Dálkové centrální zamykání

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Uživatelský avatar
p.jurencak
Návštěvník
Příspěvky: 86
Registrován: pon pro 06, 2010 23:08
Bydliště: CZ, Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Trojblik

Příspěvek od p.jurencak »

Při odemčení normálně. A jestli to dělalo dřív si nejsem jistej, ale asi jo. Ale vylo?eně jsem si na to začal dávat pozor tak před týdnem. Zarazilo mě právě to, ?e někdy to dělá a někdy ne. Třeba včera to udělo hned dvakrát za sebou, a pak u? ne, ani dnes zatím vubec..
Fiat Punto 0.9T TwinAir
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Trojblik

Příspěvek od 1nekros1 »

moze to byt tym ze zamok zadnych ako piatych dveri dobre nedosadne mne sa to stalo ze som tam neco privrel a mi to blblo az kym som to nedosteloval ale inak auto bolo zamknute
Naposledy upravil(a) Buchtič dne pát led 24, 2014 8:16, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Poslední příspěvek se necituje!!!
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

nebo je tu je?tě jedna otázka jestli sis sám neodpojoval baterku... páč jsem dnes v servise vyslechl nějakého chlápka co měl nějaký problém s centrálem a právě ?e po odpojení to potřebuje nějakou aktivaci nebo co... poslouchal jsem na půl ucha... :idea:
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

g-lobby píše:nebo je tu je?tě jedna otázka jestli sis sám neodpojoval baterku... . :idea:
Já jsem odpojoval baterku, kdy? jsem měl problém s těmi dálkovými světly a centrál v pohodě. Tím by to jistě nebylo.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

g-lobby píše:nebo je tu je?tě jedna otázka jestli sis sám neodpojoval baterku... páč jsem dnes v servise vyslechl nějakého chlápka co měl nějaký problém s centrálem a právě ?e po odpojení to potřebuje nějakou aktivaci nebo co... poslouchal jsem na půl ucha... :idea:
ja som uz x krad odpajal baterku aj na celu noc aj den a dopohody
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

pánové jak jsem nakoupil, tak prodávám... :wink:
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Uživatelský avatar
p.jurencak
Návštěvník
Příspěvky: 86
Registrován: pon pro 06, 2010 23:08
Bydliště: CZ, Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Trojblik při zamykání

Příspěvek od p.jurencak »

Baterkou to určitě není, to vím moc dobře proto?e na diagnostice pokud děláme něco s elektrikou tak odpojujem baterku ve čtvrtině případů a je to normální. A ani jsem ji neodpojoval. Ale.. Dneska jsem byl ve fiatu, asi 20 minut jsem čekal na někoho kdo by se mi věnoval, nakonec jsem skončil jen s prodejcem, kterej mi iřekl ?e je to klíčem a něco zmateně vykládal o tom ?e mám ?patný tlačítko zamykání, a ?e to je jako kdy? bych se pokou?el znovu zamknout u? zamčený auto. Jen?e to je pěkná blbina, proto?e pokud zmáčku zamknutí při zamčeným autě, blikne to jen jednou tak na 2s..
Fiat Punto 0.9T TwinAir
piskot.nalamany
kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 10, 2011 7:03
Bydliště: ?umperk

Příspěvek od piskot.nalamany »

Toto mi dělá taky, pokud zamknu dálkovým a nechám otevřený kufr tak to třikrát rychle blikne. Podle mě je to upozornění, ?e nejsou v?echny dveře zamklé. To stejné mi to udělá pokud mám zamklé auto a dálkovým otevřu jen kufr, taky třikrát rychle blikne.
GP 1.2 LPG
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

V první řadě se bavím, kolik se toho napí?e ohldně takové kraviny :D
piskot.nalamany píše:Toto mi dělá taky, pokud zamknu dálkovým a nechám otevřený kufr tak to třikrát rychle blikne.
Tato vatrianta se u? tady ře?ila a prý to není ona :wink:
piskot.nalamany píše:To stejné mi to udělá pokud mám zamklé auto a dálkovým otevřu jen kufr, taky třikrát rychle blikne.
Mně v tomto případě zabliká 2x. Zajímavé :>
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
p.jurencak
Návštěvník
Příspěvky: 86
Registrován: pon pro 06, 2010 23:08
Bydliště: CZ, Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Trojblik

Příspěvek od p.jurencak »

To je fakt, taková docela kravina :D Ale u? to je pravděpodobně vyře?eno.
Otevřeným kufrem nebo podobnýma věcma to samozřejmě nebylo, jinak bych to tu ani nevytahoval :lol: No a jak to teda dopadlo.. Začalo mi to 3x blikat čím dál tím častěji, tak jsem to nevydr?el a minulý úterý jsem vzal auto zas na dílnu. Náhodou jsme měli na diagnostiku k dispozici ATAL..tak jsem připojil auto, a u? si tu hlá?ku přesně nepamatuju, ale hlásilo to nějakou chybu v řízení centrálního zamykání. Chyba byla sporadická, vymazal jsem pamě? závad, a u? týden je klid :D
Fiat Punto 0.9T TwinAir
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Re: Dálkové centrální zamykání

Příspěvek od milhaus »

Takže opět problém se zamykáním zámku zadních levých dveří.....Na tohle by měl FIAt trochu myslet. Už několikrát se mi stalo že se nezamčeli zadní dveře a vůbec jsem o tom nevěděl.To mi příjde hodně nebezpečné!!! Když máš otevřený kufr tak to bliká jak pominuté , ale že se nezamknou zadní dveře když ostatní jo to nic. Kupoval jsem ten zámek nový za asi 1700 před rokem nebo už déle teď nevím, tak jsem nechtěl investovat znovu. Rozebral jsem nerozebíratelný zámek a motorek a očistil osku uvnitř motorku od uhlíku a problém vyřešen. Takže nekupovat nové jen vyčistit od usazeného uhlíku. [url]Obrázek
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Re: Dálkové centrální zamykání

Příspěvek od kuta33 »

Můžeš vložit více fotek, případně popis, jak jsi to rozebral a následně složil?
Kolega má stejný problém na Stilu, ale má strach, že by to už nedal dohromady (nemá náhradní), údajně tam je na boku nějaká silná plechová svorka.
Myslím, že to bude stejný systém, nebo aspoň hodně podobný.

Fotky se dají pohodlně vkládat třeba tady:
http://www.jpeg.cz/
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Re: Dálkové centrální zamykání

Příspěvek od milhaus »

Bohužel mám jen tuhle fotku. vymontování není nijak složité, je tam docela dost místa na ruce.A samotný motorek moc rozebrat nejde, ale hrubá síla zvítězila :D ale samozřejmě jen tak aby se dalo vše vrátit zpět. Na motorku jsou tři šrouby a po jejich odmontování už se musí trochu lámat...ale ty šrouby to pak zase drží pohromadě...
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Uživatelský avatar
p.jurencak
Návštěvník
Příspěvky: 86
Registrován: pon pro 06, 2010 23:08
Bydliště: CZ, Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálkové centrální zamykání

Příspěvek od p.jurencak »

Na rovinu, pokud ten zámek není starší 2let, a nechával sis to dělat v nějakým z dealerství Fiat, máš zákonnou záruku na materiál 2 roky + u fiatu jako u odbornýho pracoviště i na montáž. Takže jsi to mohl zkusit i touhle cestou, ale pokud už všechno šlape jak má, tak je to paráda :)
Fiat Punto 0.9T TwinAir
Palo
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 23, 2014 17:55

centrálne uzamykanie

Příspěvek od Palo »

Nedokážem diaľkovým ovládaním uzamknúť vozidlo (samozrejme batéria v DO je v poriadku, batožinový priestor odomknem). Problém bude v tom, že pri zapnutom zapaľovaní, resp. pri naštartovanom aute signalizuje príslušná kontrolka otvorenie dveré spolujazdca - všetky dvere sú samozrejme riadne uzatvorené. Ak dvere vodiča i spolujazdca uzamknem kľúčom, zadné dvere uzamknem manuálne - auto diaľkovým ovládačom normálne otvorím.
Telefonicky som kontaktoval servis, tvrdia mi že závada je odstrániteľná iba v servise, chybný snímač (spínač?) otvorenia dverí je treba vymeniť.
Poradí mi niekto, ako postupovať, resp. ako mimo servis odstrániť popísanú poruchu ?
mám Fiat Punto Grande 1.4 16 V 95.

díky
Odpovědět