Cena motoru 1,3

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Cena motoru 1,3

Příspěvek od JardaK. »

Nevíte někdo, kolik stojí nový motor 1,3 Multijet 66 kW?
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

co si ho zadrel ?
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Dík, Bany, tak?e asi 30 litrů. Já to stejně chci jen orientačně a vím, ?e auto není jenom motor. Ře?ím toti? otázku, jestli koupit za 195 tis. přes bazo? dva roky staré GP, o kterém nic nevím, kde budu muset něco investovat do oprav (dobré auto není důvod dávat do bazaru, ?e?) nebo koupit v květnu nové s faceliftem za 380 tis. + úroky, kdy se tě?ce zadlu?ím na 5 roků! Jo a díky za tip na stránku o náhradních dílech, tu je?tě neznám!
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

hele de o to ze ten motor bude asi ale hole bych tak rek jen blok hlava bez ostatnich komponentu,ale skus jim napsat jen jako info,jinak nejni zac,no tezky rozhodovani...ale tak do bazace davaj lidi auta pac bud naskudlej vic penez na lepsi nebo jim tohle zrovna uz nesedi nebo chtj skusit neco jinciho,nebo meli smulu a zaclo se jim sejrit...ale kazdopadne vetsinou to vychazi tak ze se za opravy da tak 20% zceny auta prvni rok,nebov mim okoli to tak vetsinou vzdycky bylo-i doma :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

.bany píše:hele de o to ze ten motor bude asi ale hole bych tak rek jen blok hlava bez ostatnich komponentu,ale skus jim napsat jen jako info,jinak nejni zac,no tezky rozhodovani...ale tak do bazace davaj lidi auta pac bud naskudlej vic penez na lepsi nebo jim tohle zrovna uz nesedi nebo chtj skusit neco jinciho,nebo meli smulu a zaclo se jim sejrit...ale kazdopadne vetsinou to vychazi tak ze se za opravy da tak 20% zceny auta prvni rok,nebov mim okoli to tak vetsinou vzdycky bylo-i doma :lol:
Jo, myslím si to samé, co Ty, tzn. motor za 30 litrů bude určitě úplně holý (celý motor odhaduju kolem 100) a auto z bazaru chce minimálně dal?í investice 10 - 20%. Já to tak měl, koupil jsem u? 4 bazarová auta, ty předtím u? si moc nepamatuju, ale do současného jsem opravdu vrazil kolem dal?ích 30 tis. při nákupní ceně 120 tis. Teď u? ale přes rok jezdím bez oprav. Proto mám dilema, co koupit raději. Nejspí? se na starocha vyseru, stejně je v bazaru a? někde pod Prahou, a to je z Frýdku tro?ku od ruky! A podzimní facelift bude asi dost dobrý, tak?e uvidíme.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

tak tak,samozrejme ze nova cars je lepsi,ted uz je vychytana takze snad nebudou zadny problemy
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

off topic

Příspěvek od misha »

bany co mas se svym autem? 0kw vypada dost drasticky. Ze by chip?
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... nenapínej nás chlape,co se stalo :shock:
Obrázek
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

nechtel sem to psat sem ale budis ...cau hele chip rozhodne ne,moje blbost jak uz jsem driv psal tak mi ulitla hadice od turba,o dovce se mi stalo to sami,ale byla to chyba sponky neudrzela to moje blbost takze bylo mi receno ze mu nedavaj moc velkou sanci,pretoceni lozisek a hridelky jelikoz ted v patek se turbo totalne rozsekalo,mely pravdu...turbo na mrdku,pohaneci turbinka je nekde fuc,rozlomena osicka a obrousena turbinka sani takze ted je to rozebrany a cekam co bude dal,ale zatim to vypada blede,budu nejspis muset kupovat novy,ale to kdyby jo tak asi sezenu parohy ze stila a nejakej mezna vetsi skusim sehnat nejakej mezikus skusim na vetsi turbo rovnou...treba z ducata ale nevim jestli by se tam vlezlo,nejak tam vadi dost kompresor klimy,ale zejtra zajedu s kompletem do jedny firmy a necham si od nich poradit,maj poradnu tuningu a kdys sem snima mluvil tak znel dosti profesionalne a hlavne byl dost ochotnej takze tak jinak je to firma SPECIALTURBO.CZ kousek od rican...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

.bany píše:nechtel sem to psat sem ale budis ...cau hele chip rozhodne ne,moje blbost jak uz jsem driv psal tak mi ulitla hadice od turba,o dovce se mi stalo to sami,ale byla to chyba sponky neudrzela to moje blbost takze bylo mi receno ze mu nedavaj moc velkou sanci,pretoceni lozisek a hridelky jelikoz ted v patek se turbo totalne rozsekalo,mely pravdu...turbo na mrdku,pohaneci turbinka je nekde fuc,rozlomena osicka a obrousena turbinka sani takze ted je to rozebrany a cekam co bude dal,ale zatim to vypada blede,budu nejspis muset kupovat novy,ale to kdyby jo tak asi sezenu parohy ze stila a nejakej mezna vetsi skusim sehnat nejakej mezikus skusim na vetsi turbo rovnou...treba z ducata ale nevim jestli by se tam vlezlo,nejak tam vadi dost kompresor klimy,ale zejtra zajedu s kompletem do jedny firmy a necham si od nich poradit,maj poradnu tuningu a kdys sem snima mluvil tak znel dosti profesionalne a hlavne byl dost ochotnej takze tak jinak je to firma SPECIALTURBO.CZ kousek od rican...
To by byla ?koda se tu nepochlubit (nic ve zlém, ale na fórum patří v?echny zku?enosti a průsery).
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

v poho ja jako myslel ne ze sem do tohodle tematu vis jinak pokud se nekomu po... turbo v 1.9 8v tak musi jeste tak min rok pockat pokud bude chtit original streva od garrettu jinak nový turbo a sehnal sem nejlevnejsi za 21 litru vrakoviste fiat u rican...bohuzel nahrada sani ze stila nejde a jiny turbo tam taky nedam pac tam vadi bud chladic a nebo kompresor klimy...takze pockam par let a neham si tamto s repasovat a vyvrtat vetsi prumer sneka a zvetsit vrtulku sani a bude tuning na svete ... ve ct uz zas snad budu jezdit...(jeste byla moznost do tri dnu ale 10% navic z ceny to at si nechaj,radsi pockam...)
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Zamčeno