Cena: plecháče x liťáky?

Vše okolo řízení, náprav, kol, brzd, tlumičů, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

buck1
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: sob srp 14, 2010 12:40

Příspěvek od buck1 »

Kovboj píše:jak nemuzu dat co chci? To je snad moje navíc se z toho stane na českých mimořádně kvalitních silnicích stra?ný kostitřas...
kostitras? jak to myslis?
buck1
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: sob srp 14, 2010 12:40

Příspěvek od buck1 »

buck1 píše: Policie ani Dopravní inspektorát sami nezji??ují co je nebo není na konkrétním autě povoleno - to by neměli ?anci zvládnout v tom mno?ství typů aut co se dělá.
jasne to mi je jasny, ze by se z toho po... ale tak kdyz budu chtit 17 budu to muset resit, tak abych vedel... takze jak rikate nejdriv pro stimpl do fiatu a pak na dopravku prepsat v tp ne?
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

buck1 píše:
buck1 píše: Policie ani Dopravní inspektorát sami nezji??ují co je nebo není na konkrétním autě povoleno - to by neměli ?anci zvládnout v tom mno?ství typů aut co se dělá.
jasne to mi je jasny, ze by se z toho po... ale tak kdyz budu chtit 17 budu to muset resit, tak abych vedel... takze jak rikate nejdriv pro stimpl do fiatu a pak na dopravku prespat v tp ne?
presne tak.. najprv do fiatu, potom na dopravak.. presne tak som to napisal a myslel :wink: aspon na Slovensku je to tak.
Kovboj
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pát črc 09, 2010 10:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kovboj »

buck1 píše:kostitras? jak to myslis?
Čím vět?í disk, tím ni??í samotná pneumatika - tak?e utlumí men?í mno?ství rázů ze silnice a víc se toho přenese do auta. Nízkoprofilovky jsou podle mě fajn na okruh, ale na bě?né silnice nebo nedejbo?e brněnskou dálnici ne. Na to je Punto moc malé, lehké a s moc pevnou karoserií.
FIAT Grande Punto 1,2 Dynamic - Hilly Billy. Za rok najeto přes 20000 bez jediné závady :-)
jardakaw
Návštěvník
Příspěvky: 90
Registrován: sob úno 23, 2008 13:08
Bydliště: Přerov

Příspěvek od jardakaw »

A jakou má? vůbec motorizaci?
1,3 MultiJet 90k Racing 3dv Modrá New Orleans
2/2009
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

buck1 píše:jak nemuzu dat co chci? To je snad moje vlastnu uprava, ktera nikoho neohrozuje a kdyz na gp se delaj i 18tky, proc bych si nemohl dat 17?
no je to tvoja vec to mas pravdu ale nezijes v amerike a tu ked ta zbada policajt s nalestenymi velkymi kolesami ide za tebou ako magnet! a jeho vooobec vooobec netrapi co chces ty ale trapi ho to co tam nemas :-)

ja mam 17stky origos a je to s nimi celkom OK na zimu mam 15stky a velky rozdiel to neni....
Naposledy upravil(a) 1nekros1 dne pon srp 16, 2010 16:46, celkem upraveno 1 x.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

jardakaw píše:A jakou má? vůbec motorizaci?
1.3JTD 66kW

http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=1113

:wink:
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

buck1 píše:
buck1 píše: Policie ani Dopravní inspektorát sami nezji??ují co je nebo není na konkrétním autě povoleno - to by neměli ?anci zvládnout v tom mno?ství typů aut co se dělá.
jasne to mi je jasny, ze by se z toho po... ale tak kdyz budu chtit 17 budu to muset resit, tak abych vedel... takze jak rikate nejdriv pro stimpl do fiatu a pak na dopravku prepsat v tp ne?
1. na nezapsaných kolech v TP neprojde? STK (budi?, pojede? na ní na zimních..)

2. v případě havárky mů?e poji??ovna v případě pojistného plnění zkoumat, za bylo vozidlo v odpovídajícím technickém stavu - neschválená kola (nesoulad s údaji ve velkém TP) - ?ádné pojistné plnění.

V ČR: koupí? hlíny (?ádný ?mejd nejlevněj?í kategorie) s tzv: Typovým listem (razítko výrobce nebo dovozce kol a razítko servisu, který prováděl montá?), obuje? odpovídající gumy (rozměr, rychlostní profil, nosnost) - jede? na STK - technik zkontroluje kola, dá papír a pak s typovým listem a papírem z STK jede? na dopravku (městký úřad - odbor dopravy příslu?ného města) Tam ti za 50 kč napí?ou do velkého TP ty kola (typ, rozměr, obutí) na jkteré má? typový list.

Typový list se ?templama jde nejednodu?eji sehnat přes pneuservis, kde koupí? kola, gumy a oni to zajistí včetně dokladů. Pak u? jenom oběhne? STK a dopravku.

PS: někde na tomto foru jsou této prolematiky popsané celé slohy, tak doufám, ?e dal?í tazatel u? bude jen ti?e číst a hledat :!:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
buck1
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: sob srp 14, 2010 12:40

Příspěvek od buck1 »

1nekros1 píše: ja mam 17stky origos a je to s nimi celkom OK na zimu mam 15stky a velky rozdiel to neni....
parada to jsem chtel slyset, pujdu asi do tech 17tek a holt si dojdu pro stimpl a obeham si to no, na zimu tez prezuju na 15
Igor píše:
jardakaw píše:A jakou má? vůbec motorizaci?
1.3JTD 66kW

http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=1113

:wink:
predbehl si me :D
jardakaw
Návštěvník
Příspěvky: 90
Registrován: sob úno 23, 2008 13:08
Bydliště: Přerov

Příspěvek od jardakaw »

Do galerie sem je?tě nedo?el.Tak sorry.
1,3 MultiJet 90k Racing 3dv Modrá New Orleans
2/2009
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

jardakaw píše:Do galerie sem je?tě nedo?el.Tak sorry.
tak sup-sup... 8)

rozoberam v mojom profile jednu vaznu vec, co mi neda spat :(
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

buck1 píše:
1nekros1 píše: ja mam 17stky origos a je to s nimi celkom OK na zimu mam 15stky a velky rozdiel to neni....
parada to jsem chtel slyset, pujdu asi do tech 17tek a holt si dojdu pro stimpl a obeham si to no, na zimu tez prezuju na 15
Igor píše:
jardakaw píše:A jakou má? vůbec motorizaci?
1.3JTD 66kW

http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=1113

:wink:
predbehl si me :D
ehm... 1.2 65k??? :lol:
buck1
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: sob srp 14, 2010 12:40

Příspěvek od buck1 »

Jarou? píše:...
hele tak aby jsme to tady uzavreli, nebot se mi zda ze kazdej rika neco jinyho. Takze co budu potrebovat? Potrebuju dle tebe teda typovej list od tech litaku + papir z stk a s tim dobehnout na dopravku na prespani za 50Kc? Tot vse? Takze kdyz budu kupovat litaky z bazaru asi by to chtelo i s tim listem ze?
Igor píše:
ehm... 1.2 65k??? :lol:
hus jaka 1.2???!!! :twisted:
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

buck1 píše:
Jarou? píše:...
hele tak aby jsme to tady uzavreli, nebot se mi zda ze kazdej rika neco jinyho. Takze co budu potrebovat? Potrebuju dle tebe teda typovej list od tech litaku + papir z stk a s tim dobehnout na dopravku na prespani za 50Kc? Tot vse? Takze kdyz budu kupovat litaky z bazaru asi by to chtelo i s tim listem ze?
Igor píše:
ehm... 1.2 65k??? :lol:
hus jaka 1.2???!!! :twisted:
1.2 - to bolo na mna 8) Presne ako si napisal... a uzi si tu prilnavost :lol:
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

buck1 píše:
hele tak aby jsme to tady uzavreli, nebot se mi zda ze kazdej rika neco jinyho. Takze co budu potrebovat? Potrebuju dle tebe teda typovej list od tech litaku + papir z stk a s tim dobehnout na dopravku na prespani za 50Kc? Tot vse? Takze kdyz budu kupovat litaky z bazaru asi by to chtelo i s tim listem ze?
jo, jen?e typový list je ke komkrétním kolům, gumám a hlavně značce, typu a motorizace auta. :wink:

..jestli jsi schopný sehnat bazarové hlíny i s papíry na Grande Punto, tak klobouk dolů :D

PS: ka?dý něco jinýho? tak Slováci to maj o?etřeno jinak, tyto informace jsou ti celkem k hov.nu :wink:

PPS: podíval u? jsi se, co má? napsáno ve velkém TP? (kola)
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět