Autorádio a vše okolo něj

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět

Jaké máte autorádio

Originál s CD
85
43%
Originál s CD a MP3
47
24%
Dodatečně pořízené s kaze?ákem
0
Žádná hlasování
Dodatečně pořízené s CD
3
2%
Dodatečně pořízené s CD a MP3
31
16%
Originál s blue and me
32
16%
 
Celkem hlasů: 198

Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od 1nekros1 »

to tam nemas zato ze to nieje radio s MP3 hento co mas sa davalo do najnizsich vybav. skus si zohnat radio s mp3. nad strbinou pre cd ma napis MP3
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Puntickar
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: pát črc 03, 2015 23:40

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Puntickar »

No neviem, či mám práve najnižšiu výbavu - čo som videl iné výbavy punta, nemali ani ovládanie na volante, poprípade hmlovky, a podobne. Takže to schytalo rádio. A ešte otázka : keď tam nebude nadpis MP3, nebude to mať vstup na AUX ? - Poďla toho vyberiem rádio - Už som mal jedno vyhliadnuté s allerga, a tak ako vidím, budem musieť trochu zúžiť výber, alebo naozaj uvažovať nad tým drastickejším rozhodnutím - Zmeniť rádio za iné 1 dinové. Škoda že sa tam nemestí 2 din ... :?
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od 1nekros1 »

Puntickar píše:No neviem, či mám práve najnižšiu výbavu - čo som videl iné výbavy punta, nemali ani ovládanie na volante, poprípade hmlovky, a podobne. Takže to schytalo rádio. A ešte otázka : keď tam nebude nadpis MP3, nebude to mať vstup na AUX ? - Poďla toho vyberiem rádio - Už som mal jedno vyhliadnuté s allerga, a tak ako vidím, budem musieť trochu zúžiť výber, alebo naozaj uvažovať nad tým drastickejším rozhodnutím - Zmeniť rádio za iné 1 dinové. Škoda že sa tam nemestí 2 din ... :?
no dobre skoro najnizsiu. ale kazdopadne radio je to najmenej vybavene.
mne zas na origos radiu vadilo to ze nema vystup na subwoofer. mesti sa tam jeden a pol dinove ale tychje malo. a robia sa aj s LCD ale su drahe jak fras..
skus googlit a uvidis. ja tam mam pioneer deh 6800bt tusim
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Puntickar
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: pát črc 03, 2015 23:40

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Puntickar »

Viem, že to nemá vstup na subwoofer, ale riešim to takto : Obrázek . Musím len počkať na dobrú ponuku, a kúpim to rádio druhé, poprípade sa opýtať elektrikára, čo s tým spraví.

A pozeral som aj 1,5 Din, len problém je v cene - 330€ je podľa mňa strašne moc za rádio. Keby je tak do 150€ - Možno by som to ešte nejako potiahol ,ale 330€ je strašná pálka. A ešte je otázne, či tá lesklá úprava povrchu na tom rádiu ( aspoň čo som ja videl ) bude pasovať s tým čo mám na palubovke - Aby to nevyzeralo jak polepenec...
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od 1nekros1 »

uz som to tu pisal ze tieto adaptery su strasne sity neprenasaju cele pasmo a strasne vela ruseni robia.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Fido162
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: úte črc 21, 2015 20:47

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Fido162 »

Čau chci se zeptat hodlám vyměnit stávající autorádio blaupunkt za pioneer co tu mám ze starého auta. A tak mne zajímá musím vyměnit i ten plechový rámeček kolem rádia nebo tam může zůstat? A rádio normálně cvaknout do původního? A ještě se zeptám jak je tam uchycený ten plastový rámeček co dám okolo rádia? Dává se až po demontáži rádia nebo před? Díky za odpověď
Grande Punto 1.4 8v 57Kw Dynamic
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od 1nekros1 »

Fido162 píše:Čau chci se zeptat hodlám vyměnit stávající autorádio blaupunkt za pioneer co tu mám ze starého auta. A tak mne zajímá musím vyměnit i ten plechový rámeček kolem rádia nebo tam může zůstat? A rádio normálně cvaknout do původního? A ještě se zeptám jak je tam uchycený ten plastový rámeček co dám okolo rádia? Dává se až po demontáži rádia nebo před? Díky za odpověď
musis to cele odskrutkovat a potom vytiahnut povodny ram a naskrutkovat novy ram je to inak asi na 30-40min. ked to robis 1x
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Fido162
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: úte črc 21, 2015 20:47

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Fido162 »

Aha někde jsem četl že se tam ten původní nechává a dá se tam ten nový z toho autorádia. A navíc nevím jak bych připevnil ten z toho nového rádia když nemá žádné packy a tak. Na čem by tam drželo? Jen na tom plastovém předrámečku. Je mi to nějaké divné
Grande Punto 1.4 8v 57Kw Dynamic
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od J.B. »

Ahoj.Mám originální autorádio model 2012 a dost mě štve že nic neumí.Uvažuji o něčem takovém-http://www.zbozi.cz/vyrobek/macrom-m-dv ... otka-1din/ Nemáte prosím někdo zkušenosti ?Když už tak bych tam chtěl i navigaci.Budu rád za každou radu zkušenost nebo odkaz.Dík moc J.B.
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Zdenda »

Já bych to řešil asi tímto :) http://www.aliexpress.com/item/6-5-Andr ... b97f48bcd8
Má i české menu.
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od J.B. »

To by mi tam nepáslo-mam model 2012.Ale i na ten tam podobné stroje mají.Ale vadí mi že by obrazovka byla moc dole a bojím se taky že zaplatím a nepřijde niiic.Pár věcí se mi už po cestě ztratilo... :roll:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Zdenda »

Vloni kluci, co mají dvojková Brava objednávali radia za zhruba 60000 kč a bylo vše v pohodě. :) http://www.aliexpress.com/wholesale?cat ... dvd+player
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od J.B. »

Dík -už jsem tam na ně koukal.Pouvažuji o tom.Neměl bys kontakt na některého majitele?Chtěl bych vědět jak je na tom navigace s mapami a s češtinou.Jinak mi en.menu nevadí.
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Zdenda »

Napiš si sem fiatbravoklub.cz volný pokec-pokec majitelů Fiat Bravo II a GP asi ti nejvíc poradí Petr-HK
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od tkupilik »

aliexpres je ok, neco jako ebay. Obednas, zaplatis a penize ztopi aliexpres a prodejce je dostane az kdyz potvrdis prijeti zbozi... Pokud ma prodejce slusne reference, prakticky neexistuje riziko.
GP 1.4 Tjet
Odpovědět