Výměna žárovky středového panelu

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Re: Výměna žárovky středového panelu

Příspěvek od Jirka »

Vyndej rádio a pak uvidíš jak to tam všechno drží.
Jinak ti to taky můžu vyměnit :D
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Re: Výměna žárovky středového panelu

Příspěvek od J.B. »

Klidně si udělám výlet-100km není tak moc.Šlo by to?
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Re: Výměna žárovky středového panelu

Příspěvek od J.B. »

Tak nikdo?Jsem smutný :roll:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Re: Výměna žárovky středového panelu

Příspěvek od FRIMICO »

Rád pomůžu,jestli chceš dát 99,5 km. Krásná Lípa u Rumburka.Tady je tel:723809171.Když neseženeš nekoho bližšího tak cinkni.
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna žárovky středového panelu

Příspěvek od Zdenda »

Taky mě to čeká u žluťáska,až bude tepleji tak se do toho pustím, stejně budu měnit rádio za mp3 :) Už jsem to dělal 2x tak to snad zvládnu i po 3tí :D
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Re: Výměna žárovky středového panelu

Příspěvek od J.B. »

Tak dnes proběhl pokus o výměnu.Udělal jsem si výlet k FRIMICOVI.I když jsme se snažili operace se nezdařila.U modelu 2012 jsme nepřišli na to jak se k žárovkám dostat :( .Vyndali jsme rádio,středový tunel ale přístup žádný..Přesto moc děkuji za čas a taky jsme to vzali jako minisraz.Konec hlášení. :) J.B.
Přílohy
F3.JPG
F3.JPG (173.77 KiB) Zobrazeno 8593 x
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Re: Výměna žárovky středového panelu

Příspěvek od FRIMICO »

Docela mě mrzí že jsme to nedali .Vůbec mě nenapadla ta klimoška,že je tam tak nacpaná.Přez rádio to vůbec,a aby jsme něco nezničili,tak jsme to nechali .
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Re: Výměna žárovky středového panelu

Příspěvek od FRIMICO »

Minisrazík.
Přílohy
P2270005.JPG
P2270005.JPG (428.91 KiB) Zobrazeno 8588 x
P2270004.JPG
P2270004.JPG (357.31 KiB) Zobrazeno 8588 x
P2270003.JPG
P2270003.JPG (372.64 KiB) Zobrazeno 8588 x
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Re: Výměna žárovky středového panelu

Příspěvek od FRIMICO »

minisrazík
Přílohy
P2270007.JPG
P2270007.JPG (339.99 KiB) Zobrazeno 8587 x
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
Paja314
kolemjdoucí
Příspěvky: 24
Registrován: úte pro 29, 2015 19:33
Bydliště: Strakonice

Re: Výměna žárovky středového panelu

Příspěvek od Paja314 »

Já jsem je měnil dnes, jak zde někdo psal že jdou vyměnit zezadu tak nevím na jakém modelu, já jsem musel celý ten panel ovládání uvolnit abych se dostal na 4 zobáčky nahoře a 4 dole co drží ten přední kryt s ovládáním a pod nima jsem je měl nacvakané.. :wink:
Grande Punto 1.3 MultiJet 16V 90PS BLU MAGNETICO
Foligno
Návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: pon led 09, 2012 18:06
Bydliště: Pí??

Re: Výměna žárovky středového panelu

Příspěvek od Foligno »

já tu asi s křížkem po funuse taky něco pisnu. Včera jsem ve svém gépéčku u výměny žárovky rodil. Mám nejobyčejnější verzi z roku 2009 1,2, bez klimy s origo rádiem.
No, po sundání krytu středového tunelu u spolujezdce, tam žena/ chlap s menší rukou dokáže sáhnout.PO nějaké době se mi podařilo tu blíže spolujezdci vytáhnout tahem za kablíky.Problém byl dále. Vytáhnout kablík s objímkou tak aby byl na očích a prťavá žárovka šla vyndat.I to se nakonec povedlo, a s pomocí kleštiček jsem nasadil žárovku novou. Potud operace zezadu. Zaboha jsem ale naslepo neuměl trefit konektor zpátky do štěrbiny, po půlhodině šlo dolů rádio a konzola na které rádio drží.Ani to nepomohlo.Takže po několikerém přesunu auto garáž auto garáž jsem konečně měl veškerý vercajk, abych mohl povolit panel s ovladači a jakž takž jej otočit, abych viděl kam zasunout konektor. Ty bovdeny už jsem si povolit netroufl a nechci to dělat ani do budoucna. Lidi, už jsem tu díru našel , ale konektor tam nedržel- nešlo to zacvaknout, i když jsem jej obracel je to prostě špatné no nic zkusil jsem silou a opatrně vrátit, namontovat všechno zpátky a počkat na večer / ráno.Bohužel operace se nepovedla, navíc přestala svítit i ta druhá žárovka. NEvím- protože zároveň budu dneska řešit ještě nestandardní chování blinkru zadního tak pokud to nevyřeší výměna žárovek, povezu to někam k elektrikářovi a pak bych mu řekl aby se podíval i na toto.Prostě to tam nedrží.
Jinak pořídil jsem si dalšího Fiata- mám 11 let starou Cromu- už mám i první vrásky z té koupě, ale uvidíme.
HOdně štěstí a trpělivosti při dalších výměnách žároviček.
Misko445
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: pát črc 20, 2018 14:31

Re: Výměna žárovky středového panelu

Příspěvek od Misko445 »

Vymenil som obe žiarovky a keď vypnem chod motora tak mi začnú blikať, neviete kde môže byt problém?
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Re: Výměna žárovky středového panelu

Příspěvek od MV »

No budu se muset do výměny žároviček pustit také, už kdysi jsem našel video od jednoho polského kolegy, který má pěkný návod (s anglickými titulky).

https://www.youtube.com/watch?v=4s1yGw7G0Pc

A dokonce nedávno udělal návod i pro nový interiér a tam to bude snad ještě jednodušší (v tom smyslu, že člověk nemusí hmatat poslepu nebo se zrcátkem): celý ten panel s ovladači klimy se natlačí dovnitř, otočí dolů a dírou od rádia se vymění žárovky.

https://www.youtube.com/watch?v=W8_4bHWtQGg
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
Odpovědět