Brzdy - brzdové kotouče

Vše okolo řízení, náprav, kol, brzd, tlumičů, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Brzdy - brzdové kotouče

Příspěvek od Davids »

Chtel bych se zeptat jestli nekdo nevi odkaz na nejake stranky, kde bych koupil brzdove kotouce na GP, nic jsem nemohl najit, mam najeto necelych 33 000 Km, a uz mam cca 2 mm drazku na kotouci predchozi majitel tomu asi poradne daval :(
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Tak to má najeto asi jednou tolik ono auta venku a kor v dieselu mají velký proběh.Viděl jsem GP dota?ené z holanska bylo pul roku staré a najeto 35tis.km kdyby to netahal kámo? tak jsem tomu ani nevěřil.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Jirka píše:Tak to má najeto asi jednou tolik ono auta venku a kor v dieselu mají velký proběh.Viděl jsem GP dota?ené z holanska bylo pul roku staré a najeto 35tis.km kdyby to netahal kámo? tak jsem tomu ani nevěřil.
Nemyslim, ze by melo najeto vic, je to sice z Francie ale oficialne to prijelo s cca 9 000 km, ale ten borec co to mel s tim jezdil jako prase najezdil behem pul roku co to mel 23 000 km a vubec to nesetril. Ale mozne je vsechno, a to jestli to nema najetych treba 100 000 Km se uz nikdy nedozvim. :twisted:
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Davids píše:
Jirka píše:Tak to má najeto asi jednou tolik ono auta venku a kor v dieselu mají velký proběh.Viděl jsem GP dota?ené z holanska bylo pul roku staré a najeto 35tis.km kdyby to netahal kámo? tak jsem tomu ani nevěřil.
Nemyslim, ze by melo najeto vic, je to sice z Francie ale oficialne to prijelo s cca 9 000 km, ale ten borec co to mel s tim jezdil jako prase najezdil behem pul roku co to mel 23 000 km a vubec to nesetril. Ale mozne je vsechno, a to jestli to nema najetych treba 100 000 Km se uz nikdy nedozvim. :twisted:
Nech si ve Fiatu načíst ŘJ, tam ti hned řeknou, kolik to má opravdu nalítáno. Co se týče kotoučů, tak se mrkni na Autokelly, ?tangla nebo prostě origo ve Fiatu :wink: Jsou toho mraky....
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Jarou? píše:
Davids píše:
Jirka píše:Tak to má najeto asi jednou tolik ono auta venku a kor v dieselu mají velký proběh.Viděl jsem GP dota?ené z holanska bylo pul roku staré a najeto 35tis.km kdyby to netahal kámo? tak jsem tomu ani nevěřil.
Nemyslim, ze by melo najeto vic, je to sice z Francie ale oficialne to prijelo s cca 9 000 km, ale ten borec co to mel s tim jezdil jako prase najezdil behem pul roku co to mel 23 000 km a vubec to nesetril. Ale mozne je vsechno, a to jestli to nema najetych treba 100 000 Km se uz nikdy nedozvim. :twisted:
Nech si ve Fiatu načíst ŘJ, tam ti hned řeknou, kolik to má opravdu nalítáno. Co se týče kotoučů, tak se mrkni na Autokelly, ?tangla nebo prostě origo ve Fiatu :wink: Jsou toho mraky....
Myslis, ze to poznaji pokud to nekdo nejak softwerove stahnul??? jako na palubce mam 33 000 km necelych, ale asi to tezko nekdo stacel vrtackou jako se to delalo na starych autech :D jo a v autokelly nemaji na moji motorizaci do fiatu to mam daleko zkusim stangla, jinak jake maji rozmer ty kotouce, diky. 8)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Nemám ani tu?ení jaký rozměr mají kotouče na tvou motorizaci :D A do Ostravy to z Kopru není tak stra?ně daleko.... :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
gpuntun
kolemjdoucí
Příspěvky: 30
Registrován: sob bře 01, 2008 19:22
Bydliště: TRNAVA

Příspěvek od gpuntun »

len ta citacka vo fiate ti povie pravdu :wink:
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Jarou? píše:Nemám ani tu?ení jaký rozměr mají kotouče na tvou motorizaci :D A do Ostravy to z Kopru není tak stra?ně daleko.... :lol:
Je to daleko, uz zrusili Frydek jsem nasrany jak cip :evil:
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

podle technické specifikace má kotouč průměr 284mm stejně jako 1,9 multijet
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

libor píše:podle technické specifikace má kotouč průměr 284mm stejně jako 1,9 multijet
dekuji, asi se to pokusim koupit z polska :D snad to nebudou kotouce z hliniku :)
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

gpuntun píše:len ta citacka vo fiate ti povie pravdu :wink:
Takze kdyz zajedu do fiatu oni to "napichnou" a zjisti, ze ty kilometry sedi, mam teda na 100% jistotu, ze to nema najeto vic,???jestli teda myslis tohle.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Davids píše:
gpuntun píše:len ta citacka vo fiate ti povie pravdu :wink:
Takze kdyz zajedu do fiatu oni to "napichnou" a zjisti, ze ty kilometry sedi, mam teda na 100% jistotu, ze to nema najeto vic,???
Jo nebo 100% jistotu, ?e do toho někdo hrabal......
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Jarou? píše:
Davids píše:
gpuntun píše:len ta citacka vo fiate ti povie pravdu :wink:
Takze kdyz zajedu do fiatu oni to "napichnou" a zjisti, ze ty kilometry sedi, mam teda na 100% jistotu, ze to nema najeto vic,???
Jo nebo 100% jistotu, ?e do toho někdo hrabal......
tak hrabat do toho nekdo hrabal, to uz vim, ale neresim to, jede to zatim dobre, takze spokojenost, ale priste asi nove grande radsi, :D a nejspis 1,4T-jet 120 kobylek :D
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

Davids píše:
libor píše:podle technické specifikace má kotouč průměr 284mm stejně jako 1,9 multijet
dekuji, asi se to pokusim koupit z polska :D snad to nebudou kotouce z hliniku :)
Mám telefon do polského tě?ína na ND fiat večer ti ho tu hodím
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

libor píše:
Davids píše:
libor píše:podle technické specifikace má kotouč průměr 284mm stejně jako 1,9 multijet
dekuji, asi se to pokusim koupit z polska :D snad to nebudou kotouce z hliniku :)
Mám telefon do polského tě?ína na ND fiat večer ti ho tu hodím
TO jako fakt??? to by byla parada mam to kousek, :!: nemaji internetove stranky?
Odpovědět