestě nějaký malí ovladání.Hraje to přesto dobře :)
Lukin: jaká krabička? mů?e? poslat odkaz? ... jinak, to má? propojený přes káble k repru a z toho vyvedený sinchem k zesilovači?
Třeba toto http://www.shop.sekin.cz/product/628-sinus_live_hl-406

Jo,tak to je přesně ono :D ty kabliky připojí? k reprákům a zopoji? ktomu sinche a u? to hraje :D
Fiat Grande Punto 1.2 - Dynamic,cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Skoda120 tuning
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

vidim ze dalsi experimentator..... hra to nahovno tie krabicky neprenasaju cele pasmo ..... ale s origo radiom to inak nespravis...
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

co je na tom za experimentování, kdy? chce někdo zachovat origo rádio :P mám to taky, ale jen na subáč tak?e nějaké celé pásmo mi je u ()() :wink:
GP 1,4 16V SPORT
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

prdím na to ... jde do světa (viz bazar) ... raději pořídím kvalitní repro, který i s origo radiem doká?e dobře poslou?it ... a stejně, kdy? sem ho teď převá?el dom v kufru, tak mi tam nezbylo pomalu ?ádný místo (mám tam je?tě gola sadu a přepravku s nejnutněj?íma věcma) ... ale i tak díky za info, třeba se to bude jednou někomu hodit :)
AlVyb
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: úte čer 09, 2009 19:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlVyb »

pro inspiraci moje vybava :-)

http://www.youtube.com/watch?v=JQuHZD-M ... ture=g-upl

a jeste jedno

http://www.youtube.com/watch?v=NkzAWrJx ... ontext-gau

ve predu mam helixe 16cm komponentni ty co tu ne foru nekdo montoval.
bisto89
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: úte pro 11, 2012 12:47

Repro v zadných dverách

Příspěvek od bisto89 »

Zdravím vás hoši chcel by som sa spytat len že ci repro v zadnych dverach je určene len ako bassove alebo to je len niekde zle zapojene dakujem za radu.
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Re: Repro v zadných dverách

Příspěvek od FRIMICO »

Je tam jen basák.Taky jsem si myslel že s vejškama není něco v pořádku a tak jsem to rozdělal.Aj jsem uvažoval že si je tam přidám.
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
Odpovědět