Rozměry kol ve velkém TP

Vše okolo řízení, náprav, kol, brzd, tlumičů, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

MV píše:Diky za upozorneni, jsou to 4x100 (ET neni 38 ale myslim, ze 43) a jinak vypadaji vzhledove jako origo poklice :-) Myslim, ze uz se na nova auta nedavaji, ale jsou urcite z GPcka.
Tak tyhle se mi vůbec nelíbí, právě proto?e vypadají jako origo poklice :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Příspěvek od MV »

Aha no jak se rika - sto lidi, sto chuti :wink:

Mne se libi vicepaprskova kola, ovsem nevim jak se vyporadat s puvodni otazkou - jak dostat origo fiatacka kola (at uz 15", 16" nebo 17") do TP, kde takove rozmery nejsou? :-(
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Proč by jsi kola strkal do TP, stačí na auto. :wink:
Mo?ná, ?e to mají někteří v TP, ale nikdo v malém techničáku. Tak?e kontrola na cestě nemo?ná a na technické ti nikdo nemů?e říct ani "Ň", kdy? přijede? v červenci na zimních kolech. Jediný problém při havárce s poji??ovnou. :cry:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Příspěvek od MV »

No to prave resim s ohledem na havarijni pojisteni. Kdyz uz budu mit kola na aute, tak at jsou rozmery zapsane i v technicaku :wink:
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

MV píše:No to prave resim s ohledem na havarijni pojisteni. Kdyz uz budu mit kola na aute, tak at jsou rozmery zapsane i v technicaku :wink:
Skus se zeptat ve Fiatu.
Obrázek
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Příspěvek od MV »

Tak zatim me dealer, kde jsem auto kupoval, odkazal na prazske zastoupeni znacky.
Poslal jsem zpravu tam a cekam na odpoved, ale nevidim to moc nadejne :( Zatim mi napsali, ze schvalili 77 ruznych verzi GP a mam poslat kopii TP, zaslal jsem zatim jen VIN (to ale doufam nemysleli 77 verzi ve vybave Active :lol: ).
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Posli jim tu kopii velkeho TP at maji v cem cist. Oni nevi podle VIN kodu co tam mas zapsane a co ne.
Obrázek
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Příspěvek od MV »

Jasne, tu budu doma muset vyhrabat (nastesti jsem si TP kdysi okopiroval, nez jsem ho odeslal leasingovce 8) )
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

Tak já jsem si koupil k je?í?ku nový kola. Stály mě pár korun. Pro rejpaly 4700. Jinak mám k nim typový list od alcaru. Tak?e do techničáku by měli jít zapsat. A? to proběhne tak se ozvu. Musim si za?ádat o velkej techničák, zajet na technickou a pak na dopravní úřad.
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

carlos_ray píše:Tak já jsem si koupil k je?í?ku nový kola......
Tak se pochlub jake. 8)
Obrázek
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Příspěvek od MV »

Tak ja jsem na fiat minuly patek poslal scan velkeho TP a vratila se mi hned tentyz den kladna odpoved:
Dobrý den,

prověřil jsem nejnověj?í homologační podklady. Pro tuto verzi byly dodatečně schváleny pneu a ráfky o rozměru:

195/55 R16 87H 6 J x 16 ? 45

Mohu Vám v tomto smyslu napsat potvrzení, potřeboval bych je?tě Va?i korespondenční adresu, kam ho zaslat.

Děkuji
V pondeli pry opravdu k nam domu prisel dopis od Fiatu :shock: Takze parada, na pristup Fiatu si nemohu stezovat.

Problem ted bude sehnat spravne disky. Asi jen jeden neoriginalni lity disk, co jsem nasel, ma sirku rafku 6" a zaroven ET45. Je nejaky prusvih, kdyz jeden z parametru porusim a vyberu treba sirku 6,5" a ET45 nebo sirku 6" ale ET38? :(
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

No prusvich by to byl protoze bys byl na tom stejne jako ted. Nejjednoduzsi je si koupit nove hliniky s typovym listem a nechat si je zapsat. Fiat ti sice umozni zapsani jinych rozmeru rafku ale jen tech ktere on sam na ty auta daval. Jine ti neda. Kdyz si koupis hliniky treba 7x16 et38 s typovym listem tak to mas jednosuzsi.
Obrázek
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

MV píše:
Problem ted bude sehnat spravne disky. Asi jen jeden neoriginalni lity disk, co jsem nasel, ma sirku rafku 6" a zaroven ET45. Je nejaky prusvih, kdyz jeden z parametru porusim a vyberu treba sirku 6,5" a ET45 nebo sirku 6" ale ET38? :(
nemusí? ma? z ničoho obavy,kludne tam zalo? 6,5J a ET 38,ja som si tie? takéto kupoval...rozdiel toho pol palca ani nieje vidie? ale ni??ie ET ne? 38 by som tam u? nedával,aby ti netrčaly von z blatníkov...rozmery disku sú vyrazené na zadnej strane disku,tak policajtov sa nemusí? obáva?,?e ?a budú za to drbka?...koleso ti dole dáva? kvoli kontrole nikto nebude :wink:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Příspěvek od MV »

No, jak jsem psal nahore, chtel bych to mit ok spis s ohledem na havarku. Pocital jsem s tim, ze kdyz dostanu typovy list, tak ho zanesu na urad i s tim papirem od Fiatu, at to napisou vse najednou a mam to z krku :-)
Problem bude spis vybrat takova neorigo kola, ktera se mi libi a dostanu k nim i typovy list. Zatim takove nemam vyhlidnute, krome Dezent V, ktere uz jsem jednou mel, tak si je prece nebudu kupovat znova, aby mi je opet ukradli :lol:
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

mosto píše:
MV píše:
Problem ted bude sehnat spravne disky. Asi jen jeden neoriginalni lity disk, co jsem nasel, ma sirku rafku 6" a zaroven ET45. Je nejaky prusvih, kdyz jeden z parametru porusim a vyberu treba sirku 6,5" a ET45 nebo sirku 6" ale ET38? :(
nemusí? ma? z ničoho obavy,kludne tam zalo? 6,5J a ET 38,ja som si tie? takéto kupoval...rozdiel toho pol palca ani nieje vidie? ale ni??ie ET ne? 38 by som tam u? nedával,aby ti netrčaly von z blatníkov...rozmery disku sú vyrazené na zadnej strane disku,tak policajtov sa nemusí? obáva?,?e ?a budú za to drbka?...koleso ti dole dáva? kvoli kontrole nikto nebude :wink:
Kdy? jsem byl na STK kvůli zápisu kol do velkého TP, tak přiběhl technik se zubařským zrcátkem a koukal na údaje vyra?ené zevnitř kola (rozměry a typ) :wink:

Vzhledový rozdíl mezi ET 45 a 38 je dost výrazný, stačí kdy? postavím auto (kola s ET 38) vedle někoho, kdo má origo FIAT hlíny... I policajt to pozná :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět