Palubný počítač

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

pamatas si kolko ti povedal v auto-impexe ze by stalo domontovat ten pelovy filter? tak toto bolo 2 az 3 krat viac :lol:
vraj by museli vymenit celu palubovku (je v nej osadeny displej.. nechapem preco sa neda vymenit len ten) a RJ a co ja viem co este..

ale zacinam uvazovat ze si dokupim to pridavne elektricke kurenie.. kym dnes auto zacalo kurit uz som bol v robote..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

jj, to je pravda. v lete prehriate, v zime studene. jeden z dovodov, preco dokupim predsa ten kryt pod auto.
a zas otazka - ako funguje pridavne kurenie?
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Mauro: lep?í displej je k vyhřívaným zrcátkům, je v nich toti? také čidlo vněj?í teploty (v pravém) a tím pádem je zapotřebí el. rozvod do zrcátek a toho se vyu?ívá u vyhřívaných zrcátek. No a to čidlo slou?í ke zji?tění vněj?í teploty, která se zobrazuje jen na vy??í verzi palubního PC. Jinak multifunkční displej je i ten jednodu??í, ale těch funkcí je míň, viz. příspěvky dřív.
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Mauro
kolemjdoucí
Příspěvky: 17
Registrován: pon zář 24, 2007 21:45
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mauro »

nal píše:jj, to je pravda. v lete prehriate, v zime studene. jeden z dovodov, preco dokupim predsa ten kryt pod auto.
a zas otazka - ako funguje pridavne kurenie?
To Nal.
Ja idem isto do toho pridavneho kurenia, bo moja snubenicka ma problemi s ladvinami :( a ja tiez jazdim kratke vzdialenosti od nej do 10km takze ked uz nove auto tak nech si uzijem akotaky komfort nie?

Neviem ci to pojde dodatocne domontovat, na nete pri zostavovani doplnkovej vybavy si to vyzaduje este vyhrievane spetaky a vyhrievane predne sedacky.
Mauro
kolemjdoucí
Příspěvky: 17
Registrován: pon zář 24, 2007 21:45
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mauro »

nal píše:jj, to je pravda. v lete prehriate, v zime studene. jeden z dovodov, preco dokupim predsa ten kryt pod auto.
a zas otazka - ako funguje pridavne kurenie?
To pridavne el. kurenie budu ASI niake pridavne el. spiraly (ako vo fene) zabudovane priamo v tep. potrubi alebo tam niekde pod palubkou a ohrieva to okamzite vzduch co ide do kabiny.
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

Mauro píše: Neviem ci to pojde dodatocne domontovat, na nete pri zostavovani doplnkovej vybavy si to vyzaduje este vyhrievane spetaky a vyhrievane predne sedacky.
vyhrievane sedaky su na nezaplatenie. hreju aj zadok, aj chrbat :wink:
mam, naozaj odporucam. tie peniaze sa v zime vratia.
to pridavne pre GP - uvidime, co zisti Radim :)
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Je pravda ze do noveho auta z vyroby sa pridavne kurenie kombinuje s vyhrievanymi zrkadlami a sedadlami, ale to sa pri montazi jednoducho nemusi zapojit a hotovo.. Skocim sa o tom porozpravat do servisu, len tam musi byt ten spravny technik :)
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

RadimG píše:Je pravda ze do noveho auta z vyroby sa pridavne kurenie kombinuje s vyhrievanymi zrkadlami a sedadlami, ale to sa pri montazi jednoducho nemusi zapojit a hotovo.. Skocim sa o tom porozpravat do servisu, len tam musi byt ten spravny technik :)
Ja si zas myslim ze to nepojde, zo sedacky mi trcia dva kable = airbag a cidlo obsadenosti. Ale spravny technik robi divy, len neviem ci pojdes na Roznavsku :>
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Robo1.2 píše:
RadimG píše:Je pravda ze do noveho auta z vyroby sa pridavne kurenie kombinuje s vyhrievanymi zrkadlami a sedadlami, ale to sa pri montazi jednoducho nemusi zapojit a hotovo.. Skocim sa o tom porozpravat do servisu, len tam musi byt ten spravny technik :)
Ja si zas myslim ze to nepojde, zo sedacky mi trcia dva kable = airbag a cidlo obsadenosti. Ale spravny technik robi divy, len neviem ci pojdes na Roznavsku :>
nepochopil si ma.. prave ze som to myslel tak, ze sa namontuje kurenie ale nebudu sa tahat kable do sedadiel ani zrkadiel..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

RadimG píše:
Robo1.2 píše:
RadimG píše:Je pravda ze do noveho auta z vyroby sa pridavne kurenie kombinuje s vyhrievanymi zrkadlami a sedadlami, ale to sa pri montazi jednoducho nemusi zapojit a hotovo.. Skocim sa o tom porozpravat do servisu, len tam musi byt ten spravny technik :)
Ja si zas myslim ze to nepojde, zo sedacky mi trcia dva kable = airbag a cidlo obsadenosti. Ale spravny technik robi divy, len neviem ci pojdes na Roznavsku :>
nepochopil si ma.. prave ze som to myslel tak, ze sa namontuje kurenie ale nebudu sa tahat kable do sedadiel ani zrkadiel..
Ok lepsie som si to precital, no aj tak si nemyslim ze by tam bolo nieco navyse co neni zapojene, je fakt ze to robia vyrobcovia elektroniky ale ked makaroni setrili aj na drziakoch izolacie tak by ma to prekvapilo
Mauro
kolemjdoucí
Příspěvky: 17
Registrován: pon zář 24, 2007 21:45
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mauro »

Robo1.2 píše:
RadimG píše:
Robo1.2 píše: Ja si zas myslim ze to nepojde, zo sedacky mi trcia dva kable = airbag a cidlo obsadenosti. Ale spravny technik robi divy, len neviem ci pojdes na Roznavsku :>
nepochopil si ma.. prave ze som to myslel tak, ze sa namontuje kurenie ale nebudu sa tahat kable do sedadiel ani zrkadiel..
Ok lepsie som si to precital, no aj tak si nemyslim ze by tam bolo nieco navyse co neni zapojene, je fakt ze to robia vyrobcovia elektroniky ale ked makaroni setrili aj na drziakoch izolacie tak by ma to prekvapilo
No ved viac kablov tam ani nemoze byt ked v tej sedacke niesu tie ohrievacie platne, otazka je ci vedia dat dole ten potah a dat dam platne a nasadit naspat. kabelaz uz nemoze byt problem. Ale Radim myslel ze skusi dokupit len to pridavne kurenie, bez dokupenia vyhrevu sedaciek a spetakov.

Od vyroby to asi preto vyzaduje aj tie ostatne doplnky aby v tom nemali ludia v tovarni cirkus ze jeden chce to druhi to ale je to asi niaky winter paket aj aj fiat zarobi viac lebo preda hned 3 doplnky naraz :wink:
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Mauro píše:
Robo1.2 píše:
RadimG píše: nepochopil si ma.. prave ze som to myslel tak, ze sa namontuje kurenie ale nebudu sa tahat kable do sedadiel ani zrkadiel..
Ok lepsie som si to precital, no aj tak si nemyslim ze by tam bolo nieco navyse co neni zapojene, je fakt ze to robia vyrobcovia elektroniky ale ked makaroni setrili aj na drziakoch izolacie tak by ma to prekvapilo
No ved viac kablov tam ani nemoze byt ked v tej sedacke niesu tie ohrievacie platne, otazka je ci vedia dat dole ten potah a dat dam platne a nasadit naspat. kabelaz uz nemoze byt problem. Ale Radim myslel ze skusi dokupit len to pridavne kurenie, bez dokupenia vyhrevu sedaciek a spetakov.

Od vyroby to asi preto vyzaduje aj tie ostatne doplnky aby v tom nemali ludia v tovarni cirkus ze jeden chce to druhi to ale je to asi niaky winter paket aj aj fiat zarobi viac lebo preda hned 3 doplnky naraz :wink:
Inac ci vedia dat dole sedak by zaujimalo aj mna, po dnesnych 33333KM mam sedacku vysedenu, je pravda ze mam 95kg, ale aj tak sa mi to zda akosi priskoro. Skusim to reklamovat ked budem mat cas, ale asi sa mi to nepodari
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Mauro to opisal presne tak ako som to myslel.. Dik za pomoc :D

Sedacku rozobrat vedia, mne uz na nej menili mechanizmus nastavovania do vysky (sedadlo klesalo dole) a teraz budu menit aj mechanizmus nastavovania sklonu operadla (vrzga a tiez nedrzi polohu)..
Aj ked pri tychto ukonoch asi nebude treba davat dole potah, ale niekde som videl navod ako sa da prave ta molitanova cast vymenit aj doma.. Ten potah je na sedadle len natiahnuty a celkom lahko to islo dole..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Mauro
kolemjdoucí
Příspěvky: 17
Registrován: pon zář 24, 2007 21:45
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mauro »

RadimG píše:Mauro to opisal presne tak ako som to myslel.. Dik za pomoc :D

Sedacku rozobrat vedia, mne uz na nej menili mechanizmus nastavovania do vysky (sedadlo klesalo dole) a teraz budu menit aj mechanizmus nastavovania sklonu operadla (vrzga a tiez nedrzi polohu)..
Aj ked pri tychto ukonoch asi nebude treba davat dole potah, ale niekde som videl navod ako sa da prave ta molitanova cast vymenit aj doma.. Ten potah je na sedadle len natiahnuty a celkom lahko to islo dole..
off Hehe RadimG asi neuveris ale pred casom ked som sa rozhodoval ze xcem biele GP tak som pred robotou na patronke uvidel prve biele GP, cvakol ho aby som ho ukazal polovicke a teraz ked pozeram na foto tak to podla spz bol tvoj tatos :lol:
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

RadimG píše:Mauro to opisal presne tak ako som to myslel.. Dik za pomoc :D

Sedacku rozobrat vedia, mne uz na nej menili mechanizmus nastavovania do vysky (sedadlo klesalo dole) a teraz budu menit aj mechanizmus nastavovania sklonu operadla (vrzga a tiez nedrzi polohu)..
Aj ked pri tychto ukonoch asi nebude treba davat dole potah, ale niekde som videl navod ako sa da prave ta molitanova cast vymenit aj doma.. Ten potah je na sedadle len natiahnuty a celkom lahko to islo dole..
No asi mas na mysli toto, http://milan.konzum.sk/stilo_sedak.php
cosi vrzga v sedacke aj mne, ale je to skor v sedaku, ked si sadnem, objavilo sa to uz davnejsie, a je to zanedbatelne, takze neviem ci ich mam nehat sa s tym paprat, tym skor ze tam je v opierke bocny airbag.
Ale rozmyslam nad tym mechanizmom, ten mi teda klesa od novoty a celkom ma to stve.....Ked si to ale nacvicili na nejakych autach, asi si to pojdem dat spravit asi aj ja
Odpovědět