Deaktivacia signalizácie nezapnutých pásov

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

tirosk píše:deaktivuju len ten zvuk, kontrolka svieti dalej, vraj ta sa neda vypnut tak som to vyriesil prepojenim kabliku
to je pravda kontrolka svieti ale to uz tak nevadi ako ten priserny zvuk
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Du?an, ja som si to dal tiez v servise vypnut, uz je to vyse roka.. Kedze je to zalezitost par sekund (a do toho pocitam aj vjazd auta do dielne), bolo to zadarmo.. Ale samozrejme to asi zalezi od servisu a ochoty..
A nevypinal som to kvoli sebe, ja si zapinam pas aj na parkovisku, ale napr. vozievam psika a tomu nevysvetlis ze kde ma sediet :wink: A to sa jednoducho nedalo jazdit, ked to chvilku piskalo, chvilku nie.. A myslim ze vypnutie zvuku (lebo kontrolka svieti) je elegantnejsie riesenie ako zapinanie pasu alebo ako to tu niekto prepajal drotom..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Nevycházím z údivu, kolika lidem ta signalizace nezapnutých pásů od sedačky spolujezdce vadí.... Já na ni teda vozím pouze a jen pasa?éry, na ostatní věci je určen kufr a zadní sedadla.....

Tu?ím, ?e gawry psal, ?e mu to píská, kdy? tam veze rodinné balení piva v plechu - to je snad jediný rozumný důvod to vypnout :lol:
Ale zase na druhou stranu - mů?e si přeci vozit bečku nebo basu v kufru.... :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

me to vadilo, kdyz jsem s pritelkyni jezdil od obchodu k obchodu a kazdych 300 metru se pasat nebo poslouchat piskani - prvni navsteva ve fiatu a nechal jsem signalizaci vypnout!
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

misha píše:me to vadilo, kdyz jsem s pritelkyni jezdil od obchodu k obchodu a kazdych 300 metru se pasat nebo poslouchat piskani - prvni navsteva ve fiatu a nechal jsem signalizaci vypnout!
Já se pásám i na 300 metrů (nechci si nechat airbagem ustřelit hlavu)
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Du?an píše:
misha píše:me to vadilo, kdyz jsem s pritelkyni jezdil od obchodu k obchodu a kazdych 300 metru se pasat nebo poslouchat piskani - prvni navsteva ve fiatu a nechal jsem signalizaci vypnout!
Já se pásám i na 300 metrů (nechci si nechat airbagem ustřelit hlavu)
dusan priatelke to mam 550metrou babke 310metrou do obchodu 480metrou atd. byvam v slepej ulicke ktora sa napaja na 4tu vedlajsiu od hlavnej a dokopy tam prejde 20aut za den. vobec nemam potrebu sa na taketo vzdialenosti viazat. nejdem tam ani 40km/h
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

1nekros1 píše:dusan priatelke to mam 550metrou babke 310metrou do obchodu 480metrou atd. byvam v slepej ulicke ktora sa napaja na 4tu vedlajsiu od hlavnej a dokopy tam prejde 20aut za den. vobec nemam potrebu sa na taketo vzdialenosti viazat. nejdem tam ani 40km/h
Měl jsem v Sosnové mo?nost vyzkou?et si čelní náraz v 30 km/h na trena?éru bez airbagu - i v 30-tce je to docela rána. při?ti si 30-tku protijedoucího auta a má? z toho ?edesátku. Myslím, ?e u? nemusím dál nic psát.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

1nekros1 píše:
Du?an píše:
misha píše:me to vadilo, kdyz jsem s pritelkyni jezdil od obchodu k obchodu a kazdych 300 metru se pasat nebo poslouchat piskani - prvni navsteva ve fiatu a nechal jsem signalizaci vypnout!
Já se pásám i na 300 metrů (nechci si nechat airbagem ustřelit hlavu)
dusan priatelke to mam 550metrou babke 310metrou do obchodu 480metrou atd. byvam v slepej ulicke ktora sa napaja na 4tu vedlajsiu od hlavnej a dokopy tam prejde 20aut za den. vobec nemam potrebu sa na taketo vzdialenosti viazat. nejdem tam ani 40km/h
Hlavně ?e má? potřebu ty "dálky" jet autem :lol: :lol: :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

dusan asi si zabudol ze aj ja mam skusenost "narazu" ale nie v 30km ale 110km/h a od zadu a to bola asi vecsia supa si myslim. a predsa som sa nepoucil :?

a jarousek co ti poviem naco mam tedy auto? aby kvasilo doma?do obchodu urcite pesi na nakup nepojdem a ostatne chodim vecsinou pesi kedze bicykel nemam:-)
p.s. od zrazu na rozkosi som najazdil vyse 4000km :-D
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

1nekros1 píše:dusan asi si zabudol ze aj ja mam skusenost "narazu" ale nie v 30km ale 110km/h a od zadu
Ze zadu se rychlosti odčítají :idea: a za hlavou nemá? airbag - to je ten rozdíl. A v té době jsi určitě pás měl.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Du?an píše:
1nekros1 píše:dusan asi si zabudol ze aj ja mam skusenost "narazu" ale nie v 30km ale 110km/h a od zadu
Ze zadu se rychlosti odčítají :idea: a za hlavou nemá? airbag - to je ten rozdíl. A v té době jsi určitě pás měl.
pas som samozrejme mal a za hlavou mas aktivnu opierku (no aspon som mal) a s rychlostou to samozrejme nieje to iste ako s predu. a ked som videl to ze som s mojimi 100KG zlomil pant operadla tak to asi musela byt dobra jeba. kazdopadne pri dlhsej jazde aj cez dedinu si pas davam len kusky ako som psal si nedavam ... to? je cele dusanko
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Jarou? píše:Nevycházím z údivu, kolika lidem ta signalizace nezapnutých pásů od sedačky spolujezdce vadí.... Já na ni teda vozím pouze a jen pasa?éry, na ostatní věci je určen kufr a zadní sedadla.....

Tu?ím, ?e gawry psal, ?e mu to píská, kdy? tam veze rodinné balení piva v plechu - to je snad jediný rozumný důvod to vypnout :lol:
Ale zase na druhou stranu - mů?e si přeci vozit bečku nebo basu v kufru.... :wink:
..zná? Gawryho - kufr u? plnej chlastu určitě má, sedadlo spolujezdce bylo jediný volný místo :-D
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Pepa B. píše:
Jarou? píše:Nevycházím z údivu, kolika lidem ta signalizace nezapnutých pásů od sedačky spolujezdce vadí.... Já na ni teda vozím pouze a jen pasa?éry, na ostatní věci je určen kufr a zadní sedadla.....

Tu?ím, ?e gawry psal, ?e mu to píská, kdy? tam veze rodinné balení piva v plechu - to je snad jediný rozumný důvod to vypnout :lol:
Ale zase na druhou stranu - mů?e si přeci vozit bečku nebo basu v kufru.... :wink:
..zná? Gawryho - kufr u? plnej chlastu určitě má, sedadlo spolujezdce bylo jediný volný místo :-D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Zamčeno