Převodovka Dualogic

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

dall
Štamgast
Příspěvky: 421
Registrován: pon čer 18, 2007 13:38
Bydliště: Staré Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall »

brasci: nemá
Honzus: no, to je právě asi můj problém, ?e jsem rozmazlený klasickýma automatama s hydrodynamickým měničem a tyhle roboty mě přijdou nevyhovující, v testu co zveřejnil Du?an, jestli se nepletu, to hodnotí také velmi negativně. Ka?dopádně bych to rád zkusil, pokud nebude Brasci proti, udělal bych si někdy výlet k Blavě :)
brasci
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 26, 2007 18:16

Příspěvek od brasci »

Nemá?? No to zas bude... :roll: Je to prkotina, ale pote?í...

Nebude problém, určite sa dohodneme...
dall
Štamgast
Příspěvky: 421
Registrován: pon čer 18, 2007 13:38
Bydliště: Staré Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall »

OK, počítám s tím, díky
brasci
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 26, 2007 18:16

Příspěvek od brasci »

Tak ja u? ho mám :shock: Odchovaný koncernom VW som z toho zatiaž trochu vyhúkaný... Predtým som u? na GP i?iel, ale na vlastnom je to iné.. Ten posilovač som musel po 100 metroch vypnú?, brdy jedovaté, motor tichý, auto tiché...

Prevodovka sa zatiaž správa tak, ako som od očakával, ale e?te je priskoro na nejaké závery... Farba je nádherná, lep?ia ako som očakával. PP sa ovláda stra?ne, ale stráááá?ne komplikovane, rad?ej som sa s ním zatiaž ani vežmi nezaoberal...

Inak to vyzerá ako celok zatiaž dobre...
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

hehe, přidej pak dal?í dojmy a nějaké foto
GP 3d 1,2 Dynamic
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Ano, přesně tak, jak pí? Iron :!:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

brasci píše:Tak ja u? ho mám :shock: Odchovaný koncernom VW som z toho zatiaž trochu vyhúkaný... Predtým som u? na GP i?iel, ale na vlastnom je to iné.. Ten posilovač som musel po 100 metroch vypnú?, brdy jedovaté, motor tichý, auto tiché...
Ty brzdy, já jsem při předváděcí jízdě málem vylétl předním oknem ...
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Du?an píše:
brasci píše:Tak ja u? ho mám :shock: Odchovaný koncernom VW som z toho zatiaž trochu vyhúkaný... Predtým som u? na GP i?iel, ale na vlastnom je to iné.. Ten posilovač som musel po 100 metroch vypnú?, brdy jedovaté, motor tichý, auto tiché...
Ty brzdy, já jsem při předváděcí jízdě málem vylétl předním oknem ...
Ja uz tie brzdy vobec jedovate nemam, znamena to ze je cas vymenit dosticky?? Aj ked si myslim ze je este na to cas. Neboj brzdy sa po par tisic km obrusia
A motor bude hlucnejsi, predtym som ho do 3000ot nepocul, teraz huci dost viac
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Motor u? té? trochu sly?ím, ale jen ve vy??ích otáčkách. Brzdy jsou jedovatý pořád. V práci jezdím celý den s fóbií, sice nedrnčí palubovka, ale taky se jí nechce moc brzdit, po té přesednu do svého a občas se mi stane, ?e se?lápnu brzdu trochu více....A najednou cítím takový zvlá?tní pocit napětí na prsou :lol: Neví te co to mů?e být? :wink:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Robo1.2 píše:Ja uz tie brzdy vobec jedovate nemam, ...
Jestli to nebude tím, ?e sis u? zvykl, jak silně musí? ?lapat na pedál
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Du?an píše:
Robo1.2 píše:Ja uz tie brzdy vobec jedovate nemam, ...
Jestli to nebude tím, ?e sis u? zvykl, jak silně musí? ?lapat na pedál
Dusan
myslim ze nie, ze sa proste opotrebovali asi platnicky
za nova to brzdilo jak stihacka na lietadlovej lodi, teraz je to stale dobre ale neni jak nove [co je pre mna pochopitelne], sak po tolko tisic km....
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

já u? atakuji 60000 kiláků a brzdy brzdují jako nové, ale je fakt, ?e moc nebrzdím kdy? mám takové ?ihadlo ...
GP 3d 1,2 Dynamic
brasci
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 26, 2007 18:16

Příspěvek od brasci »

No zatial to jazdí dobre... Ale po 130km vežmi ?a?ko hodnoti?... Čo sa týka prevodovky, čakal som, ?e bude radi? viac trhano, ale na môj vkus radí trochu zbytočne, pri 60tke tam u? dáva 5 a to som e?te nemal zapnutý eco re?im... Ale keď prídam prud?ie tak samozrejme nie, nechá to vytoči?, ale e?te som to nevytáčal, viac ako 4t som tomu e?te nedal...

Aj na brzdy som si u? po pár km trochu zvykol, ale kým si zvyknem na auto ako celok tak to e?te potrvá...

Ale bol so prekvapený, ?e tam mám u? nové znaky Fiatu, som myslel, ?e to dávajú zatiaž iba na Bravo a 500vku...
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

ty nové znaky ti závidí, červené by mé ?edé barvě slu?eli ...

PS: pokud jedu po městě 50-60 km/h plynule a nepotřebuji zrychlovat, taky jedu na 5. stupeň ... (vychází to zhruba na 1800-2000 otáček)
GP 3d 1,2 Dynamic
brasci
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 26, 2007 18:16

Příspěvek od brasci »

Hej, pri plynulej jazde si to tam zaradí... Pri prudkom zo?liapnutí plynu to podradí... Aspoň v niektorých situáciach čo som zatiaž vypozoroval...

Ale tá hanba keď som zostal stá? pred kri?ovatkou :oops: Samozrejme mauál som nečítal predtým, stál som na ?elezničnom priecestí, i?iel vlak a nejak mi to tam po dlh?ej dobe zaradilo neutrál a ja som pohol tou pákou bez brdy a neviem čo a nevedel som čo robi?.. Autá predo mnou u? boli dávno preč a ja som skúmal kam pohnú? s pákou :lol:
Odpovědět