Palubný počítač

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Mauro
kolemjdoucí
Příspěvky: 17
Registrován: pon zář 24, 2007 21:45
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Palubný počítač

Příspěvek od Mauro »

Ahojte,
mozem sa spytat ako to je s p. pocitacom?
1. Co vsetko zobrazuje?
2. Zalezi od vybavy, co zobrazuje?

Bol som na autosalune v Nitre a uz som si ohmatal to oranzove GP-cko sport co tam bolo a uz som rozhodnuty na 99%. :lol:
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubný počítač

Příspěvek od carlos »

Mauro píše:Ahojte,
mozem sa spytat ako to je s p. pocitacom?
1. Co vsetko zobrazuje?
2. Zalezi od vybavy, co zobrazuje?

Bol som na autosalune v Nitre a uz som si ohmatal to oranzove GP-cko sport co tam bolo a uz som rozhodnuty na 99%. :lol:
zobrazuje provozni udaje (okamzita spotreba, prumerna, cas, kilometry, dojezd na nadrz apod.), potom slouzi k nastaveni hromady veci, pokud budes mit blue and me tak zobrazuje i playlisty, telefonni seznam a plno dalsiho. Mozna se tu najde nekdo kdo ti vypise vsechny veci co muze zobrazovat :)
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Verze s vyhřívanými zrcátky má lep?í verzi PC (standard u Sporta, tak?e se neboj ;-)

PC jako takový ukazuje rádio/CD, dojezd, dva tripy A a B (u nich čas jízdy, průměrnou spotřebu), dále okam?itou spotřebu. Je tam vněj?í teplota, hodiny, sklon světlometů. Snad jsem na nic nezapomněl.

Ni??í (základní verze) nemá dva tripy, nemá vněj?í teplotu a nevim co tam je?tě chybí.
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Honzus píše:Verze s vyhřívanými zrcátky má lep?í verzi PC (standard u Sporta, tak?e se neboj ;-)

PC jako takový ukazuje rádio/CD, dojezd, dva tripy A a B (u nich čas jízdy, průměrnou spotřebu), dále okam?itou spotřebu. Je tam vněj?í teplota, hodiny, sklon světlometů. Snad jsem na nic nezapomněl.

Ni??í (základní verze) nemá dva tripy, nemá vněj?í teplotu a nevim co tam je?tě chybí.
Naprosto vyčerpávající :D . Snad jen dodám, ?e stav celkově najetých km :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

Počítač je výborný, má jen jednu slabinu, ?e se musí krokovat pořád jedním směrem.

A proti popisu v manuálu není pravda, ?e resetem tripu A se resetuje i trip B. Ka?dý se musí resetovat sám.

A je?tě něco - nemá če?tinu, ale jen jazyky, které jsou pro italy důle?ité - tj. anličtina, němčina, francouz?tina, ?paněl?tina a pol?tina. Ale to také je jen malý problém.

A co se mi líbí osobně nejvíc, jak mi pořád nadává - ?e nemám zavřené dveře, ?e mám málo benzínu, ?e hrozí náledí, ?e jedu moc rychle ( ta rychlost se dá nastavit ) atd.
U v?eho si je?tě pípne a pak to pí?e na displeji počítače.

_______________________________________________
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic 5D Magnetico Blu
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

český Honza píše:Počítač je výborný, má jen jednu slabinu, ?e se musí krokovat pořád jedním směrem.

A proti popisu v manuálu není pravda, ?e resetem tripu A se resetuje i trip B. Ka?dý se musí resetovat sám.

A je?tě něco - nemá če?tinu, ale jen jazyky, které jsou pro italy důle?ité - tj. anličtina, němčina, francouz?tina, ?paněl?tina a pol?tina. Ale to také je jen malý problém.

A co se mi líbí osobně nejvíc, jak mi pořád nadává - ?e nemám zavřené dveře, ?e mám málo benzínu, ?e hrozí náledí, ?e jedu moc rychle ( ta rychlost se dá nastavit ) atd.
U v?eho si je?tě pípne a pak to pí?e na displeji počítače.

_______________________________________________
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic 5D Magnetico Blu
Tak, tak Honzo, souhlasím s tebou ve v?ech bodech obhajoby PP :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Mauro
kolemjdoucí
Příspěvky: 17
Registrován: pon zář 24, 2007 21:45
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mauro »

Diky za info,
uz mam presnu predstavu ake su tam moznosti. Mozno to funguje tak ze pc je vo vsetkych verziach rovnaky ale kedze active nema (iba za priplatok) vyhrievane spetaky v ktorom jednom je aj teplotne cidlo, tak to neni mozno pripojene k pc a tym padom pc nevie vyhodnotit a zobrazit teplotu, ale asi to nebude take jednoduche 8)

Co sa tyka toho sportu zle som sa vyjadril, oranzovy sport-ak ma ocaril ale posluzil hlavne na uisteni sa ze GP je momentalne asi najprijatelnejsia volba kupi, co sa tyka estetiky a techniky za prijatelnu cenu. Ja budem riesit asi ten active + niaku nestandrtnu vybavu. Uz sa moc tesim.

Jedinu chybicku krasy davam tomu niemoc estetickemu zakonceniu plastoveho stredovemu panelu za rucnou brzdou. Ale to vidia len vzadu sediaci, kde ja nebudem nikdy vo svojom sedet :)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

jj, to upozornění na rychlost je super, nemohu si to vynachválit. Sice lidi co se mnou jedou poprvé(asi vystra?ený tím, ?e je to ,,jen´´ fiat) se hned ptají, co to je??? Kdy? řeknu co je to, tak nětkeří se zeptají a to pozná, ?e jsi ve městě jo :lol: A pak hned, ?e by si to hned vypli... :D
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
radoel
Návštěvník
Příspěvky: 103
Registrován: úte srp 28, 2007 19:56
Bydliště: Poltár

Příspěvek od radoel »

U mna upozornenie na rychlost dostava plny pocet bodov. Parada.


Ak to pouzivate, aku tam mate rychlost? Ja mam 105 km/h.
Fiat Grande Punto 5D 1.2 Active, farba: Azuro Psychedelic, SONY CDX-GT210
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Mauro: Nene pozor na to, ni??í verze palubního počítače má men?í displej s hrub?í grafikou a méně řádky......

P.S. upozornění na rychlost mám na 55 km/h, mimo město si to uhlídám a rychlost neroste tek rychle ;-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

přesně jak Honzus 55km/h, měl jsem 50km/h, ale předělal jsem to na 55.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Honzus píše:Mauro: Nene pozor na to, ni??í verze palubního počítače má men?í displej s hrub?í grafikou a méně řádky......
presne tak, displej je iny, dokonca vraj aj RJ.. aspon tak mi to povedali v servise, ked som sa pytal co by stalo dodatocne domontovanie..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Mauro
kolemjdoucí
Příspěvky: 17
Registrován: pon zář 24, 2007 21:45
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mauro »

Hmm...
tak teraz mi neni celkom jasne, ze ktore verzie maju ktory display, active ten s dvoma riadkami (asi ciselnymi) a aj dinamic, ci ten ma uz ten aj s textom.
Kupim nakoniec 1.2 Dynamic ale k aut. klime si to vyzaduje aj vyhrievane spetaky (a tie maju tusim ten teplotny senzor) tak neviem ci takto uz tam bude ten vacsi display, ale keby aj nie tak spekulujem nad Blue & Me a k tomu isto bude ten vasci.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Mauro píše:Hmm...
tak teraz mi neni celkom jasne, ze ktore verzie maju ktory display, active ten s dvoma riadkami (asi ciselnymi) a aj dinamic, ci ten ma uz ten aj s textom.
Kupim nakoniec 1.2 Dynamic ale k aut. klime si to vyzaduje aj vyhrievane spetaky (a tie maju tusim ten teplotny senzor) tak neviem ci takto uz tam bude ten vacsi display, ale keby aj nie tak spekulujem nad Blue & Me a k tomu isto bude ten vasci.
Vět?í (multifunkční) display je k automatické klimě a k té jsou zase v dynamicu nutné vyhřívané zrcátka. Emotion u? má obojí ve výbavě a pro i multifunkční display. Já mám dynamic s autoklimou a vyhřívanýma zrcátkama a mám multifunkční display.

PS: Kdy? si do aktivu koupí? za 45 000,- automatickou klimu tak tam ten display bude? mít taky :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

RadimG píše: presne tak, displej je iny, dokonca vraj aj RJ.. aspon tak mi to povedali v servise, ked som sa pytal co by stalo dodatocne domontovanie..
a co by stalo? :)
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Odpovědět