Řídící jednotka

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Jana M.
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 26, 2015 19:59

Řídící jednotka

Příspěvek od Jana M. »

Dobrý den,
mam dotaz mam Fiat Grande Punto. A svítí diagnostika motoru. Když jsem si chěla nechat udělat diagnostiku tak mi bylo řečeno,že se tam nemůžou dostat,že moje auto se nechce spojit s diagnostikou.Dřív to bylo v pořádku.Pak jsem to měla v servisu kde mi dodělávali přední mlhovky a jejich "elektrikář" mi řekl,že to nekomunikuje a nejde mu to tam nahrát.Nevím zda tam něco nezničil a nyní to zkoušel druhý pán s diagnostikou a vůbec se do auta nedostal.
Nevíte kde by mohl být problém?Zda se musí nějak přeinstalovat software v řídící jednotce?
Ale kde mi to udělají,když v Fiat servisu nám nebyli schopný říct co s autem je.
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Řídící jednotka

Příspěvek od tkupilik »

Nerikej, ze te vyhodili z autorizaku s tim ze nevi co s tim.... tam by meli ject podle pavouka kterej konci vymenou ECU / kabelovych svazku pokud te je pri tech mlhovkach rozjebali.
Jinak cely pribeh zni prapodivne, pri tuningu mlhovek neni duvod hrabat do ridici jednotky motoru, svetla ovlada body computer, uplne jina jednotka.
GP 1.4 Tjet
Jana M.
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 26, 2015 19:59

Re: Řídící jednotka

Příspěvek od Jana M. »

Oni tak přední mlhovky nebyli.Ty jsem si chtěla dodělat,bylo mi řečeno,že to není problém,že to jejich servisák už dělal tak to udělají i u mě. Ve čtvrtek jedu do jiného servisu a uvidím co s tím udělají.
Mlhovky mi dělali v jiném servisu ne ve Fiatu tam to oficiálně nedělají.
Ve Fiatu na Mělníku nevěděli co s vadou co našli předtím v diagnostice ,když svítila diagnostika motoru a že nedošlo k zážehu na druhém valci.Tam nebyli schopný říct čím to je a co stím .Tak se vyměnilo vše možné a stejně to po nějaký době zase hlásilo.
Odpovědět