Světelný tuning, světla pro denní svícení, LED diody apod.

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět

Uva?ovali jste o montá?i světel pro denní svícení?

Ano
66
50%
Ne
66
50%
 
Celkem hlasů: 132

Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Re: Zítra je montuju na auto

Příspěvek od Ravic »

Pepa B. píše:ad 1) zřejmě to nesplňuje normy pro ulo?ení denních světel
ad 2) podle mě to nevypadá dobře, působí to na mě tuzingově :roll:
Mám stejný názor :!:
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
fajnparty
kolemjdoucí
Příspěvky: 14
Registrován: pát zář 10, 2010 0:11
Bydliště: Zruč nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fajnparty »

Rozměry pro umístění denního svícení to splňuje, homologované to je a aspoň to není tuctovka.
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

Páni mám otázku.. kvôli mojej ?etrnosti sa mi stala vec ?e ja normálne nemám v kufri svetlo.. ale u? som zohnal dva 6cm led pásy ktoré tam chcem da?.. no otázka je má niekto skúsenosti s takouto in?taláciou??spínač na kufri je.. ďakujem za va?e rady a pomoci.. :)
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Zdeno412 píše:Páni mám otázku.. kvôli mojej ?etrnosti sa mi stala vec ?e ja normálne nemám v kufri svetlo.. ale u? som zohnal dva 6cm led pásy ktoré tam chcem da?.. no otázka je má niekto skúsenosti s takouto in?taláciou??spínač na kufri je.. ďakujem za va?e rady a pomoci.. :)
svetlo spina zamok kufra,akonahle ho zacvaknes,svetlo zhasne...
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

mosto píše:
Zdeno412 píše:Páni mám otázku.. kvôli mojej ?etrnosti sa mi stala vec ?e ja normálne nemám v kufri svetlo.. ale u? som zohnal dva 6cm led pásy ktoré tam chcem da?.. no otázka je má niekto skúsenosti s takouto in?taláciou??spínač na kufri je.. ďakujem za va?e rady a pomoci.. :)
svetlo spina zamok kufra,akonahle ho zacvaknes,svetlo zhasne...
no to mi je jasné ?e čo ten spínač robí.. ale dneska som mal kufor rozobraný a nena?iel som ?ianu prípravu na svetlo ani nič.. tak odkial dotiahnú? napájanie?? v to by som potreboval poradi?... dikes :)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Zdeno412 píše:
mosto píše:
Zdeno412 píše:Páni mám otázku.. kvôli mojej ?etrnosti sa mi stala vec ?e ja normálne nemám v kufri svetlo.. ale u? som zohnal dva 6cm led pásy ktoré tam chcem da?.. no otázka je má niekto skúsenosti s takouto in?taláciou??spínač na kufri je.. ďakujem za va?e rady a pomoci.. :)
svetlo spina zamok kufra,akonahle ho zacvaknes,svetlo zhasne...
no to mi je jasné ?e čo ten spínač robí.. ale dneska som mal kufor rozobraný a nena?iel som ?ianu prípravu na svetlo ani nič.. tak odkial dotiahnú? napájanie?? v to by som potreboval poradi?... dikes :)
Přes spínač v zámku kufru musí? ke světlu dotáhnout řízený + ze stropního osvětlení. (jsou tam 3 kontakty, barvy tu?ím jsou ?lutá, fialová a černá) Jeden z nich je pod napětím pořád.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

Jarou? píše: Přes spínač v zámku kufru musí? ke světlu dotáhnout řízený + ze stropního osvětlení. (jsou tam 3 kontakty, barvy tu?ím jsou ?lutá, fialová a černá) Jeden z nich je pod napětím pořád.
stropné svetlo? myslí? tým svetlo čo je na predných sedačkách? odtiaž to dotiahnú??
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Zdeno412 píše:
Jarou? píše: Přes spínač v zámku kufru musí? ke světlu dotáhnout řízený + ze stropního osvětlení. (jsou tam 3 kontakty, barvy tu?ím jsou ?lutá, fialová a černá) Jeden z nich je pod napětím pořád.
stropné svetlo? myslí? tým svetlo čo je na predných sedačkách? odtiaž to dotiahnú??
Jo, je to v?ecko na stejné větvi. Jen světlo v kufru je je?tě přes spínač v zámku. Tahal bych to od pojistkové skříně vlevo pod volantem. Tam bude pojistka na vnitřní osvětlení.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Kluci mám otázku. Chtěl bych vyře?it led osvetlení do svetylek pro SPZ. Bohu?el ledky nemaji dostatecny odpor tak to vyhazuje chybu. A tak jsem koupil ty slavné ledky s vestaveným odporem....a výsledek je ten ?e taky nefungují chynba je tam pořád.
5e?il to někdo u? a hlavně zdali to vyře?il má tym ledky na nevyhazuje mu to chybove hlaseni.

dik
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Já teda nevim jak ty, ale já mám ke světlu stálý proud a zámek v kufru spíná kostru.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Jirka píše:Já teda nevim jak ty, ale já mám ke světlu stálý proud a zámek v kufru spíná kostru.
Já nevím jako tobě, ale mi při otevřeném kufru po 20 minutách světlo zhasne. Stejně jako vnitřní osvětlení pokud ho zapnu natvrdo. A to je ten řízený "stálý" plus o kterém tu pí?u.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jarou? píše:
Jirka píše:Já teda nevim jak ty, ale já mám ke světlu stálý proud a zámek v kufru spíná kostru.
Já nevím jako tobě, ale mi při otevřeném kufru po 20 minutách světlo zhasne. Stejně jako vnitřní osvětlení pokud ho zapnu natvrdo. A to je ten řízený "stálý" plus o kterém tu pí?u.
Ano, zhasne, stejné je to u Brava.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

Kriss: taky jsem ty slavné ledky zkou?el v parkovačkách a hned sem je vrátil (stály dvě kila a prd).
Nevíte o nějakých parkovačkách které opravdu svítí bíle?
GP 1,4 16V SPORT
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Já pou?ívám tyto http://tuning.autodoplnky.cz/tuning-zar ... t-s1526152
Mu?u ti je vzít na sraz, mám doma náhradní Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

a nedoutnají? nějaké modré u? tady myslím někdo zkou?el a pak měl začouzenou parabolu :)
GP 1,4 16V SPORT
Odpovědět