Katalyzátor a vše kolem něj

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
matesGP
kolemjdoucí
Příspěvky: 18
Registrován: sob led 25, 2014 12:41
Bydliště: chrudim

Katalyzátor a vše kolem něj

Příspěvek od matesGP »

Ahoj ahoj,chci se optat skoušel už někdo vyrábět či kupovat trubku místo katu na nějaký motor T-jet?já vlastním Abartha 155ps jde mi o to zda druhá lamba nebude dělat problémy nějaké zkušenosti rád si počtu :)
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Downpipe vyrušení katu.

Příspěvek od tkupilik »

no to si pis, ze bude... druha lambda nedela nic jineho, nez ze kontroluje zda a jak dobre funguje katalyzator. Neni skoda do toho auta takhle jebat, kdyz bez problemu jde zvednout vykon k limitu vstrikovacu bez sahani na katalyzator?
GP 1.4 Tjet
matesGP
kolemjdoucí
Příspěvky: 18
Registrován: sob led 25, 2014 12:41
Bydliště: chrudim

Re: Downpipe vyrušení katu.

Příspěvek od matesGP »

už stím něco dál Negrente v Italii a bylo mě řečeno že už víc stím dělat nejde s řídící jednotkou byl jsem v Performance chip praha tohle jsem potřeboval vědět děkuju.akorád jsem chtěl zkusit starou metodu dát tvrdší pružinu do westgate ikdyž je tlak turba řízen jednotkou tak to u starších italských vozů dáli a pomohloto už takhle tlačím 1.3 baru
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Downpipe vyrušení katu.

Příspěvek od tkupilik »

zvlastni, mam tam vsechno v zakladu, jen chip a turbo tlaci 1.5 baru... ja stojim na limitech vstrikovacu a spojky
GP 1.4 Tjet
matesGP
kolemjdoucí
Příspěvky: 18
Registrován: sob led 25, 2014 12:41
Bydliště: chrudim

Re: Downpipe vyrušení katu.

Příspěvek od matesGP »

takhle mě to bylo řečeno tak ještě skusím přužinu na westgate
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Downpipe vyrušení katu.

Příspěvek od tkupilik »

Jestli mas diagnostiku, jde to pres ni vycist / zjistit. Tech 2.5 baru je max, je to rozsah cidel na motoru.
Obrázek

Na forda mam kalibrator a tam jde zadni lambda sonda zakazat a jednotka pak neprotestuje kdyz tam schazi. Tvuj chiptuner by mohl vedet, zda je neco takoveho mozne i na fiatu.
GP 1.4 Tjet
Odpovědět