Nádrž

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
wwaldo
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 20, 2013 10:22

Nádrž

Příspěvek od wwaldo »

ahoj chcel by som sa opytat ci aj ostatne punta maju taky problem ze ked mi zacne svietit kontrolka ze idem na rezervu tak pri prejazde zakrutou a nakloneni vozidla mi zhasne motor akoby nedostal palivo mam motor multijed 1,3
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: nadrž

Příspěvek od 1nekros1 »

Nadrz maju gp rovnaku a ziadny problem s tym nemam ani ked sa ta rucicka nehne s praznej.
Tam budes mat problem s tym delenim nadrze.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
wwaldo
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 20, 2013 10:22

Re: nadrž

Příspěvek od wwaldo »

dakujem a nieco blizsie k tomu gp ma nadrz nejak delenu na dve komory?

1nekros1 píše:Nadrz maju gp rovnaku a ziadny problem s tym nemam ani ked sa ta rucicka nehne s praznej.
Tam budes mat problem s tym delenim nadrze.
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Nádrž

Příspěvek od tkupilik »

Nevíte někdo jak u benzínu povolit palivovou pumpu? V eleranu je přípravek, ale nepodařilo se mě ho nikde najít, existuje něco univerzálního? Kde to koupit? Poradili mě kus dřeva a kladivo, ale ze dřeva jsem udělal třísky a ani ťuk :( Pumpa je utopená dost hluboko...
GP 1.4 Tjet
Vasho
kolemjdoucí
Příspěvky: 12
Registrován: sob lis 01, 2014 20:04

Re: Nádrž

Příspěvek od Vasho »

Ahoj , mam prozbu kamarak koupil grande punto 1.9 jtd 96 Kw , neukazuje mu hladina nafty jen mu blika porad rezerva(nepise to spotrebu dojezd nic ;-) ) , skouseli jsme budiky tema to neni , plovak v adrzi tim to take neni , nevi te nekdo jestly ma kabelaz palivove soustavy nekde nejakou vlastni ridici jednoutku ktera pocita kolikje nafty v nadrzi spotreba atd ? nebo cim to muze byt diky moc za rady . s pozdravem Vasho :-)
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádrž

Příspěvek od badalandabad »

HM.tak tohle by mě taky zajímalo..rada typu: navštiv servis je mi k ničemu..to nemusím být na fóru grande
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Nádrž

Příspěvek od tkupilik »

Uz jsem te to psal vedle, soucasti pumpy je plovak ktery to meri.. plus dokumentace elearn. Pokud te to nestaci, mel by jsi nad tim servisem uvazovat.
Btw ta prevlecna matice povolila, kdyz jsme byli dva - dve dreva a dve kladiva a mlatit do toho najenou, kazdej na jiny strane.
GP 1.4 Tjet
Odpovědět