Blue & Me - USB

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue & Me - USB

Příspěvek od Zdenda »

Asi je něco špatně, ;/ sespárovat telefon s autem umí i moje žena :shock: dělala to již několikrát :clap
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
durikee
kolemjdoucí
Příspěvky: 28
Registrován: pát led 20, 2017 14:06

Re: Blue & Me - USB

Příspěvek od durikee »

Ahojte, mam problem. Mam v aute B&M a ked prehravam hudbu cez USB tak ide velmi nahlas. Napriklad radio pocuvam bezne na volume 13-14, no ked prehravam hudbu z USB tak to musim stisit tak na 5 aby to velmi nerevalo. :shock: Nema s tym niekto skusenost? Neda sa to nejak nasatavit? Dik
Evo 1.4 8V 75
Uživatelský avatar
Naďa
Návštěvník
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 11, 2012 17:22
Bydliště: Lučany nad Nisou

Re: Blue & Me - USB

Příspěvek od Naďa »

Mám s tím úplně stejné zkušenosti, ale neřeším to, nevadí mi to.
GP 3D 1.4 8V Racing
Manžel: GP Abarth Nero Scorpione
zambrotta
kolemjdoucí
Příspěvky: 11
Registrován: pon zář 12, 2016 9:07

Re: Blue & Me - USB

Příspěvek od zambrotta »

Má někdo zkušenost s iPhonama a Blue & Me? Mám s tím trošku problém, Samsung jede úplně bez problémů, ale iPhone dělá neplechu. Spáruje se, ale když volám a nebo příjmu hovor, tak po chvilce začne hučet z repráků a já nic neslyším a nejde to ani nijak vypnout. Je to děs. Zkoušel jsem i novou aktualizaci Blue & Me, ale pořád to dělá. Pomůže někdo? Díky
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue & Me - USB

Příspěvek od g-lobby »

začalo to dělat asi od iOS 9 nabo 10, co stím netuším, Blue & Me se zasekne, a jediné co pomůže je ztlumit repráky, ale nedojde k vypnutí ani po vypnutí klíčku, až po několika minutách-desítkách minut to vypne, nebo vytáhnout pojistku, protože pak samozřejmě nejde ani rádio.
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
zambrotta
kolemjdoucí
Příspěvky: 11
Registrován: pon zář 12, 2016 9:07

Re: Blue & Me - USB

Příspěvek od zambrotta »

No je to tak, pamatuju si, že mi to ještě na starý iOS chodilo v pohodě. Takže na to není lék, jo? To je na pytel.
khabar67
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: pát pro 27, 2019 13:33

Re: Blue & Me - USB

Příspěvek od khabar67 »

Úplně stejný problém, ale na ios 12, "modré já" chytilo můj blbej den, takže po ráně do toho jsem to radši vyměnil za jiné 2din autorádio
khabar67
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: pát pro 27, 2019 13:33

Re: Blue & Me - USB

Příspěvek od khabar67 »

Úplně stejný problém, ale na ios 12, "modré já" chytilo můj blbej den, takže po ráně do toho jsem to radši vyměnil za jiné 2din autorádio
Odpovědět