Výměna žárovky středového panelu

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

toki55
kolemjdoucí
Příspěvky: 14
Registrován: úte led 19, 2010 11:45

Příspěvek od toki55 »

celý ten spodny panel aj s ovladačmi musí? jednoducho vytrhnú? alebo skusi? to trochu jemnej?ie.Blbci to urobyli na zacvakovanie.Potom je tam celý biely plastový panel,ktory musí? odskrutkova? a tak mô?e? vymeni? ?iarovky
Paul
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: sob kvě 30, 2009 21:28
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paul »

Jarou? píše:
J.B. píše:origo? autorádio nemám-na?těstí-to jen tak rýpu-mám lep?í za méně peněz.mrknu se tedy tamtudy-proč se to nestalo kdy? bylo teplo?to je jako s defektem pneu-v?dy leje...dík.
Taky rýpnu :D Ta?e bez mo?nosti ovládání z volantu, regulace hlasitosti a jiným panelem za cenu... :D Ka?dého volba....
Na neoriginální rádio stačí koupit redukce a ovládání z volantu funguje.
wenca
Štamgast
Příspěvky: 345
Registrován: sob pro 29, 2007 12:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od wenca »

Tak mě u? to taky nesvítí .

Poradí mi někdo jaká tam příjde ta ?árovka ??


dík
Grande Punto 5D 1,2 Dynamic - New Orleans blue
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Paul píše:
Jarou? píše:
J.B. píše:origo? autorádio nemám-na?těstí-to jen tak rýpu-mám lep?í za méně peněz.mrknu se tedy tamtudy-proč se to nestalo kdy? bylo teplo?to je jako s defektem pneu-v?dy leje...dík.
Taky rýpnu :D Ta?e bez mo?nosti ovládání z volantu, regulace hlasitosti a jiným panelem za cenu... :D Ka?dého volba....
Na neoriginální rádio stačí koupit redukce a ovládání z volantu funguje.
jasně, za 2000 - 2500,- A pokud má? verzi Active, tak si sice dokoupí? rádio podle vlastního výběru, ale na volantu ?ádné ovládaní není :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Petr1985
Návštěvník
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 27, 2008 23:35

Příspěvek od Petr1985 »

kdy? u? jsme u toho ovládání rádia na volantu, mně osobně více vyhovuje ovládání na sloupku řízení ne? na samotném volantu.
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Petr1985 píše:kdy? u? jsme u toho ovládání rádia na volantu, mně osobně více vyhovuje ovládání na sloupku řízení ne? na samotném volantu.
No tak to mě teda přesně naopak, jednak to na sloupku překá?í a druhak to musí? ovládat po paměti. Volant stejně dr?í? přesně v poloze 3/4 na 3 a palce má? přesně tam, kde je to pro ovládání rádia optimální. Tak?e za mně jedině volant. Nejel jsem v ?ádném autě, kde by to na sloupku řízení bylo co k čemu....

Jinak je to off
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Paul
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: sob kvě 30, 2009 21:28
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paul »

No to jsi přehnal s tou cenou. Ja ji kupoval na netu za necelejch 700 kč
Jarou? píše:
Paul píše:
Jarou? píše: Taky rýpnu :D Ta?e bez mo?nosti ovládání z volantu, regulace hlasitosti a jiným panelem za cenu... :D Ka?dého volba....
Na neoriginální rádio stačí koupit redukce a ovládání z volantu funguje.
jasně, za 2000 - 2500,- A pokud má? verzi Active, tak si sice dokoupí? rádio podle vlastního výběru, ale na volantu ?ádné ovládaní není :wink:
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Petr1985 píše:kdy? u? jsme u toho ovládání rádia na volantu, mně osobně více vyhovuje ovládání na sloupku řízení ne? na samotném volantu.
Já jsem před GP-čkem "dálkové" ovládání radia neměl, ale ten ovladač na sloupku mně připadá zbytečný, proto?e to u? mohu sáhnout zrovna na rádio.
Na tom volantu mi to vyhovuje, zvlá?? kdy? mám ty tlačítka podsvětlené :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Paul
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: sob kvě 30, 2009 21:28
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paul »

No já měl na UNU a na Puntu II ovládání na sloupku co bylo k radiu SONY a teď na GP na volantu . Na začátku jsem stále ?ahal na sloupek a teď u? jsem si zvyknul na volant. Tak?e bych řekl ?e zále?í spí?e na zvyku.
Du?an píše:
Petr1985 píše:kdy? u? jsme u toho ovládání rádia na volantu, mně osobně více vyhovuje ovládání na sloupku řízení ne? na samotném volantu.
Já jsem před GP-čkem "dálkové" ovládání radia neměl, ale ten ovladač na sloupku mně připadá zbytečný, proto?e to u? mohu sáhnout zrovna na rádio.
Na tom volantu mi to vyhovuje, zvlá?? kdy? mám ty tlačítka podsvětlené :wink:
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

nejmenuje se tohle vlákno náhodou
VÝMĚNA ?ÁROVKY OVLÁDÁNÍ TOPENÍ???
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Petr1985
Návštěvník
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 27, 2008 23:35

Příspěvek od Petr1985 »

jasný ?e je to o zvyku, je pravda, ?e se mi občas stane, ?e sáhnu po ovládání rádia a zavadím o pačku blinkrů...ale zatím co mohu posoudit (ve focusu a ibize), tak to ovládání na sloupku je ře?ení tak, ?e člověk na to bezproblému dosáhne, ani? by musel nějak jinak chytit volant.

...jinak, to u? sem ale opravdu nepatří, ale nemohu si to odpustit...přemý?lím, kdy jsem naposledy dr?el volant v poloze "třičtvrtě na tři"...posledně se kamarád podivoval, ?e řídím kolenem abych měl obě ruce volné...jinak klasika nahoře, úplně dole..nebo vůbec.. 8) i kdy? pokud si dobře vzpomínám tak volant GP měl perfektní opory pro palce přesně právě v té poloze 14:45 :D , tak?e je to asi nejlep?í úchop v tomto autě...
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Paul píše:No to jsi přehnal s tou cenou. Ja ji kupoval na netu za necelejch 700 kč
Jarou? píše:
Paul píše: Na neoriginální rádio stačí koupit redukce a ovládání z volantu funguje.
jasně, za 2000 - 2500,- A pokud má? verzi Active, tak si sice dokoupí? rádio podle vlastního výběru, ale na volantu ?ádné ovládaní není :wink:
..je to mo?né, já na?el jen za tuto cenu. Hoď na forum odkaz, určitě ti mnozí, kteří vyhodili origo rádou, budou vděční :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

g-lobby píše:nejmenuje se tohle vlákno náhodou
VÝMĚNA ?ÁROVKY OVLÁDÁNÍ TOPENÍ???
jasně ?e jo :D Ale nikdo neví jak se to dělá, tak tu ?vaníme o autorádiu :lol: Konec konců, tady na foru je off naprosto bě?ný...

Ale za sebe: sorry za off
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
toki55
kolemjdoucí
Příspěvky: 14
Registrován: úte led 19, 2010 11:45

Příspěvek od toki55 »

VÝMĚNA ?ÁROVKY OVLÁDÁNÍ TOPENÍ

celý ten spodny panel aj s ovladačmi musí? jednoducho vytrhnú? alebo skusi? to trochu jemnej?ie vytiahnu?,ide to spolu aj z ovladačmi. Blbci to urobyli na zacvakovanie.Potom je tam celý biely plastový panel,ktory musí? odskrutkova? a tak mô?e? vymeni? ?iarovky.ja som si to, u? menil.




GP 1,2 DYnamic
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Na tom volantu mi to vyhovuje, zvlá?? kdy? mám ty tlačítka podsvětlené
Du?an neprovokuj :twisted:
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Odpovědět