Palubný počítač

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

RadimG píše:Mauro to opisal presne tak ako som to myslel.. Dik za pomoc :D

Sedacku rozobrat vedia, mne uz na nej menili mechanizmus nastavovania do vysky (sedadlo klesalo dole) a teraz budu menit aj mechanizmus nastavovania sklonu operadla (vrzga a tiez nedrzi polohu)..
Aj ked pri tychto ukonoch asi nebude treba davat dole potah, ale niekde som videl navod ako sa da prave ta molitanova cast vymenit aj doma.. Ten potah je na sedadle len natiahnuty a celkom lahko to islo dole..
S tím, ?e opěrák nedr?í polohu, mám problém i já. Jak jsi jim to ukázal, či vysvětlil. Já jim to té? říkal, ale na nic nepři?li, jeliko? opěrák se pohybuje pár cm za dejme tomu měsíc, to se ?patně ukazuje.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Robo, presno to som myslel.. Vidim ze mas vsetko :)

Tommy, ani som im to nemusel nejako velmi dokazovat, povedal som ze operadlo nedrzi polohu (u mna to klesa rychlejsie ako tebe), oni ze sa na to pozru a uz cakam na novy mechanizmus..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Ahoj lidi, zdravim v?echny! Tak včera jsme se konečně dočkali a musím se s vámi podělit o jednu veledůle?itou věc zejména pro lidi uva?ující o koupi a konfiguraci svého GP. Mazaně (díky na?emu fóru) jsem si při koupi připlatil za vyhřívaná zrcátka..chtěl jsem vět?í display..nakonec jsem ?el i do autoklimy! A světe div se, display mám ten mini (ale zobrazuje teplotu). Docela mě to nakrklo..ale jinak vozítko super! :D
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

To: Honza ja jsem na tom stejne. Mam vyhrivane zrcatka a displey mam taky ten maly. Takze i o par funkci mame min ale uz jsem si zvykl. Asi to tam prestali davat. Neboj je nas tady vic.
Obrázek
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

A máte trip A a trip B, kdy? máte ty malé displeje?
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Tommy píše:A máte trip A a trip B, kdy? máte ty malé displeje?
Řekl bych, ?e jediná funkce oproti "standardnímu" malému displeji je venkovní teploměr. :shock: Trip B, fce Autoclose, fce see radio jsou jen na velkém displeji.
Já kupoval taky topené zrcátka a autoklimu a mám velký displej. Auto 6/07
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Jarou? píše:
Tommy píše:A máte trip A a trip B, kdy? máte ty malé displeje?
Řekl bych, ?e jediná funkce oproti "standardnímu" malému displeji je venkovní teploměr. :shock: Trip B, fce Autoclose, fce see radio jsou jen na velkém displeji.
Já kupoval taky topené zrcátka a autoklimu a mám velký displej. Auto 6/07

Přesně jak říká Jarou?. Jenom teplota navíc oproti klasickému malému..5/08. Hadi :) Jinak v souvislosti s tímto mě napadá dal?í otázka.. Mám OEM rádio bez MP3 a hodlám si koupit takovou tu věcičku která umo?ňuje k rádiu připojit USB+AUX a zajímalo by mě jestli to opravdu bude fungovat (i s malým displejem..ale asi jo).. Před týdnem ?li s cenou dolů: http://gsm-caraudio.vltava2000.cz/store ... odsID=5563
sorry za miniofftopic
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Haberas
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: sob kvě 17, 2008 18:54

Příspěvek od Haberas »

[quote="Honza°"
Přesně jak říká Jarou?. Jenom teplota navíc oproti klasickému malému..5/08. Hadi :) Jinak v souvislosti s tímto mě napadá dal?í otázka.. Mám OEM rádio bez MP3 a hodlám si koupit takovou tu věcičku která umo?ňuje k rádiu připojit USB+AUX a zajímalo by mě jestli to opravdu bude fungovat (i s malým displejem..ale asi jo).. Před týdnem ?li s cenou dolů: http://gsm-caraudio.vltava2000.cz/store ... odsID=5563
sorry za miniofftopic[/quote]

Nějak si nejsem jistý s těmi mp3.Nemá se to připojit přímo k CD s MP3 radiu?Nějak jsme nena?el v popise,?e to umí přehrávat mp3, jen ?e to umí mass storage případně nějaký AUX vstup. Abys to nepořídil a byl na tom stejně a nepřehrál si ani jednu mp3...
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Haberas píše: Nějak si nejsem jistý s těmi mp3.Nemá se to připojit přímo k CD s MP3 radiu?Nějak jsme nena?el v popise,?e to umí přehrávat mp3, jen ?e to umí mass storage případně nějaký AUX vstup. Abys to nepořídil a byl na tom stejně a nepřehrál si ani jednu mp3...
Přesně na to jsem se prodejce ptal, zdůrazňoval jsem, ?e mám rádio bez MP3.. A jeho odpověď:
"Dobry den, adapter USB je pro vozidla FIAT s autoradiem Blaupunkt a pripojuje se pres MINI ISO konektor.
S pozdravem
Milan Brazina."
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Je tam v popisu připojení přes mini iso do rádia. Samotná krabička bude mít asi D/A převodník, který z napojeného USB po?le analogový signál do zesilovače autorádia. AUX vstup funguje přímo.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Honza° píše: Mazaně (díky na?emu fóru) jsem si při koupi připlatil za vyhřívaná zrcátka..chtěl jsem vět?í display..nakonec jsem ?el i do autoklimy! A světe div se, display mám ten mini (ale zobrazuje teplotu). Docela mě to nakrklo..ale jinak vozítko super! :D
Zřejmě mám dal?í verzi:

- malý displej bez venkovní teploty
- vyhřívané vněj?í zrcátka napojené na vyhřívání zadního skla, s časovým vypínačem na dvacet minut. :).'.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

kuta33 píše:
Honza° píše: Mazaně (díky na?emu fóru) jsem si při koupi připlatil za vyhřívaná zrcátka..chtěl jsem vět?í display..nakonec jsem ?el i do autoklimy! A světe div se, display mám ten mini (ale zobrazuje teplotu). Docela mě to nakrklo..ale jinak vozítko super! :D
Zřejmě mám dal?í verzi:

- malý displej bez venkovní teploty
- vyhřívané vněj?í zrcátka napojené na vyhřívání zadního skla, s časovým vypínačem na dvacet minut. :).'.
nemá?, má? základní verzi jako v?ichni co mají Dynamic - vyhřívaná zrcátka, malý display, ?ádný teploměr - vítej v klubu :lol:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Dynamic má vyhřívaná zrcátka? Nějak jsem to nepostřehl :idea:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Tak pozor ja mam obycejny palubni pocitac, vyhrivana zrcatka (byly za priplatek) a teplomer venkovni teploty tam mam. Jarorus muze dosvedcit.

Kuta33: skus to vyhrivani zapnou a chvilku pockat a dychej na to zrcatko a uvidis jestli se to zacne odmlzovat. Aby te nenatahli.
Obrázek
wenca
Štamgast
Příspěvky: 345
Registrován: sob pro 29, 2007 12:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od wenca »

Já mám tu samou verzi co Teddy86 .
Ale zase mohlo dojít ke změnám výbavy . My máme rok 2007 .

A třeba modelový rok 2008 obsahuje zase něco jiného .


PS: Fiat někde musí u?etřit . bohu?el .
Grande Punto 5D 1,2 Dynamic - New Orleans blue
Odpovědět