Motor 1.4 8V (dotazy, rady, závady,...)

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Morpheus
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pát lis 10, 2017 10:43

Re: Motor 1.4 8V (dotazy, rady, závady,...)

Příspěvek od Morpheus »

Zrejme som konečne zistil, kde je problém. Myslím, že mi tečie benzínový vstrekovač, totiž ak dôjdem večer na benzíne a ráno naštartujem, chytá menej ochotne než keď dôjdem domov na plyn, a to zatrasenie sa dá vysvetliť tak, že pri sytiči tečie ešte viac než normálne. Tipujem že to robí jeden valec, mám doma dva staršie použité vstreky z dôb, keď som laboroval s ich čistením, tak ich skúsim nahodiť.
Ak to bude naozaj ono, tak len vďaka plynu ešte jazdím.
Morpheus
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pát lis 10, 2017 10:43

Re: Motor 1.4 8V (dotazy, rady, závady,...)

Příspěvek od Morpheus »

Závada potvrdená, zistil som to vo štvrtok poobede - pričuchol som si k oleju a smrdel benzínom. Mal som v miestnom autorizáku zjednanú výmenu sviečok, tak som ich požiadal aby to zmenili a vymenili mi len olej. To bolo asi naposledy, čo som tam bol niečo servisovať, tá banda si vôbec nerobí hlavu z objemu náplne podľa špecifikácií, objem 2,6l a podľa toho čo mám na tyčke usudzujem, že sú tam celé 3l, to sa potom niet čo diviť, že predávané fiaty servisované v autorizákoch sú občas v dezolátnom stave, že tečú kvapaliny cez všetky otvory (nedávno som videl jednu 1.2, motor spredu celý od oleja a týpek mi hlesol "toto robia všetky 1.2-ky", tak už sa tomu fakt nečudujem :D ). A ešte mi "technik" hlesol, že načo je mi na 4km do práce auto :D Neriešil plyn ani nič okolo, proste mi na rovinu zahlásil, že načo je mne auto, že to je aj na benzín príliš krátka trasa :D
Aj brzdovky mám v nádržke viac než by malo byť, keď mi praskol valček menili mi ho oni aj s druhým. Kúpil som k tomu komplet brzdovku. Valčeky urobili, a brzdovku len doliali (zase nad max) a to musím podotknúť, že tam bola zmes pôvodnej než mi praskol valček a trocha neznačkovej čo mi doliali v jednom servise aby som mohol s tým domov. Chalanisko čo mi predtým robil brzdy si ťukal na čelo keď som mu to spomenul, normálne chodím k nemu, problém ale je, že je to pneuservis a keď aj servisujú autá tak sú permanentne zavalení robotou. Budem si musieť pohľadať ešte nejaký dobrý servis.
Momentálne laborujem so vstrekmi, mal som doma ešte dva dokúpené a "odborne" vyčistené v špecializovanom servise, čistili mi aj jeden z motora a vyzerá to tak, že práve tie čistené tečú, takže ich môžem zahodiť a dať tam to čo tam bolo s tým, že jeden musím nahradiť nejakým iným použitým. Nový tam asi nezoženiem, FIAT si za repasovaný kus pýta 250€ s tým, že ten čo mi vyberú si nechajú.
Jarous1
Návštěvník
Příspěvky: 151
Registrován: stř srp 08, 2007 10:46

Re: Motor 1.4 8V (dotazy, rady, závady,...)

Příspěvek od Jarous1 »

Pokud jezdíš krátké tratě, tak to že je na měrce cítit benzin je naprosto normální.
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.4 8V (dotazy, rady, závady,...)

Příspěvek od jeník1 »

Mně dávájí v servisu pokaždé 3L oleje a žádný problém jsem s tím nikdy neměl. Navíc když jsi u těch hodnot MAX a MIN tak dokonce u chladící kapaliny při horkém motoru může hladina vystoupit nad značku MAX. Dokonce to je napsaný v manuálu, že to není žádný problém. Podobné to bude i u brzdové kapaliny, i když ta se moc nezahřívá. Nic mi z motoru neteče a mám najeto 189 tisíc km.
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Morpheus
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pát lis 10, 2017 10:43

Re: Motor 1.4 8V (dotazy, rady, závady,...)

Příspěvek od Morpheus »

Jarous1 píše: ned srp 26, 2018 13:06 Pokud jezdíš krátké tratě, tak to že je na měrce cítit benzin je naprosto normální.
Problém je ale v tom, že mne to za studena na sytič na 1 valci prepúšťa viac paliva než má a to potom nerobí dobrotu - vo valci sa všetko nespáli, vytlačí sa to do výfuku, kde to v lepšom prípade len pretečie a v horšom rovno strieľa a keď to sviečka náhodou zapáli tak mi skáču otáčky. Keď prepnem na plyn, tak nič netečie, pretože v palivovej trubke nie je tlak, ale keď dôjdem na benál a náhodou ostane otvorený nasávací ventil na valci kde to kvapká, tak mi to naleje benzín rovno do valca, odkiaľ to tečie až do náplne oleja. Než som sa pred vyše dvomi týždňami rozhodol meniť olej mal som problém so studenými štartami, kedy mi ešte po naštartovaní pár sekúnd svietila kontrolka mazania a motor asi 5 sekúnd znel ako štart škodováckeho TSI alebo HTP - šiel nasucho. Ten olej tam bol rok a väčšinou sa jazdilo na plyn, ak by som chodil na benzín je to dávno na vrakáči. Tento olej tam bol dva týždne - to je dosť krátka doba na to, aby začal voňať benzínom. A nečuchal som to z meráka, ale priamo z otvoru, kam sa nalieva olej.

Priveľa oleja v náplni nerobí dobrotu v tom zmysle, že vytvára vysoký tlak a ten potom vytláča tesnenia. Raz mi to spravili v inom servise ešte na felicii, odnieslo si to horné tesnenie a aj vaňa začala dokola prepúšťať, síce len trochu ale stačilo to na to, aby to už prepúšťalo nastálo. Tie rozsahy hodnôt tam nie sú na parádu.
Chladiaca zmes ma štve zo všetkého najmenej, s tou som dosiaľ nemal žiadne starosti :D

Vstrekovač som nakoniec objednal nový, originál Magnetti marelli za 65€, s použitými nemám dobrú skúsenosť v tom smere, že boli zapečené, bez vyčistenia sú nepoužiteľné a po vyčistení je to aj tak lotéria, buď bude dobrý a funkčný alebo bude tiecť.
To, ktoré vstreky tečú, som si odvodil z diagnostiky zo senzorov klepania, zatiaľ som tam dal dva použité vyčistené, jeden z nich tečie tiež a druhý zdá sa nie, tak uvidím ako sa ujme ten nový.
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.4 8V (dotazy, rady, závady,...)

Příspěvek od jeník1 »

Aha tak už jsem to pochopil. Takže to není normální auto na benzín, ale také na LPG. Tak to stačí. Navíc nechápu, když jezdíš pouze 4 km tam a 4 km zpět proč kupuješ GP s LPG. To jako aby jsi ušetřil za palivo?
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Morpheus
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pát lis 10, 2017 10:43

Re: Motor 1.4 8V (dotazy, rady, závady,...)

Příspěvek od Morpheus »

Je to vysvetlené niekde na predchádzajúcej strane. Mal som ho vybavené po známosti od jedného pána, čo ho mal na firmu. Vtedy som plyn neriešil, za sumu za akú som ho kúpil, by som dnes auto v takej výbave nekúpil. Takže som sa ulakomil na vlastnú hlúposť, ale čo už. Zase som múdrejší :D Ak sa na mojej doterajšej situácii nič nezmení, pôjde preč a namiesto neho kúpim už len čistý benzín. Fiat to už asi, žiaľ, nebude, prístup miestneho autorizáku je údesný a chodiť kvôli každej prkotine do Nitry by bolo pre mňa dosť nerentabilné, časovo aj finančne. Je to škoda, lebo inak sú to celkom pekné a šikovné autá, teda hlavne tieto novšie. Sedel som minulý týždeň v GP a bolo mi tam dosť nepohodlne, jediné mínus mimo technických ťažkostí je kostitras, ktorý mi to na našich tankodrómoch necháva riadne pocítiť.

Hlavne už nikdy nechcem auto po firme a po tom ,čo som už mal možnosť vidieť, ani auto po žene. To po žene bude v stave, že keby malo ruky tak tú ženu zaškrtí. Viem, že to nie je jej vina, ale aj tak...
Morpheus
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pát lis 10, 2017 10:43

Re: Motor 1.4 8V (dotazy, rady, závady,...)

Příspěvek od Morpheus »

Problém bude nakoniec zrejme vyriešený - zlobu pravdepodobne robí palivové čerpadlo. K dopracovaniu sa do zdarného konca mi pomohlo toto vlákno, ktoré som našiel na nete: https://www.club-fiat.com/viewtopic.php ... 2&start=30. Bude to úplne to isté. Pri dlhšom státí sa mi stráca tlak v palivovej trubke, v lete to tak nevadí, ale teraz ako sa nám zimí tak mi to na prvý štart úplne chcípa. Zároveň čerpadlo dáva pravdepodobne menší tlak a tak mám aj misfire na 1 valci na voľnobehu (nie je preň dosť paliva aby bežal rovnomerne). To trasenie je spôsobené tým, že motor robí maximum pre to aby nechcípol, aj keď to znamená problém s chudobnou zmesou a jej náhlym chvíľkovým obohatením, čoho dôsledkom mi steká benzín do zvodov. Teplý motor nepotrebuje taký tlak, takže frčí bez problémov a hlavne keď auto stojí cca hodinku/dve tak palivo ešte nestihne odtiecť. Pri prevádzke na plyn sa problém výrazne zhoršuje, pretože čerpadlo beží len prvých pár minút, po prepnutí na plyn sa vypne a začne to hneď stekať nazad. Byť domáci kutil a mať miesto, tak si to vyberiem a skúsim ten kúsok gumy spíchnuť svojpomocne, ale takto asi uprednostním výmenu celého čerpadla (jupí!), len musím nájsť niekoho dostatočne ochotného a schopného, aby to urobil.

Diagnostiku tlaku paliva mi ani nemal kto urobiť. Chalan, ku ktorému chodím, nemá adaptér na moju palivovú trubku a v autorizáku nemajú ani merák (chceli to zisťovať diagnostikou, veľa šťastia).
Lubos_TT
kolemjdoucí
Příspěvky: 12
Registrován: úte črc 10, 2018 20:54

Re: Motor 1.4 8V (dotazy, rady, závady,...)

Příspěvek od Lubos_TT »

Pozdravujem,
neviem či máš to čerpadlo už vymenené ale tu je odkaz na výmenu čerpadla:
https://www.youtube.com/watch?v=yc-gnrq_EN4
Morpheus
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pát lis 10, 2017 10:43

Re: Motor 1.4 8V (dotazy, rady, závady,...)

Příspěvek od Morpheus »

čerpadlo je vymenené, ale to je aj tak jedno. Auto už je preč :D
metamor
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: čtv dub 20, 2017 16:56

Re: Motor 1.4 8V (dotazy, rady, závady,...)

Příspěvek od metamor »

novy taaatos ?
Morpheus
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pát lis 10, 2017 10:43

Re: Motor 1.4 8V (dotazy, rady, závady,...)

Příspěvek od Morpheus »

Hyundai i30 2010 1.4 80kW, dúfam, že bude slúžiť bez zbytočných porúch, že sa to bude po troche sypať dobre viem.
Uživatelský avatar
RadovanRakovicky
kolemjdoucí
Příspěvky: 12
Registrován: stř říj 31, 2018 15:44

Re: Motor 1.4 8V (dotazy, rady, závady,...)

Příspěvek od RadovanRakovicky »

Chlapi? Dakde som tu uz zahliadol temu ohladom vypustakov oleja, ale neviem uz najst...kupil som 1.4 8V a nechce sa mi dvihat auto a liezt pod neho len aby som zistil rozmer imbusu na ten vypustaci srob...Mari sa mi imbus 14mm...?

Diki moc
Grande Punto 1.4 8V r.v.2013 Lounge
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.4 8V (dotazy, rady, závady,...)

Příspěvek od 1nekros1 »

ja to mam na kluc neaky neviem presne nedrzim tuto info v hlave a nie na imbus ci na brave alebo na punte ....
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
RadovanRakovicky
kolemjdoucí
Příspěvky: 12
Registrován: stř říj 31, 2018 15:44

Re: Motor 1.4 8V (dotazy, rady, závady,...)

Příspěvek od RadovanRakovicky »

Tak obcas moze byt ze casom tam niekto da nejaky iny vypustak, moooooze byt
Grande Punto 1.4 8V r.v.2013 Lounge
Odpovědět