Dálkové centrální zamykání

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

lukasbc
kolemjdoucí
Příspěvky: 47
Registrován: pon říj 06, 2008 19:06

Dálkové centrální zamykání

Příspěvek od lukasbc »

zdravím - dneska ráno přicházím k vozu a mačkám dálkáč a nic,zkou?ím to vícekrát - nic.a? jsem úplně u auta,tak to reaguje. NEvíte čím by tomohlo být? JAsně baterka-tu jsem koupil novou a výsledek je pořád stejný.
Na bravě měl centrál od Jablotronu takový drátek jako anténu, a kdy? byl blbě smotaný,tak to taky blblo.Kde je tady přijímač centrálu? Zkuste poradit co s tím.Pioslední mo?nost je servis no,ale kvůle nějaké bejkoviny se mi to tam nechce nechávat ?e...
Díky za náměty
Velký Pun?a 1,2 Dynamic
lukasbc
kolemjdoucí
Příspěvky: 47
Registrován: pon říj 06, 2008 19:06

Příspěvek od lukasbc »

JE?tě jedn adrobnost - zjistil jsem,?e to blbne jenom u baráku-stojím ted na rozmočeném sněhu.Kdy? jsem stál na normálním mokrém asfaltu tak to fachalo asi na cca15metrů a přijedu domů a funguje to tak na 0,5 - 1metr...divné no.
Velký Pun?a 1,2 Dynamic
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

No i tech 15 metru semi zda malo. Ja to odemknu na mnohem vetsi vzdalenost.
Obrázek
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

nemá? náhodou v okolí niečo, nejakú ru?ičku signálu ? nejaký iný silnej?í zdroj signálu, ktorý by to mohol ru?i? ?
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
lukasbc
kolemjdoucí
Příspěvky: 47
Registrován: pon říj 06, 2008 19:06

Příspěvek od lukasbc »

TAk jsem to ted zkou?el - jezdil jsem v?ude mo?ně - resp.parkoval a dělá to jen kdy? stojím na rozbředávajícím sněhu.Asi to nějak odstiňuje nebo co. NEvím jak je ře?en ten příjem pro centrál,ale asi to bude jako kastle auta.Akdy? je v?echno mokré a stojím prakticky ve vodě,tak to asi holt blbne...No uvidíme...
Velký Pun?a 1,2 Dynamic
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

anebo jestli spí? právě tím tajícím sněhem.. ?e by ti třeba někam nateklo,...?... nevím chtělo by to Járu....
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

benja píše:anebo jestli spí? právě tím tajícím sněhem.. ?e by ti třeba někam nateklo,...?... nevím chtělo by to Járu....
:-) chlapi, nemám tu?ení. Někde jsem viděl, ?e to má snad přijímač v pojistkovce v motorovém prostoru. A ta je celkem solidně utěsněná. Zatím jsem se setkal s "výpadkem" dálky jen jedinkrát, a to hned jak to bylo nové. Ale to dálka prostě nereagovala vůbec (léto, sucho). Odemkl jsem normálně klíčem a po zapnutí a vypnutí zapalování a následném uzamknutí dálkou v?e v normálu. Je pravda, ?e vzdálenost, na kterou to "bere" se mění v závislosti na prostředí (např. velká parkovi?tě plná aut - vzdálenost je men?í ne? na volném prostranství) To je logické. Ale mokro, sucho, sníh na to nemá vliv, já to teda na svém autě nepozoruju.

PS: myslím, ?e dálka fugující třeba na 50 m je naprosto k ho.vnu, proto?e to jen usnadňuje potenciálnímu zloději práci :wink: 5 -10 m je podle mě tak akorát.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Já mám poznatek takový: pokud auto v krátké době (rozumějte vcukuletu) odemykám-zamykám jakoby si s tim hrálo malé dítě, tak po určitém počtu odemčení a zamčení se na 30s vyřadí mo?nost ovládat to dálkou. Prostě nereaguje. Něco vyřadí něco z provozu..jestli se to děje v dálce nebo za přímačem v autě bůh ví.. Při?el sem na to uplnou náhodou, kdy sem si krokoval jak daleko odemknu/zamknu..bohu?el to asi nemá co dělat s tímto problémem.. Nicméně potvrzuju ?e vzdálenost na kterou zamknu auto je veliká..i přes dřevěná vrata od gará?e a? k septiku :D
cca 20m ?
Jo a já si v?dycky myslel ?e přímač je ten čudl za oknem uprostřed přístrojové desky? Jestli ne tak sem nic neřek.. :roll:
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Honza° píše:Jo a já si v?dycky myslel ?e přímač je ten čudl za oknem uprostřed přístrojové desky? Jestli ne tak sem nic neřek.. :roll:
Já té?.

Myslím, ?e na ten dálkáč nemá počasí ani sníh vliv. ?e by nějaký bordel pod tlačítkem? :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
lukasbc
kolemjdoucí
Příspěvky: 47
Registrován: pon říj 06, 2008 19:06

Příspěvek od lukasbc »

To ne,blbne to jen teďkom u baráku na tom sněhu,jinak v?ude to fachá bezproblémů... Apropo - ten čudl na přístrojovce uprostřed k čemu tam je? :?: :shock: :lol:
Velký Pun?a 1,2 Dynamic
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

lukasbc píše:To ne,blbne to jen teďkom u baráku na tom sněhu,jinak v?ude to fachá bezproblémů... Apropo - ten čudl na přístrojovce uprostřed k čemu tam je? :?: :shock: :lol:
Sluneční čidlo pro automatickou klimu. Pokud klima není nebo jen ruční, jeto obyčejná záslepka díry.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

na co je to čidlo dobré?
GP 1,4 16V SPORT
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Macek píše:na co je to čidlo dobré?
Reaguje na to, kdy? se ti při automatickém re?imu opře do auta slunko, tak automatika změní směr distribuce vzduchu, jeho teplotu a otáčky ventilátoru. To jsem vypozoroval v létě, kdy? jedu s klimou v plně automatickém re?imu a vyjedu třeba z del?ího lesního úseku, kde je auto ve stínu, na místo, kde pra?í slunko, tak klima zareaguje velmi brzy.

Ale to u? jsme dost off . Tak?e konec o klimě v topicu dálkač.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
lukasbc
kolemjdoucí
Příspěvky: 47
Registrován: pon říj 06, 2008 19:06

Příspěvek od lukasbc »

VYŘE?ENO!!!!!

Tak pánové problém vyře?en - nebudete tomu věřit.
V domě kde bydlím,bydlí o dvě patra ní?e i moje babi.Dneska jsem tam za?el a náhodou jsem zjistil,?e ji blbne meteostanice s bezdrátovým přenosem venkovní teploty. Princip fce je takový,?e venkovní senzor vy?le signál a po zachycení meteostanicí přestane vysílat.JEnom?e stanice díky poru?e signál nepříjímala a senzor vysílal furt a? do vy??avení baterek. Tím ru?il i přenos signálu do centrálu auta-neuvěřitelné,ale je to tak. TEdy je aspoň zji?těno,?e centrál vysílá na 433MHz :lol:
TAk jsem tedy vyřadil babce meteostanici z provozu a v?e fachá jak nové!!
Tak?e tip na ru?ení byl velmi správný a dávám za JEDNA :!:
Velký Pun?a 1,2 Dynamic
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Tak to je GÓL!!! :lol: :lol: :lol:
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Odpovědět